Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Γεια σας κ χαρά σας!!!! μια χαρά μας βλέπω όλες!!! αναστέλλα αναμένουμε νέα της αυχενικής!!! όλα θα είναι τέλεια!!! ζαμιάκο τα cyclacur είναι οιστρογόνα..

Μαριαδι εγώ αυχενική (θα είναι κ ο γιατρός μου μαζί) θα την κάνω στο ιασο, γύρω στα 150 ευρώ έχω δει ότι έχει αλλά επειδή είναι δύο, λογικά θα πληρώσουμε παραπάνω! εκεί θα γεννήσουμε κιολας! κ εγώ με φυλλικό, τ4, ασποιρινούλα παιδική (αντί για ενέσεις που κάνετε εσείς) την οποία λογικά τώρα θα την κόψω..κ προγεστερόνη που ξεκίνησα με 4 υποθετα την ημερα κ τώρα είμαι με 1 μέχρι την Τρίτη που μπαίνω στην 13η επιτέλους! ζαμια κ συ λογικά θα πρέπει να τα ελαττώνεις τώρα..ρώτα τον γιατρό την Παρασκευή που θα πας! κ η ταλαιπωρία εκεί χαμηλά θα ελαχιστοποιηθεί όσο ναναι!!!! από συμπτώματα μου βρωμάγανε τα πάντα! τώρα λιιιιγο καλύτερα! από φαγητά πάλι πρόβλημα μέχρι να βρω τι μου πήγαινε, που δεν μου πήγαινε τίποτα, άλλα μου προκαλούσαν ναυτία κ αναγούλα! θαλασσινά ουτε να τα ακούσω ακόμα.. τώρα όμως με έχει πιάσει η ζέστη μάλλον κ ζαλίζομαι πολύ εύκολα...εσείς πως είστε από ζαλάδες ρε κορίτσια? κ φυσικά δεν μπορώ με τίποτα τους κλειστούς χώρους...στυλ πολυκαταστήματα..σήμερα με ξαναπιασε στα Leroy Merlin.. κ όχι τίποτα...αλλά δεν μπορώ να ψωνίσω κιολας! κατα ταλλα η κοιλιά τούμπανο, ολοστρόγγυλη! καλά για τις σκάλες που λέτε...εγώ δυστυχώς στο σπίτι μου δεν έχω ασανσερ...όποτε ανεβαίνω είμαι λες κ έχω τρέξει σε στίβο!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερουδια!!:D:Dεγω εκανα την αυχενικη στον Μπακουλα Βασιλειο.Εξαιρετικος θα ελεγα!!!:D

Θα σε περιμενουμε Αναστελλα!!το απογευμα εχεις ραντεβου?

Αντε ντε!!σε περιμενα;)!!

Μην αγχωνεσαι θα μας μαθεις!!!:D

Εγω πλεον θα ελεγα οτι δεν εχω ιδιαιτερα συμπτωματα.(ειχα αναγουλες...)με εξαιρεση τις εντονες μυρωδιες και καποια φαγητα (κοτοπουλο)και τα γλυκα που ακομη και τωρα τα αηδιαζω...

Που και που με ποναει η κοιλιτσα...και η μεση..εσυ?

απο φαρμακα??κανω ενεσεις ηπαρρινης μονο για το Α ΤΡΙΜΗΝΟ (προληπτικα ειναι)περνω το χαπι του θυροειδη(το επερνα απο πριν απλα τωρα αυξησαμε τη δοση)..φυλλικο και υποθετα ουροτζεσταν!(οπου θα αρχισουμε να τα κοβουμε σιγα σιγα )αυτα τα λιγα!εσυ???

Α και θα γεννησω στο ΛΗΤΩ!(Πιστευω να απαντησα σε ολα!!χιχι)

ιιιιιιιιιι,και εγώ στο Λητώ...δεν ήξερα οτι είσαι Αθήνα!!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριστάρες πήρατε φόρα. Απ'το πρωί έχω να σας διαβάσω και γυρίσατε σελίδα!!! χεχε έτσι ανεβασμένες να σας χαίρομαι!!!!! Αυτά τα φάρμακα που αναφέρνετε που λέτε τα παίρνετε όλες οι κοπέλες? Εγώ μόνο πολυβιταμίνες με φολικό παίρνω! Καλή επιτυχία στις σημέρινές διαφάνειες και στα καλά αποτελέσματα εξετάσεων!!!! Αγωνιώ για την αυχ. διαφάνια της Δευτέρας! Το ραντεβού ειναι πρωί πρωί 09. Θα σας έχω νέα πριν το μεσημεράκι.


