Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

αν μπορεις δωσε μου το λινκ γιατι δεν το βρισκω.

Κανω copy-paste αυτα που εγραψα

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια.Αφου διαβασα ολες τις σελιδες του θεματος αποφασισα να γραψω τον προβληματισμο μου.Προσπαθουμε 2 χρονια να κανουμε ενα παιδακι.Μετα τον 1ο χρονο αποφασισαμε να παμε σε γιατρο.Ειμαστε επαρχια.Ογιατρος μου απο την αρχη μου εβγαλε χρονοδιαγραμμα.Αφου πρωτα εκανα ορμονικες εξετασεις και κολπικα υγρα,και σπερμοδιαγραμμα ο συζυγος και αφου ολα ηταν οκ μου ξεκινησε κλομιφεν.Μου ειπε απο την αρχη οτι θα παρω για 2 κυκλους κλομιφεν και με προκληση ωορηξιας θα προσπαθησουμε.Μετα θα κανουμε το πολυ 3 σπερματεγχυσεις και αν δεν τα καταφερουμε θα παμε σε εξωσωματικη.Αρχισανε λοιπον και φτασαμε στις σπερματεγχυσεις.Τοτε μου εδωσε και φυλλικο,δεν ξερω γιατι.Απετυχαν οι 2 σπερματεγχυσεις και μου λεει τωρα εξωσωματικη.Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη αλλα νομιζω οτι ειναι λιγο ανευθυνο χωρις να εχουμε βρει το προβλημα να παμε σε εξωσωματικη.Ψαχτηκα λιγο στο ιντερνετ και διαβασα για την θρομβοφιλια.Δεν εχουμε ιστορικο αποβολων στην οικογενεια αλλα ολες σχεδον οι γυναικες απο το σοι της μαμας μου εχουν θρομβοφλεβιτη.Καποιες εχουν κανει και επεμβαση.Εχει και η μαμα μου αλλα παιρνει μονο αντιπηκτικα.Σε καθε περιοδο μου εχω ευρειαγγειες στα ποδια και βγαζω μελανα σημαδια.Εντομεταξυ ο γιατρος δεν με ρωτησε κατι σχετικα και διαβαζω οτι πρεπει να αποβαλλεις πρωτα για να σε στειλουν για την εξεταση αυτη.Επισης ομως διαβασα οτι ενδεχομενως να εμποδιζει και τη συλληψη.Και αν στο εντομεταξυ ειχα βιοχημικη και δεν το καταλαβα τι γινεται?Γιατι στο διαστημα αυτο ειχα καθυστερησεις μεχρι και 5 ημερων.Ετοιμαζομαστε αυτο το μηνα να παμε σε αλλο γιατρο.Θα ειμαι υστερικη αν του ζητησω να μου δωσει εξετασεις για θρομβοφιλια?Φανταζομαι οτι αφου δεν εχω αποβαλλει δεν θα δικαιολογουνται απο ταμειο αλλα αυτο ειναι το τελευταιο που με απασχολει.

Να συμπληρωσω οτι δεν ειμαι πια 29 αλλα στα 31 και εχω κανει και σαλπιγγογραφια και ολα ηταν οκ.


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κανω copy-paste αυτα που εγραψα

