Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

elsaki να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου, μετα θα σου λείπει η κοιλιτσα! Αυτο ειχα παθει οταν γεννησα την κορη μου, μου ελειψε η αισθηση να την νιωθω μεσα μου να κουνιεται!

Πριν απο λιγο εμαθα τα τελικα αποτελεσματα ειναι 1:80... Η pap-a βγηκε καλη αλλα δεν ανεβηκε ο αριθμος γιατι ηταν ηδη χαμηλο 1:61 απο τη μετρηση!

Εκλεισα ραντεβου για δευτερα να μιλησουμε με τον γιατρο και να δουμε ποια εξεταση θα κανω ή τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση.

Αυτα απο μενα καλο υπολοιπο σαββατοκυριακο

Καλη μου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να πανε ολα τελειααααααααα!!!!!:-) :-) :-) :-) :-)σκεψου θετικαααα!!το χρειαζεται το μωρακι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

elsaki να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου, μετα θα σου λείπει η κοιλιτσα! Αυτο ειχα παθει οταν γεννησα την κορη μου, μου ελειψε η αισθηση να την νιωθω μεσα μου να κουνιεται!

Πριν απο λιγο εμαθα τα τελικα αποτελεσματα ειναι 1:80... Η pap-a βγηκε καλη αλλα δεν ανεβηκε ο αριθμος γιατι ηταν ηδη χαμηλο 1:61 απο τη μετρηση!

Εκλεισα ραντεβου για δευτερα να μιλησουμε με τον γιατρο και να δουμε ποια εξεταση θα κανω ή τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση.

Αυτα απο μενα καλο υπολοιπο σαββατοκυριακο

Τροφοβλάστη μπορείς να κάνεις μέχρι να είσαι 13+6, οπότε προλαβαίνεις. Πάνω-κάτω σχεδόν το ίδιο είναι με την αμνιοπαρακέντηση, όταν επιλέγεις έναν καλό και έμπειρο γιατρό να στην κάνει.

Όλα καλά θα πάνε!:D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ziliher Το ξέρω για αυτό έκλεισα ραντεβού την Δευτέρα, θα πας εξηγήσει ο γιατρός την διαδικασία κ των δυο εξετάσεων και επιτόπου θα αποφασίσουμε με τον άντρα μου αν θα κάνω τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση. Αφού πρώτα μιλήσω με τον γιατρό που με παρακολουθεί.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες !!!!! Μόλις επέστρεψα απ'την αυχενική! Ο γιατρός είπε ότι κάποιες μετρήσεις δεν μπορούσε να τις κάνει γτ το μωρούλι είναι μικρό και δεν φαίνετε καλά. Θα ξαναπάω στην Πέμπτη που θα μεγαλώσει λίγο.

Ελσάκι μπράβο για τα καλά αποτελέσματα, αλλά και για το φύλο. Θα ανανεώσω την λίστα :)

Ntiakana περιμένουμε νέα σου χχχ


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

MANIKAR ..................06/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ +

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ziliher Το ξέρω για αυτό έκλεισα ραντεβού την Δευτέρα, θα πας εξηγήσει ο γιατρός την διαδικασία κ των δυο εξετάσεων και επιτόπου θα αποφασίσουμε με τον άντρα μου αν θα κάνω τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση. Αφού πρώτα μιλήσω με τον γιατρό που με παρακολουθεί.

εύχομαι ότι καλύτερο....τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται?


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελσακι 32 μισό ειμαι.

Μίλησα με τον γιατρό που με παρακολουθεί και μου ειπε μόνο αμνιοπρακεντηση να κάνω!

Και μάλλον αυτή θα κάνω.

Και άλλος αγόρι στη παρέα μας ,με το καλό!!


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες !!!!! Μόλις επέστρεψα απ'την αυχενική! Ο γιατρός είπε ότι κάποιες μετρήσεις δεν μπορούσε να τις κάνει γτ το μωρούλι είναι μικρό και δεν φαίνετε καλά. Θα ξαναπάω στην Πέμπτη που θα μεγαλώσει λίγο.

Ελσάκι μπράβο για τα καλά αποτελέσματα, αλλά και για το φύλο. Θα ανανεώσω την λίστα :)

Ntiakana περιμένουμε νέα σου χχχ

Καλημερα σε ολες!!και καλη εβδομαδα να εχουμε!!

Μια χαρα που θα το δεις και την Πεμπτη!!Θα το χορτασετε λιγουλακι;)

Εγω πηγα την Παρασκευη στο γιατρο μου και μου εδωσε να κανω παλι τελη του μηνα αιματολογικες εξετασεις..μου ξεκινησε σιδηρο και ασβεστιο.

Σημερα ειχα παλι αναγουλες...πλεον με πειραζει το τοστ αλλα και το γαλα.........:(ειδικα για το γαλα κατι πρεπει να κανω.....:rolleyes:

Καλη επιτυχια ntiakana στην εξεταση σου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες κοριτσακια μου!!!!!Ειστε ολες καλα;;;Εγω χτες απογευμα εκανα την αυχενικη....ολα καλα,αναμενουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων...!!!!Τελικα εχουμε 2 κοριτσακια!!!!!!!!Βαψτε με ροζ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!μανούλα για 2η φορά..13+4 πλεον με Πητ 6/12!!!έχω ενα κοριτσάκι που τέλος του μήνα γίνεται 4 χρονων!!!!καλη κ όμορφη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!!!

Καλως μας ηρθες κουκλα!!!!!Με το καλο και σε σενα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!μανούλα για 2η φορά..13+4 πλεον με Πητ 6/12!!!έχω ενα κοριτσάκι που τέλος του μήνα γίνεται 4 χρονων!!!!καλη κ όμορφη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!!!

Kαλως ηρθες manikar!!!Eυχομαι να εχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!:D:D:D

Καλημερες κοριτσακια μου!!!!!Ειστε ολες καλα;;;Εγω χτες απογευμα εκανα την αυχενικη....ολα καλα,αναμενουμε τα αποτελεσματα των αιματολογικων...!!!!Τελικα εχουμε 2 κοριτσακια!!!!!!!!Βαψτε με ροζ!!!!!!!

Ωπα!!!να οι τσουπριτσες!!!!!!!:D:D:D:DΜε το καλο κοπελα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

MANIKAR ..................06/12

HOPE2016..................06/12

MANIKAR....................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

PIPI_K .......................12/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17

Link to comment
Share on other sites

Ελσακι 32 μισό ειμαι.

Μίλησα με τον γιατρό που με παρακολουθεί και μου ειπε μόνο αμνιοπρακεντηση να κάνω!

Και μάλλον αυτή θα κάνω.

Και άλλος αγόρι στη παρέα μας ,με το καλό!!

Με το καλό!

Και σε εσένα ntiakana, καλά αποτελέσματα! :)


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!μανούλα για 2η φορά..13+4 πλεον με Πητ 6/12!!!έχω ενα κοριτσάκι που τέλος του μήνα γίνεται 4 χρονων!!!!καλη κ όμορφη εγκυμοσύνη σε όλες μας!!!!

Καλώς ήρθες!

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...