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

που κανατε αυχενικη zamia κ σας εδωσαν κ dvd?

κοριτσάκι κι εγώ από εξωσωματική,παίρνω follidex,utrogestan (3 από το στόμα)έπαιρνα 4 κολπικά,σίδηρο,μαγνήσιο και αντιπηκτικές προληπτικά...το cyclacur μου το έκοψε την 7η εβδ και ενώ δεν ήθελε ο γιατρός μου τις έκανα τις εξετάσεις θρομβοφιλίας για να μου φύγει η ιδέα!!!

dvd δίνει ο Μαλιγιάννης , εκεί θα την κάνω την αυχενική..


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοιλιτσες! :)

Ζαμια σε ευχαριστώ πολύ! Θα σας εχω νεα απόψε!!

Μαρια εγω θα την κανω στο γιατρο μου.. Τα λεφτα δεν εχω μαθει ακομα, σημερα θα ξερω.

Οι υπολοιπες τσουπρες που ειστε; τι κανετε σημερα; :)

καλή επιτυχία στην αυχενική!να την χαρείς!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τις πρωτες 3 μερες τις πληρωνεσαι απο τον εργοδοτη αλλα σου βαζουν το μισο ημερομισθιο και τις υπολοιπες απο το ΙΚΑ. επειδη πηρα 15 μερες θα πρεπει να περασω επιτροπη και μετα να πληρωθω. θα καθυστερησω λιγο να παρω τα λεφτα αλλα δεν με πειραζει.

Φτανει που καθεσαι και μαλιστα που θα τα παρεις!!!!;)

Γεια σας κ χαρά σας!!!! μια χαρά μας βλέπω όλες!!! αναστέλλα αναμένουμε νέα της αυχενικής!!! όλα θα είναι τέλεια!!! ζαμιάκο τα cyclacur είναι οιστρογόνα..

Μαριαδι εγώ αυχενική (θα είναι κ ο γιατρός μου μαζί) θα την κάνω στο ιασο, γύρω στα 150 ευρώ έχω δει ότι έχει αλλά επειδή είναι δύο, λογικά θα πληρώσουμε παραπάνω! εκεί θα γεννήσουμε κιολας! κ εγώ με φυλλικό, τ4, ασποιρινούλα παιδική (αντί για ενέσεις που κάνετε εσείς) την οποία λογικά τώρα θα την κόψω..κ προγεστερόνη που ξεκίνησα με 4 υποθετα την ημερα κ τώρα είμαι με 1 μέχρι την Τρίτη που μπαίνω στην 13η επιτέλους! ζαμια κ συ λογικά θα πρέπει να τα ελαττώνεις τώρα..ρώτα τον γιατρό την Παρασκευή που θα πας! κ η ταλαιπωρία εκεί χαμηλά θα ελαχιστοποιηθεί όσο ναναι!!!! από συμπτώματα μου βρωμάγανε τα πάντα! τώρα λιιιιγο καλύτερα! από φαγητά πάλι πρόβλημα μέχρι να βρω τι μου πήγαινε, που δεν μου πήγαινε τίποτα, άλλα μου προκαλούσαν ναυτία κ αναγούλα! θαλασσινά ουτε να τα ακούσω ακόμα.. τώρα όμως με έχει πιάσει η ζέστη μάλλον κ ζαλίζομαι πολύ εύκολα...εσείς πως είστε από ζαλάδες ρε κορίτσια? κ φυσικά δεν μπορώ με τίποτα τους κλειστούς χώρους...στυλ πολυκαταστήματα..σήμερα με ξαναπιασε στα Leroy Merlin.. κ όχι τίποτα...αλλά δεν μπορώ να ψωνίσω κιολας! κατα ταλλα η κοιλιά τούμπανο, ολοστρόγγυλη! καλά για τις σκάλες που λέτε...εγώ δυστυχώς στο σπίτι μου δεν έχω ασανσερ...όποτε ανεβαίνω είμαι λες κ έχω τρέξει σε στίβο!!