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια.Αφου διαβασα ολες τις σελιδες του θεματος αποφασισα να γραψω τον προβληματισμο μου.Προσπαθουμε 2 χρονια να κανουμε ενα παιδακι.Μετα τον 1ο χρονο αποφασισαμε να παμε σε γιατρο.Ειμαστε επαρχια.Ογιατρος μου απο την αρχη μου εβγαλε χρονοδιαγραμμα.Αφου πρωτα εκανα ορμονικες εξετασεις και κολπικα υγρα,και σπερμοδιαγραμμα ο συζυγος και αφου ολα ηταν οκ μου ξεκινησε κλομιφεν.Μου ειπε απο την αρχη οτι θα παρω για 2 κυκλους κλομιφεν και με προκληση ωορηξιας θα προσπαθησουμε.Μετα θα κανουμε το πολυ 3 σπερματεγχυσεις και αν δεν τα καταφερουμε θα παμε σε εξωσωματικη.Αρχισανε λοιπον και φτασαμε στις σπερματεγχυσεις.Τοτε μου εδωσε και φυλλικο,δεν ξερω γιατι.Απετυχαν οι 2 σπερματεγχυσεις και μου λεει τωρα εξωσωματικη.Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη αλλα νομιζω οτι ειναι λιγο ανευθυνο χωρις να εχουμε βρει το προβλημα να παμε σε εξωσωματικη.Ψαχτηκα λιγο στο ιντερνετ και διαβασα για την θρομβοφιλια.Δεν εχουμε ιστορικο αποβολων στην οικογενεια αλλα ολες σχεδον οι γυναικες απο το σοι της μαμας μου εχουν θρομβοφλεβιτη.Καποιες εχουν κανει και επεμβαση.Εχει και η μαμα μου αλλα παιρνει μονο αντιπηκτικα.Σε καθε περιοδο μου εχω ευρειαγγειες στα ποδια και βγαζω μελανα σημαδια.Εντομεταξυ ο γιατρος δεν με ρωτησε κατι σχετικα και διαβαζω οτι πρεπει να αποβαλλεις πρωτα για να σε στειλουν για την εξεταση αυτη.Επισης ομως διαβασα οτι ενδεχομενως να εμποδιζει και τη συλληψη.Και αν στο εντομεταξυ ειχα βιοχημικη και δεν το καταλαβα τι γινεται?Γιατι στο διαστημα αυτο ειχα καθυστερησεις μεχρι και 5 ημερων.Ετοιμαζομαστε αυτο το μηνα να παμε σε αλλο γιατρο.Θα ειμαι υστερικη αν του ζητησω να μου δωσει εξετασεις για θρομβοφιλια?Φανταζομαι οτι αφου δεν εχω αποβαλλει δεν θα δικαιολογουνται απο ταμειο αλλα αυτο ειναι το τελευταιο που με απασχολει.

Να συμπληρωσω οτι δεν ειμαι πια 29 αλλα στα 31 και εχω κανει και σαλπιγγογραφια και ολα ηταν οκ.

Λοιπον, επειδη εχω 2 χαμενες ψυχουλες στο ιστορικό μου θα σου πω εν ολιγοις μερικα πραγματα που γνωριζω.

Εχω κανει εξετασεις θρομβοφιλιας και τελικα δεν εχω απο αυτο. Οι πιο πολλοι γυναικολογοι - απο οτι εχω καταλαβει σε βαζουν να κανεις τις εξετασεις αφου αποβαλεις ή έχεις παλλίνδρομη κυηση.

Αποψη μου ειναι να πας και να τις κανεις απο μόνη σου. Εγώ αυτό συμβουλευω όλες τις γνωστες μου πριν ξεκινησουν (ο καμενος φυσαει και το γιαουρτι). Αν ξερεις απο πριν αποφευγεις πολλες δυσαρεστες καταστασεις.

Δεν νομιζω οτι η θρομβοφιλια παιζει ρόλο κατά την σύλληψη αλλά μόνο κατα την διάρκεια της κύησης όπου το αιμα τις εγκυου -εκ των πραγματων πήζει αρκετα - με την θρομβοφιλία πηζει ακόμη περισσότερο και δημιουργεί πρόβλημα στο μωράκι (θρομβωσεις ή κατι αλλο που δεν θυμαμαι).

Γιατί εκανες σπερταεγχυση? Τι χρονικο περιθωριο σου εδωσε σαν λογικο χρονο να συλαβεις?

