Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Χρονια πολλα Βικούλα


Recommended Posts

2540327k3gvtajg1l.jpg

2628256ovbaw6gd41.gif

1759909ok3q3a6g73.gif

να σας κερασω κιολας τωρα που βρηκα χρονο...

σας ευχαριστω ολες παρα πολυ κοριτσακια μου.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικάκι Χρόνια σου Πολλά! Με υγεία και κάθε ευτυχία!

Να χαίρεσαι την κορούλα σου και όλους όσους αγαπάς!

(Μην στενοχωριέσαι για τα πρώτα σου "...άντα". Μια ιδέα είναι! Μετά τα 35, θα τα αναπολείς...!)


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς και να τα χιλιάσεις φιλία πολλά και περιμένω γλυκάκι να με κεράσεις από κοντά όταν έρθεις Λάρισα φιλιααααααααααααα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρα μου γλυκια ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ μεγαλωσες κοριτι μου το πότε περασαν τοσα χρονια ουτε που το καταλαβα...και ξερεις γιατι?? γιατι ηταν τα πιο ευτυχισμενα χρονια της ζωης μας:D:D θυμαμαι την πρωτη στιγμη που πρωτη φορα ειδα το προσωπακι σου!! δεν το πιστευα οτι ενα τοσα δα πλασματακι θα μας εκανε ολους ευτυχισμενους.:D:Dνα εισαι παντα καλα και πανω απο ολα να σκορπιζεις χαρα και καλοσυνη στην οικογενεια σου και στον συνανθρωπο, σε λατρευουμε

Φωτεινή μου να τη χαίρεσαι και τη Βίκη και όλα τα κορίτσια σου.

Ας το καλό σου με συγκίνησες...........


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα να τα εκατοστησεις βικακυ.να εισαι παντα ευτυχισμενη και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

πολλα πολλα φιλια σου στελνω μαζι και η λαζαρενια!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικάκι μου καλημέρα και χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα κι από μένα, έστω και καθυστερημένα!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

1657620a3f9rty8y4.gif


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακια μου,σας ευχαριστω ολες.

Nikolekaki μου σ'ευχαριστω πολυ.να χαιρεσαι και εσυ τα παιδακια σου.σε θαυμαζω επειδη εχεις την δυναμη και βρισκεσαι οπου χρειαζεται.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου σ' ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια... Ο θαυμασμός είναι αμοιβαίος, να το ξέρεις! Είσαι από τα κορίτσια που έχω ξεχωρίσει εδώ... :D:D

(Παρεπιπτόντως η Αννούλα σας σκέφτεται όλες, αλλά δεν μπαίνει για λόγους που όλες φαντάζεστε...)


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...