Που εισαι καλο μου??!!!!τι κανον τα μωρουλινακια σου???ετοιμαζεσαι για τη Δευτερα!!εεε?Εγω θα παω στον γιατρο μου αυριο!θα δω παλι το αγορι μου!!!!:D:D

Μου ειχε πει Πιπι μου ο γιατρος πως θα τα κοψουμε σιγα σιγα τα ουτροτζεσταν...και τις ενεσεις!!Αν σου πω πως φοβαμαι οτι αν τα κοψουμε θα με ποναει η κοιλια???(επειδη στις αρχες ειχα πονους περιοδου...και με το που εβαλα τα υποθετα ηρεμησα!)

Αχ...και αυτο το παθαινω....σε κλειστους χωρους....χανω τη γη κατω απο τα ποδια μου...

Οσο για τα θαλασσινα....και εγω δε τα ηθελα..αλλα τωρα ειμαι καλυτερα!:D

ιιιιιιιιιι,και εγώ στο Λητώ...δεν ήξερα οτι είσαι Αθήνα!!!!

Ααααα μαζευομαστε πολλες στο ΛΗΤΩ!!!:D:D

Κοριστάρες πήρατε φόρα. Απ'το πρωί έχω να σας διαβάσω και γυρίσατε σελίδα!!! χεχε έτσι ανεβασμένες να σας χαίρομαι!!!!! Αυτά τα φάρμακα που αναφέρνετε που λέτε τα παίρνετε όλες οι κοπέλες? Εγώ μόνο πολυβιταμίνες με φολικό παίρνω! Καλή επιτυχία στις σημέρινές διαφάνειες και στα καλά αποτελέσματα εξετάσεων!!!! Αγωνιώ για την αυχ. διαφάνια της Δευτέρας! Το ραντεβού ειναι πρωί πρωί 09. Θα σας έχω νέα πριν το μεσημεράκι.

Γιωτακι αν δεν εχεις ενοχλησεις δεν εχεις λογο να περνεις τα ουτροτζεσταν(προγεστερονη)εχω ποναγα και τα πηρα...και εκτος απο αυτο ειχα μια κυστη που εκανε συσπασεις..και επειδη δεν ειναι καλο..μου εδωσε τα υποθετα για να ηρεμη η μητρα;)

οσο για το φυλλικο το περνουν ολες!!ειναι πολυ σημαντικο το Α τριμηνο!

Με το καλο η αυχενικη!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω απο χαπια,το κατι αλλο!!!Παιρνω 4 ουτροτζεσταν τη μερα,6 μαγνησιο,1 φυλλικο,καθε πρωι ενεση innohep,καθε βραδυ κολπικη κρεμα προγεστερονης και ανα 5 μερες 1 ενδομυικη ενεση προγεστερονης!!!Πηρα και αντιβιωση μια εβδομαδα!!!Χαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλες Ιασώ και λητω είστε; Καμια στο Ρεα;;; :(

Αν ημουν στην Αθηνα και γω στο ΡΕΑ θα θελα να πηγαινα....Τωρα που ειμαι ομως Κρητη,θα παω στα Χανια σε ιδιωτικη κλινικη...καλα να ειμαστε...εκει ειναι ο γιατρος μου....

Link to comment
Share on other sites

:(

Εγω σκεφτομουν κ το δημοσιο μαιευτηριο αλλα θα πρεπει να αλλαξω γιατρο γτ ο δικος μου ειναι μονο στο Ιασώ..

Έχετε συζητήσει το οικονομικό για το Ιασώ; Εμάς μας είπε η κλινική 1.250? με ΦΤ και εάν κανω ΚΤ θα παει 250? επιπλέον. Ο γιατρός θελει 1.000? όπως κ να γεννήσω.

Link to comment
Share on other sites

:(

Έχετε συζητήσει το οικονομικό για το Ιασώ; Εμάς μας είπε η κλινική 1.250? με ΦΤ και εάν κανω ΚΤ θα παει 250? επιπλέον. Ο γιατρός θελει 1.000? όπως κ να γεννήσω.

Εγω δεν εχω συζητησει ακομη κατι....αλλα πιστευω καπου εκει οτι περνουν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...