Τον είχες βαλει τον γιατρό σου να σου κανει καθε μηνα παρακολουθηση της ωορηξιας σου ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο γιατρο πηγαμε μετα απο ενα χρονο προσπαθειων.τα κλομιφεν μου τα εδωσε "για να βοηθησουμε την κατασταση",αυτο ειπε,δεν ειδε κατι στις εξετασεις μου,γενικα δεν ειδε καποιο προβλημα.απλα ηθελε να παμε λιγο στοχευμενα.γι αυτο και καναμε προκληση ωορηξιας καθε φορα.τη σπερματεγχυση την καναμε "μηπως υπαρχει καποιο stop στον τραχηλο και δεν μπαινει το σπερμα στη μητρα" ,ετσι ειπε!!!το μονο που ειδε ηταν οτι στη δευτερη σπερματεγχυση ο τραχηλος ηταν κλειστος....ε κουραστηκε κι αυτος να τον σκαλιζουν,τσατιστηκε και εκλεισε!!!!ετσι λοιπον,ΧΩΡΙΣ να βρουμε καποιο προβλημα και χωρις να το ψαξουμε παραπανω,μου ειπε οτι το μονο που μας μενει ειναι η εξωσωματικη..."για να μην με ταλαιπωρει αλλο" ειπε.....γιατι η εξωσωματικη βλεπεις ειναι τοοοσο απλη και ευκολη....καμια ταλαιπωρια...απο τοτε (Απριλιος περιπου) καναμε ενα διαλειμμα απο γιατρους για το καλοκαιρι και αποφασισαμε να ξαναπαμε αυτο το μηνα...σε αλλο γιατρο φυσικα....:rolleyes::rolleyes:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εσενα ποιος σε καλεσε?????ξουτ!!!!! :lol::lol::lol:

:mad::mad::mad::mad: εμεναααααααααααααααα μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη???????:confused::confused:

εγω φταιω που ηρθα να κανω ξουτ ξουτ στην κοκκινοσιχαμενη σας και να μην σας ερθει για τουλαχιστον 15 μηνες!!!!

ζεν πειλαζει εγω θα κανω ξουτ ξουτ φυγε ρουφιανα απο τα κοριτσια μας!!!!

οταν θα γυρισουμε στο παλιο, θα ερθουν οι αλλες εδω γιατι θα προσπαθουν για το δευτερο:tongue:....εμεις δε, θα μετακομισουμε στο : οι πρωτες αγωνιες γιατι θα εχουμε αραδιασει ενα τσουρμο κουτσουβελα :tongue:να δω ποτε θα γινει και αυτο.:tongue:

ναιναι ναι ναι αλλα για τηνωρα θα σας ερχομαι για να μαθετε!!!!:tongue::tongue::tongue:

Ηρθε ο γνωστος μηνιαιος....κοκκινος λογαριασμος....ουτε οταν ηρθε η ΔΕΗ δεν εκλαψα τοσο!!!!:P:p:p

nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

φτου σας και παλι φτου σας.αυτο ειναι αισχατη προδοσια!!!!!ειστε απαραδεκτες.να γυρισετε ολες πισω!!!!αλλιως θα σας καταραστω να γκαστρωθητε ολες το γρηγοροτερο να ανεβαινουν οι χωριακες και τα κιλα σας να γινετε τεραστειες με κοιλουμπες γεματες μπεμπουλινια να μην σας χωραει το φορουμ!!!!!!!!!!!να μην αντεξει το βαρος σας το σοσιαλ γκρουπ που διαλεξατε να σας διωξει να πατε να γεννησετε!!!!τα πα και τελειωσα.εεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζετε εδω μεσα.αντε μην τα παρω παλι;)


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φτου σας και παλι φτου σας.αυτο ειναι αισχατη προδοσια!!!!!ειστε απαραδεκτες.να γυρισετε ολες πισω!!!!αλλιως θα σας καταραστω να γκαστρωθητε ολες το γρηγοροτερο να ανεβαινουν οι χωριακες και τα κιλα σας να γινετε τεραστειες με κοιλουμπες γεματες μπεμπουλινια να μην σας χωραει το φορουμ!!!!!!!!!!!να μην αντεξει το βαρος σας το σοσιαλ γκρουπ που διαλεξατε να σας διωξει να πατε να γεννησετε!!!!τα πα και τελειωσα.εεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζετε εδω μεσα.αντε μην τα παρω παλι;)

