Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλα κοριτσια εχει πολυ πλακα γιατι ο μικρος αντιλαμβανετε τα παντα και του λεω φερε μου την μπαλα, παει και την φερνει, παιξε μου πιανο, παιζει πιανο καλα γελαω μονη μου στο σπιτι γιατι τον βαζω και κανει δουλειες ( να μαζευει τα παιχνιδια του) και σοβαρος σοβαρος κανει τον απασχολημενο.

Ο αντρας μου με κοροιδευει, μου λεει ¨λεω στον μικρο να παιξουμε και μαζευει τα παιχνιδια του τι του κανεις του παιδιου¨ χαχαχα

Τωρα που τον βλεπω και μεγαλωνει αρχιζω να θελω κι αλλο μωρακι αλλα κανω υπομονη!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!!!

Εχθες ειχαμε παει με τον Αριστοτελη μου στη γιορτη του φιλου μας του Νικολα που ειναι 2 εβδομαδες μικροτερος απο εμας.....εκει ειχε 5 αγορακια στην ιδια περιπου ηλικια με τον δικο μου δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ωραια παιζανε γελαγανε ηταν τελεια αφου δεν ηθελα να φυγω αλλα στην επιστροφη θα μου κοιμωταν στο αυτοκινητο!

Εδω οι κοπελες με τα μωρα δεν τα πολυβγαζουν εξω και γενικος χανονται τον χειμωνα ενω εμεις καθε μερα παμε βολτες (μονο εμεις ειμαστε στα στενα)

ειναι προβλημα δεν βλεπεις ανθρωπο καμμια σχεσει με το καλοκαιρι!!!!!!

Εσεις εχετε δει πως συμπεριφερονται τα παιδακια σας με αλλα παιδακια?

Που εισαι βρα souroupitsa - eva μα που χαθηκατε ολες !!!!!

Αδειο ειναι το καφε μας! με την κριση θα μας το κλεισουν χαχαχαχα

Επεξεργάστηκαν by to adraki mou!

VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι!!!!!ο μιχαλης ειναι 81 ποντους υψος κ περιπου 10 κ ειμαστε αδυνατουλιδες :Dο μικρος παει παιδικο κ μαλλον μπουχτιζει απο τα πολλα παιδια κ το απογευμα θελει λιγη ηρεμια:Pχαχαχα.και ο δικος μου κανει χαρες με τα παιδακια ειδικα με τη φιλη του τη κικια μεταφραση μιχαελα κικια επισης σημαινει πεταλουδα:Pειναι 3,5 μηνες μεγαλυτερη του αλλα παιζουν πολυ ωραια μαζι ανταλασουν παιχνιδια πιπιλες νερα ταιζει ο ενας τον αλλο κτλ.πως και εισαι στη παρο:?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οντως ειαι καταπληκτικο μπορουμε κ επικοινωνουμε για τα παντα καταλαβενει τι του λεω και εγω καταλαβενω τι θελει;)α μου λεει κ ποτε κανει κακα:Pεπισης μου λεει οταν παω τουαλετα μαμα τσισα δηλ η μαμα παει για τσισα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Αχ, Κατερινακι μου, πολυ δουλεια λογω γιορτων. Αλλα μπαινω και σας διαβαζω απλως δεν προλαβαινω να γραψω. Εμενα ειναι 83 ποντους και 12 κιλα, ειναι στρουμπουλουλης. Ευχομαι να το παρει σε μποι που λεγανε παλια. Το Σαββατο παιζανε με τη φιλη του την αννα μαρια που ειναι 15μηνων και αυτος της χαιδευε τα μαλλια, αυτη τον αγκαλιαζε και πεφτανε μαζι κατω, αυτο παλι με τις πιπιλες και τα μπιμπερο, ολο ανταλλαγες ειναι. Ειναι τελεια που μπορουμε και επικοινωνουμε, εμας μας αρεσει πολυ το κρυφτοκυνηγητο, ολο το απογευμα αυτο κανουμε και διαβαζουμε βιβλια. Τωρα εχει αρχισει να μου ξαναχτυπαει το βιολογικο μου ρολοι για το δευτερο παιδακι. Τα λατρευω τα μωρα.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α, προχτες πηγαμε στο Γουδι στο χριστουγεννιατικο χωριο στο Badminton, τρελαθηκε ο πιτσιρικος, εκανε και καρουσελ αλλα δεν του πολυαρεσε γιατι ηταν σκληρο το αλογακι και ποναγε ο πισινουλης του. Ειχαν παντου σταντς με αντισηπτικα και την ωρα που βαζαμε περασε μια μαμα με 2 παιδια και τους λεει "εμεις δεν εχουμε αναγκη την περασαμε τη γριπη". Ωχχχχχχχχ! Εμεις ακομα αντεχουμε


