Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

Η julie8 (ναι ναι!!) ειναι εγκυος!!!


mariaefi

Recommended Posts

τζουλακι μου γλυκο, δεν θα μπορουσα να μη σου ευχηθω κι εδω...

να εχεις μια υπεροχη απολαυστικη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

να κρατησεις ενα γερο ομορφο και καλοτυχο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!

πολλες ευχες και στον ευτυχη πατερα!!!

φιλακια πολλα πολλα πολλα και μην αγχωνεσαι για τιποτα...εμεις ειμαστε εδω...μη το ξεχνας!!!

μουατς

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκό μου Αννετάκι!!!!!!!!!!!!!!Είσαι τόσο τόσο γλυκιά!!!!!!!!!Ανταποδίδω σε όλα μα όλα, σε λίγο καιρό θα αντικρύσεις τον έρωτά σου!!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ!!!!!!!!!!! έχω χάσει πολλά επεισόδια!!!!!!! τι υπέροχα νεα είναι αυτά Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια!!

Αχχχ! χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!!!!! και πάλι μπράβο κοριτσάκι μας!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τζουλακι μου τωρα το ειδα το θεματακι οποτε σου ευχομαι και απο εδω οτι καλυτερο και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!!!!

Αντε βρε αν ολα πανε καλα στοιχημα οτι θα γεννησω πρωτη?????χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω αν με θυμασαι...θελω να πιστεω πως ναι!παντα διαβαζω τα νεα σας αν και δεν μπαινω να γραφω!!!μπηκα μονο και μονο για να σου ευχηθω γιατι χαρηκα απιστευτα με την εγκυμοσυνη σου!!!ξερω πως προσπαθουσατε καιρο και καποια στιγμη ειχες απογοητευτει κιολας!τελικα ειδες???........οταν θελεις κατι πολυ...αργα η γρηγορα ερχεται!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,λοιπον,νασαι παντα γερη κι εσυ και το νινι σου και να χαρεις καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!!!!σου στελνω πολλα χαδια στην κοιλιτσα σου...νασαι καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

τζουλι μου,τι υπεροχα νεα!!! Ευχομαι μια γλυκεια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Αννουλιιι! Μπραβο,κοριτσακι,τωρα τοδα και για σενα! Αχ,με κανατε να κλαιω απο χαρα βραδυατικο... Ευχομαι κ σε σενα μια γλυκεια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη(με αντιγραφω,ε? ) κ να χαρισεις το αδερφακι στην εβελινουλα σου!!!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

καλέ!!!!!!!!!!! έχω χάσει πολλά επεισόδια!!!!!!! τι υπέροχα νεα είναι αυτά Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια!!

Αχχχ! χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!!!!! και πάλι μπράβο κοριτσάκι μας!!!!!!!!!!!

Εμάκι μου γλυκό!!!!!!!!!Σε υπερευχαριστώ!!!!!Πόσο μου λέιψατε όλες σας!!!Ελπίζω να σε πετύχω και online σύντομα!!Εύχομαι μέσα από την καρδούλα μου σύντομα να μας ανακοινώσεις κι εσύ την δεύτερη εγκυμοσύνη σου!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Τζουλακι μου τωρα το ειδα το θεματακι οποτε σου ευχομαι και απο εδω οτι καλυτερο και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!!!!

Αντε βρε αν ολα πανε καλα στοιχημα οτι θα γεννησω πρωτη?????χαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχα, γιατί εσύ πρώτη???Αφού σας περνάμε μία ολόκληρη εβδομάδα!!!!:tongue::tongue::tongue: Όλα καλά θα πάνε και για τις δυο μας!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξερω αν με θυμασαι...θελω να πιστεω πως ναι!παντα διαβαζω τα νεα σας αν και δεν μπαινω να γραφω!!!μπηκα μονο και μονο για να σου ευχηθω γιατι χαρηκα απιστευτα με την εγκυμοσυνη σου!!!ξερω πως προσπαθουσατε καιρο και καποια στιγμη ειχες απογοητευτει κιολας!τελικα ειδες???........οταν θελεις κατι πολυ...αργα η γρηγορα ερχεται!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,λοιπον,νασαι παντα γερη κι εσυ και το νινι σου και να χαρεις καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!!!!σου στελνω πολλα χαδια στην κοιλιτσα σου...νασαι καλα!!!!

Εννοείται πως σε θυμάμαι!!!!!!!!Και σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τις ευχές σου!!!!!!!Κι εγώ και το σποράκι σε ευχαριστούμε και για τα χαδάκια :D Το ξέρω πως δεν προσπαθείς ακόμα για μπεμπάκι αλλά είσαι πάρα πολύ γλυκιά κοπέλα κι είμαι σίγουρη πως όταν το αποφασίσετε όλα θα σας πάνε κατ'ευχήν!!!Φιλάκια πολλά και να μας γράφεις πιο συχνά!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

τζουλι μου,τι υπεροχα νεα!!! Ευχομαι μια γλυκεια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Αννουλιιι! Μπραβο,κοριτσακι,τωρα τοδα και για σενα! Αχ,με κανατε να κλαιω απο χαρα βραδυατικο... Ευχομαι κ σε σενα μια γλυκεια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη(με αντιγραφω,ε? ) κ να χαρισεις το αδερφακι στην εβελινουλα σου!!!

Μηλίτσα μου λατρεμένη σε ευχαριστώ πολύύύύύύύύύύύύ!!!!!!!!!!!!!!!Τώρα που έχω γεμίσει απορίες θα τριγυρίζω πολύ συχνά στο φορουμ μας, οπότε όλο και κάπου θα σε πετύχω!!!Ελπίζω να μου είσαι πολύ πολύ καλά!!!!!! Φιλάκια πολλά!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

τζουλι μου,τι υπεροχα νεα!!! Ευχομαι μια γλυκεια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Αννουλιιι! Μπραβο,κοριτσακι,τωρα τοδα και για σενα! Αχ,με κανατε να κλαιω απο χαρα βραδυατικο... Ευχομαι κ σε σενα μια γλυκεια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη(με αντιγραφω,ε? ) κ να χαρισεις το αδερφακι στην εβελινουλα σου!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ μηλιτσα μου γλυκια και εσυ να σου ερθουν τα πραγματα οπως τα επιθυμεις!!!! Να μου φιλησεις την μικρη μας τραγουδιστρια οταν αρχισουν τα σχολεια θα σε παρω να τα πουμε!!!!!

Χαχαχαχαχαχα, γιατί εσύ πρώτη???Αφού σας περνάμε μία ολόκληρη εβδομάδα!!!!:tongue::tongue::tongue: Όλα καλά θα πάνε και για τις δυο μας!!

Τζουλι γενναω με καισαρικη οποτε θα σε φαω στην στροφη.....χαχαχαχχαχαχαχαχα Συγνωμη κιολας κανω καταχρηση της σελιδας σου και πηρα και εγω την ευχουλα μου...χαχαχαχαχαχα σε φιλω κοριτσακι γλυκο αντε να μας ανοιξουν καφε μαιος 2011 να λεμε εκει ολες τις αποριες μας

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...