AX NAI!!!! ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΑΡΕΣ....ΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΣΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΗ :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο γιατρο πηγαμε μετα απο ενα χρονο προσπαθειων.τα κλομιφεν μου τα εδωσε "για να βοηθησουμε την κατασταση",αυτο ειπε,δεν ειδε κατι στις εξετασεις μου,γενικα δεν ειδε καποιο προβλημα.απλα ηθελε να παμε λιγο στοχευμενα.γι αυτο και καναμε προκληση ωορηξιας καθε φορα.τη σπερματεγχυση την καναμε "μηπως υπαρχει καποιο stop στον τραχηλο και δεν μπαινει το σπερμα στη μητρα" ,ετσι ειπε!!!το μονο που ειδε ηταν οτι στη δευτερη σπερματεγχυση ο τραχηλος ηταν κλειστος....ε κουραστηκε κι αυτος να τον σκαλιζουν,τσατιστηκε και εκλεισε!!!!ετσι λοιπον,ΧΩΡΙΣ να βρουμε καποιο προβλημα και χωρις να το ψαξουμε παραπανω,μου ειπε οτι το μονο που μας μενει ειναι η εξωσωματικη..."για να μην με ταλαιπωρει αλλο" ειπε.....γιατι η εξωσωματικη βλεπεις ειναι τοοοσο απλη και ευκολη....καμια ταλαιπωρια...απο τοτε (Απριλιος περιπου) καναμε ενα διαλειμμα απο γιατρους για το καλοκαιρι και αποφασισαμε να ξαναπαμε αυτο το μηνα...σε αλλο γιατρο φυσικα....:rolleyes::rolleyes:

Το θέμα της εξωσωματικης δεν τον γνωριζω και δεν μπορω να εκφερω αποψη. Το μονο που ξερω ειναι απο γνωστή μου (29 χρονων παρακαλώ) η οποια μεσα σε 20 μηνες εκανε ή 3 ή 4 εξωσωματικες (ανεπιτυχεις ολες) λόγω αδυναμου σπερματος. Δεν το λεω για να απογοητευσω καποια κοπελα ή να την γεμισω αρνητικη ενεργεια, απλα η εξωσωματικη δεν γινεται απο μονη της ,εχει και ενα σωρο φαρμακα που πρεπει να παρει η γυναικα τα οποια δεν ειναι και τα πιο αθωα φαρμακα.Επισης εγω πιστευω ακραδαντα οτι η εξωσωματικη πρεπει να ειναι η τελευταια μας λυση.Τα χρονια δεν σε πηραν (που λες οτι εισαι 31 ) ισα ισα.Εγω ειμαι 35 πλεον και ακομη το παλευω :tongue::tongue::tongue:

Απο εκει και περα θα σου ελεγα να πας και σε δευτερο γιατρο να σε δει...ψαξε και ρωτα ομως για το τι γιατρος ειναι.

Ζουζουνιτσα απο που εισαι? (αν δεν ειμαι αδιακριτη - παλι)

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα κι εγώ κοριτσάκια. Θα προσπαθήσω να γράφω αλλά μέχρι τις εκλογές λίγο χλωμό το βλέπω, γιατί έχουμε τρελή δουλειά και φεύγω πρωί και γυρίζω βράδυ. Κάνω μπάνιο και μετά ξεραίνομαι.

Όπως καταλαβαίνετε, ούτε σεξ δεν προφταίνω να κάνω. Χθες μάλλον είχα ωορρηξία αλλά η κούρασή μου ήταν τόση, ώστε ούτε καν μπήκα στη λογική να κάνω σεξ να μη χάσω τη μέρα. Τόσες έχουν χαθεί, ας χαθούν και δυο μήνες ακόμη.

Ζουζούνα μου, δεν νομίζω ότι η θρομβοφιλία ευθύνεται για μη σύλληψη αλλά για αποβολές.

