Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΤΙΑ81 ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΗ!!!!!!!!!!


geoste

Recommended Posts

κατια μου να σου ζησει η κουκλιτσα σου...να σας γεμιζει παντα ευτυχια ...

να ειναι παντα γερη και καλοτυχη ....

καλο σαραντισμο και καλη ανατροφη....

ειδες ηρθε επιτελους η ζουζουνα!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ

τελειαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!!!!!!

καλοτυχο να ειναι το κοριτσακι σου παντα χαρουμενο κ με υγεια!!!!!!!!!!

καλως ηρθες στο κλαμπ των μαμαδων, η μεγαλυτερη ευτυχια του κοσμου ειναι πια στην αγκαλια σου!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

πανεμορφη μανουλα!!!!!!!!

να σας ζησει το κοριτσακι σας,η κουκλιτσα σας πάντα γερή και καλότυχη να ειναι!!!!!

καλως ηρθες λοιπον κ απο μενα στο κλαμπ των μαμαδων που ειπε κ η ραμονιτσα, το μαγικο ταξιδι τωρα ξεκινα!!!!!!

περιμενουμε να γυρισεις να μας πεις τα "τι" και "πως"!!!!!

φιλλια πολλα κ στις δυο σας!!!!!!!!:D


iSaWp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως πάντα, ζω στον κόσμο μου και μαθαίνω τα νέα τελευταία και κατά τύχη......!!!:rolleyes::rolleyes:

Κοριτσάκι μου γλυκό, να σας ζήσει η μικρή μπουμπού, ο καινούριος σου έρωτας....:D:D:D:D

Να είναι γερό και καλότυχο το παιδάκι σας κι εσείς δίπλα της και να την καμαρώνετε πάντα!!!!!....Βιώνεις την πιο σημαντική στιγμή της ζωής σου, κι εμείς είμαστε εδώ για να μοιραστείς μαζί μας τη χαρά σου. Περιμένουμε τα νέα σου σύντομα!!!!Πολλά φιλάκια!!!:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KATIA MOY ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΝΕΡΑΪΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΜΠΙΞΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ...

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΗΣΜΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ...

(ναντια μου μη λες οτι τα βλεπεις τελευταια.εγω μπηκα χτες το ειδα και λεω κατια81 μπααααααααααα δεν ειναι η Κατια μας ενω κατι με ετρωγε ολη μερα παλι στην κοσμαρα μου...και στα δικα σου κοριτσακι μου!!!)


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατια μου να σας ζήσει η μπουμπουκίτσα σας..παντα γερή.:D


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

701010zq41he7fdt.gif

ΚΑΤΙΑ μου εφτασε η ωρα που η μικρη σου νεραιδα εφτασε στην αγκαλιτσα σου! να ειναι γερή, δυνατη , ευτυχισμένη με πολλή πολλή αγάπη γυρω της! να την χαιρεστε και να την καμαρωνετε πάντα! να σας ζήσει!

Link to comment
Share on other sites

Κατιουσκάκι μου γλυκό..επιτέλους ήρθε......:lol::lol::lol::lol:

Να σου ζήσει το μπουμπουκακι σου...να ειναι πάντα γέρη και καλοτυχη...καθε ευχη σου για αυτη να γινεται πραγματικότητατα...

Πολλα πολλα φιλακια και στις δυο σας...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτια μου, να σου ζήσει η πριγκίπισσα....!!!

Είδες που αδημονούσες για το πότε....Ήρθε η ώρα!!!

όσο για τα παρθενάκια...Βρε είμαστε τα καλύτερα παιδιά..Λίγο στην κοσμάρα μας αν πάρω υπόψη από μένα...χαχαχαχα:lol::lol::lol:

Φιλενάδα να την δείτε όπως επιθυμείτε (ααα και θέλω λεπτομέρειες για τον τοκετό, ξέρεις γιατι:wink:)


zfvrp2.png jMgwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεννήσαμε.................

Γεννήσαμε................

Γεννήσαμε...............

Κατιούσκα μου να σου ζήσει η μπέμπα!

Γερή και καλότυχη να είναι!

Να μας τη φιλήσεις πολύ πολύ πολύ πολύ


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Κάτια μου να σας ζήσει η κουκλιτσα!! Να είναι πάντα ευτυχισμένη, γερή και τυχερη!! :D Και βέβαια, θα συμφωνήσω με τις υπολοιπες, περιμενουμε λεπτομερειες!!

Πολλά-πολλά φιλακια!! :D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα χαμπαρι δεν πηρα!!!!ποτε τα λεγαμε ποτε γεννησες?ελπιζω να της φιλησες τα πατουσακια οπως ανυπομονουσες.αλλα οπως θα διαπιστωσες και το προγουλακι την εχει τη γλυκα του.να σου ζησει.δεν εχω τιποτα αλλο να πω.σε ζηλευω πολυ.να εισαι παντα τοσο ευτυχιαμενη και τοσο γεματη οσο τωρα.περιμενουμε νεα σου.


 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

Ευχαριστωωωωω...........ευχαριστω........ευχαριστωωωωωωω

Ευχαριστω τον Θεο πανω απ ολα που μου χαρισε εναν απ τους αγγελους του!!!!

Ευχαριστω τον συζυγο μου που ηταν ΕΚΕΙ.....τον ευχαριστω για την αγαπη του,την υποστηριξη του,την αφοσιωση του.....για τα δακρυα χαρας και συμπαραστασης.......ευχαριστω που ειναι στην ζωη μου!!!!

Ευχαριστω ολες εσας που ησασταν και ειστε διπλα μου στην χαρα και στην λυπη και σε ολα που περασαμε τα τελευταια χρονια!!!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας και τα λογια αγαπης!!!

Οσα ευχαριστω και να πω θα ειναι λιγα!!!!!!

Τα συναισθηματα μου δεν περιγραφονται!!!

Ζω ενα θαυμα.........κραταω την ΚΟΡΗ ΜΟΥ αγκαλια και δεν μπορω να το πιστεψω οτι αυτο το πλασμακι ειναι κομματι απ το σωμα μου....απ την ζωη μου....απ την ψυχη μου!!!!!

Δεν υπαρχει κατι αλλο πιο σημαντικο και μεγαλειωδες!!!

Ναι....ηρθα στο κλαμπ των μαμαδων και αν και μεσα σε ολα τα συναισθηματα επικρατει και το αγχος και ο φοβος.....δεν τ αλλαζω με τιποτα!!!!!!!!!!!!

Και παλι σας ευχαριστω!!!!!!

Υ.Γ. Θα επανελθω με τις λεπτομερειες του τοκετου γιατι ηταν λιγακι κινηματογραφικο!!!:lol::lol:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...