Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Και το χαιρομαι και το απολαμβανω,αλλιως ξεκινησαμε και τωρα εχουμε γαμους,γεννησεις,βαφτισια και στη συνεχεια θα ερθουν και τα παιδικα παρτυ.Ωραια πραγματα δηλαδη,που κανουν τη ζωη μας πιο ομορφη!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!

Τώρα, μόλις σας βρήκα. Εμ, αυτά συμβαίνουν όταν λείπεις σε άδεια και δεν έχεις σύνδεση στο σπίτι.

Ερώτηση: Δέχεστε μαμά ετών 40 (:D:rolleyes:) με κόρη ετών 4 (:D), η οποία θέλει διακαώς δεύτερο μωράκι;

Ιόλη, υπάρχει κι άλλη κορυφή.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες κι εσυ katesps στο παρεακι σου,κι εννοειτε οτι εισαι καλοδεχουμενη,να τη χαιρεσαι τη μικρουλα σου,οσο για το οτι ζηταει αδερφακι πολυ φυσικο το βρισκω,κι η δικια μου που ειναι μεγαλυτερη το ιδιο κανει.

Κοριτσια σας αφηνω καλο μεσημερι,πρεπει να παω να τσεκαρω τη μικρη που εκανε επαναληψη στην προπαιδεια,φιλια και τα ξαναλεμε.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Maestria μου μια χαρα στο ειπε η Βικυ(παραδειγμα για ολες) ,εξαλλου ακομα το 1ο σου ειναι μικρακι,μια χαρα θα το παρετε αποφαση.

Mια χαρά και δυο τρομάρες. :rolleyes:

Bρε κορίτσια νιώσατε την φρίκη τον 30???Εγώ ούτε μία στιγμή...παντρεύτηκα λίγο πριν τα 32 και γέννησα λίγο πριν τα 33...ε την φρίκη των 30 ούτε καν την σκέφτηκα ποτέ...ίσα ίσα που το χαίρομαι κιόλας...μήπως έχω πρόβλημα στο μυαλό???:D:D:D

Καθόλου ακόμα.

Στα 30 (που νόμιζα ότι θα φρικάρω) είχα ΠΟΛΥ δουλειά τις μέρες που ήταν και τα γενέθλιά μου και δεν κατάλαβα τπτ.

Στα 31 πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, γλεντούσα ένα ολόκληρο σαβ/ριακο τα γενέθλιά μου.

Στα 32 μόλις είχα γίνει μαμά! :D

Στα 33 χαλάστηκα λίγο, αλλά οκ, τώρα πάει, το πήρα απόφαση. :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Να μπω κ γω στην παρέα σας; 32 κ κάτι ψιλά είμαι.

Αν σας πω ότι έφαγα φρίκη όταν μπήκα στα 20 θα με πιστέψετε; Τα 30 ήταν περίπατος, ένα τίποτα!!

Γεια σου maestria!! Πώς πάει ο μικρος στον παιδικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μπω κ γω στην παρέα σας; 32 κ κάτι ψιλά είμαι.

Αν σας πω ότι έφαγα φρίκη όταν μπήκα στα 20 θα με πιστέψετε; Τα 30 ήταν περίπατος, ένα τίποτα!!

Γεια σου maestria!! Πώς πάει ο μικρος στον παιδικό

Μια χαρά, σήμερα έκατσε από τις 8.20 μέχρι τις 3.45!!! Δηλαδή έβγαλε όλο το ωράριο!

Αστέρι; ΧεΧεΧε! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε maestria μου μια χαρα και δυο τρομαρες.......να δεις που οταν ξεπεταχτει ο μικρος σου,θα σου ερθει κι η διαθεση για το 2ο.

Για ρωτα κι εμας που το παλευουμε και δε μας καθεται.........

Κουφετακι μου χρονια και ζαμανια,που χαθηκες πουλακι μου;Καλα γιατι παλι καρτες,τι εγινε ρε κοριτσακι.Καλα η ελενη εχει τη βαφτιση την Κυριακη και θα τρεχει,εχει και την 1η βδομαδα της μικρης στον παιδικο,οποτε που να βρει καιρο η κοπελα να κανει και σταση για καφε......

Εσυ κατα τ'αλλα τι κανεις;

Καλημερα σε ολες,πηρα φορα και ξεχασα να καλημερισω,να εχετε μια ομορφη μερα.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα !!!!

τι κανετε κοριτσακια;;;

ελπιζω να ειστε καλα!!!!!

σε λιγες μερες αρχιζουν τα σχολεια και απο τωρα το σκεφτομαι.....αχ!!!εφυγε πολυ γρηγορα το καλοκαιρακι...κλαψ!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Βικυ μια χαρα ειμαστε ή τουλαχιστον ετσι λεμε για να το πιστευουμε.

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω ουτε που το καταλαβα για ποτε περασε και τωρα πρεπει να μπουμε σε προγραμμα και να γυρισουμε σε αλλους ρυθμους...:(


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...