Μια σημαντική εξέταση είναι και η υστεροσκόπηση, για να εξεταστεί το εσωτερικό της μήτρας, δηλ. αν είναι εντάξει, ώστε να μπορεί να εμφυτευθεί το γονιμοποιημένο ωάριο.

Εγώ μετά από δύο παλλίνδρομες έκανα υστεροσκόπηση και βρέθηκε διάφραγμα στη μήτρα που εμπόδιζε την εξέλιξη της κύησης. Βέβαια από τότε που έκανα την υστεροσκόπηση δεν κατάφερα να μείνω έγκυος, παρότι τις άλλες δυο φορές κατάφερα να μείνω πολύ εύκολα. Ίσως από το άγχος μου.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κούφανα καμμία με τις φωνές μου ?? :))))))

Καλά κάντε όνειρα! Δεν μας ξεφορτώνεστε με τίποτα! Ωρα να ρίξω την δική μου ευχή και κατάρα :

Πού να μην σώσετε να το χαρείτε το καφέ σας. Να γκαστρωθείτε όλες στο πιτς φιτίλι ώστε να αναγκαστείτε να μας φάτε πάλι στην μάπα...

Ούφ το πα και ξαλάφρωσα.

Αγαπούλες μου εμένα μου λείπετε και θα έρχομαι να σας βλέπω και να μαθαίνω νέα σας.. μην μας τσεχάσετε εμάς ε?


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κούφανα καμμία με τις φωνές μου ?? :))))))

Καλά κάντε όνειρα! Δεν μας ξεφορτώνεστε με τίποτα! Ωρα να ρίξω την δική μου ευχή και κατάρα :

Πού να μην σώσετε να το χαρείτε το καφέ σας. Να γκαστρωθείτε όλες στο πιτς φιτίλι ώστε να αναγκαστείτε να μας φάτε πάλι στην μάπα...

Ούφ το πα και ξαλάφρωσα.

Αγαπούλες μου εμένα μου λείπετε και θα έρχομαι να σας βλέπω και να μαθαίνω νέα σας.. μην μας τσεχάσετε εμάς ε?

Καλε ξεχνιομαστε εμεις??????:tongue:

φτου σας και παλι φτου σας.αυτο ειναι αισχατη προδοσια!!!!!ειστε απαραδεκτες.να γυρισετε ολες πισω!!!!αλλιως θα σας καταραστω να γκαστρωθητε ολες το γρηγοροτερο να ανεβαινουν οι χωριακες και τα κιλα σας να γινετε τεραστειες με κοιλουμπες γεματες μπεμπουλινια να μην σας χωραει το φορουμ!!!!!!!!!!!να μην αντεξει το βαρος σας το σοσιαλ γκρουπ που διαλεξατε να σας διωξει να πατε να γεννησετε!!!!τα πα και τελειωσα.εεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζετε εδω μεσα.αντε μην τα παρω παλι;)

αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ για να μαθετε συμφωνω και με τις δυο να γινετε χοντρες να φουσκωσετε σαν μπαλονια και μετα να τρεχετε να ξεσκατιζετε μωρα και να μην μπορειτε να μπειτε στο καφε σας!!!!

:tongue::tongue::D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παναγια μου τι βλεπουν τα πανεμορφα ματια μου?? δεν μας αφηνουν σε χλωρο κλαρι.....τι πραγμα κι αυτο...καλε πηγαιντε πλυντε κανα κουτσουβελο και αφηστε μας εμας να το κανουμε!!! απαπα πα...εχουμε θεματα να λυσουμε εδω...


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου…..χάρηκα πολύ που σας βλέπω να μαζεύεστε. .βλέπω όμως ότι είστε βραδινές.. καλά θα μπαίνω το βραδάκι να τα λέμε…

Ζουζού μου …καλά θα κάνεις αν δεν αισθάνεσαι καλά με το γιατρό να τον αλλάξεις.. ο γιατρός παίζει πολύ σημαντικό ρολό στο να αισθανόμαστε ασφαλείς..