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εμεις παιζουμε κρυφτοκυνηγητο ειναι τελειο!!!!!!και μας αρεσουν πολυ τα βιβλια.ο δικος μου διεκδικει με πολυ τσαμπουκα καποια παιχνιδια απο αλλα παιδακια και αυτο δεν ειναι παντα καλο δεν ειναι βιαιος ουτε χτυπαει,ειναι καλο παιδακι και προσπαθω να του εξηγησω οτι δεν περνουμε το παιχνιδι απο το αλλο παιδακι οταν παιζει!!απο το σταθμο φερνεις κ καλα αλλα και κακα πραγματα.στη περιπτωση μας τα καλα ειναι πιο πολλα.καλα εχει πολυ γελιο:Pκανει οτι βηχει κ βαζει κ το χερι μπροστα:Pπερνει μαντηλακι κ σκουπιζει τη μυτη του κ μετα με το ιδιο καθαριζει τα πατωματα το επιπλα:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια! Αχ, Κατερινακι μου, πολυ δουλεια λογω γιορτων. Αλλα μπαινω και σας διαβαζω απλως δεν προλαβαινω να γραψω. Εμενα ειναι 83 ποντους και 12 κιλα, ειναι στρουμπουλουλης. Ευχομαι να το παρει σε μποι που λεγανε παλια. Το Σαββατο παιζανε με τη φιλη του την αννα μαρια που ειναι 15μηνων και αυτος της χαιδευε τα μαλλια, αυτη τον αγκαλιαζε και πεφτανε μαζι κατω, αυτο παλι με τις πιπιλες και τα μπιμπερο, ολο ανταλλαγες ειναι. Ειναι τελεια που μπορουμε και επικοινωνουμε, εμας μας αρεσει πολυ το κρυφτοκυνηγητο, ολο το απογευμα αυτο κανουμε και διαβαζουμε βιβλια. Τωρα εχει αρχισει να μου ξαναχτυπαει το βιολογικο μου ρολοι για το δευτερο παιδακι. Τα λατρευω τα μωρα.

καλα εχουνε πολυ πλακα με τα κοριτσακι γιατι το παιζουν γκομενακια και τους γελανε !!!!χαχαχα

Κι εγω τα λατρευω τα μωρα αλλα λεω προς το πασχα να βαλω μπρος για το δευτερο γιατι θελω τρεια!!!!!!

Αλλα οσο σκεφτομαι που στον Αριστοτελη τους τρεις πρωτους μηνες ημουν συνεχεια εμετους και ζαλαδες......


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α, προχτες πηγαμε στο Γουδι στο χριστουγεννιατικο χωριο στο Badminton, τρελαθηκε ο πιτσιρικος, εκανε και καρουσελ αλλα δεν του πολυαρεσε γιατι ηταν σκληρο το αλογακι και ποναγε ο πισινουλης του. Ειχαν παντου σταντς με αντισηπτικα και την ωρα που βαζαμε περασε μια μαμα με 2 παιδια και τους λεει "εμεις δεν εχουμε αναγκη την περασαμε τη γριπη". Ωχχχχχχχχ! Εμεις ακομα αντεχουμε

Μα τι ανευθηνες υπαρχουν ρα παιδι μου !!!! εσυ δεν ειπες τιποτα εγω δεν υπηρχε περιπτωση να μην πω ακους εκει δεν εχει αναγκη και δεν την νοιαζει να αρωστησουν τα αλλα παιδια πολυ γαι@@@ρα!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι!!!!!ο μιχαλης ειναι 81 ποντους υψος κ περιπου 10 κ ειμαστε αδυνατουλιδες :Dο μικρος παει παιδικο κ μαλλον μπουχτιζει απο τα πολλα παιδια κ το απογευμα θελει λιγη ηρεμια:Pχαχαχα.και ο δικος μου κανει χαρες με τα παιδακια ειδικα με τη φιλη του τη κικια μεταφραση μιχαελα κικια επισης σημαινει πεταλουδα:Pειναι 3,5 μηνες μεγαλυτερη του αλλα παιζουν πολυ ωραια μαζι ανταλασουν παιχνιδια πιπιλες νερα ταιζει ο ενας τον αλλο κτλ.πως και εισαι στη παρο:?:

Αυτο ειναι ενα απο τα υπερ του παιδικου!!!

Εμεις Ευα μου μεναμε Αθηνα αλλα μας δωθηκε η ευκαιρια για δικη μας δουλεια τα μαζεψαμε και ηρθαμε.

(απο την Παρο ειναι ο αντρας μου( πεθερα μου) και η αδερφη μου εχει παντρευτει παριανο και μενει εδω μονιμα)

Εχεις ερθει?


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...