Καλό είναι στο νέο γιατρό να πεις ότι υπάρχει κληρονομικότητα θρομβώσεων και πως πριν προχωρήσετε στο οτιδήποτε θα ήθελες να σου γράψει κάποιες εξετάσεις για θρομβοφιλία. Επίσης συμφωνώ και με την Ιόλη καλό θα ήταν να κάνεις και μια διαγνωστική υστεροσκόπηση. Μην μου αγχώνεσαι να δεις που το πιστεύω πολύ πως αυτό το καφε θα είναι το γουρλίδικο μας….

Venus.. καιρό έχω να σε δω κοριτσάκι μου ..τι κάνεις? Πως πάει περιμένεις τίποτα εξετάσεις ή είσαι στην προσπάθεια…?

Ιολάκι μου να μπαίνεις όταν μπορείς…και μην μου αγχώνεσαι.. ?εγώ πιστεύω ότι το πηρές πολύ αγχωτικά αυτή τη φορά…

Ναντιμοράκι ..τι να σου πως εσένα μούργο στα έχω πει είδη…σαν γειτονάκια ετοιμάσου να τα βγάζουμε μαζί στην παιδική ..χιχιχι:lol::lol:

Αθηνουλι μου , Ελπιδάκι μου, Ελινάκι μου να μου φιλήσετε τα μπεμπακιά και σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας…(κατάρες ..χιχιχι)

Τα νέα μου…μετα τις 3 παλίνδρομες και το πλήθος εξετάσεων που έχω κάνει και δεν έχουν δείξει καμία αιτία όπως μερικές ξέρετε το Απρίλιο που μας πέρασε έκανα λαπαροσκόπηση –υστεροσκόπηση για να αφαιρέσω κάποιες συμφύσεις και κάποια υπολείμματα που είχαν μείνει… Τώρα την προηγούμενη Τεταρτη έκανα διαγνωστική υστεροσκόπηση ξανα και είδαμε ότι δεν έχει μείνει τίποτα πλέον και δεν δημιουργήθηκαν νέες συμφύσεις..

Πλέον περιμένω να μου έρθει περίοδος και μετά επιτέλους μετά από πολύ αναμονή ξεκινάω προσπάθειες και ο θεός βοηθός αυτή τη φορα….

Σας ζούρλανα αλλά δεν πειράζει.. καιρό είχαμε να τα πούμε….

Φιλουθκια γλυκά μου:lol::lol::lol::lol:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

παναγια μου τι βλεπουν τα πανεμορφα ματια μου?? δεν μας αφηνουν σε χλωρο κλαρι.....τι πραγμα κι αυτο...καλε πηγαιντε πλυντε κανα κουτσουβελο και αφηστε μας εμας να το κανουμε!!! απαπα πα...εχουμε θεματα να λυσουμε εδω...

Καλώς το καρπουζάκι μου....ειδες παιδακι μου..τσουπ απο πίσω..να μην μας αφήνους ήσυχες...:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το καρπουζάκι μου....ειδες παιδακι μου..τσουπ απο πίσω..να μην μας αφήνους ήσυχες...:D:D:D

καλημερα κοτοπουλακι....ε μα τα βλεπεις τι τραβαμε....λοιπον η δικη μου ιστορια ειναι οτι μετα απο μια αποβολη και 2 βιοχημικες ειμαι παλι στη προσπαθεια..χαλαρα βεβαια οσο μπορω γιατι δεν την αντεχω την πιεση:lol::lol:

στην τελευταια βιοχημικη ειχα πολυ χαμηλη προγεστερονη οποτε πηρα χαπια αλλα δεν βοηθησαν ιδιαιτερα μιας και απο μονη της η εγκυμοσυνη δεν ηταν να προχωρησει:rolleyes: οποτε θεου θελοντος την επομενη φορα που θα μεινω εγκυος (και το χω ευκολο οπως ξερουν αρκετες:wink:) αμεσως θα κοιταξω την προγεστερονη μου μπας και αυτη ειναι η αιτια των κακων. αυτα....:-D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...