Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπεμπα ειμαι..ουα..ουα...

Ναι θα τρελαθώ..θα τρελαθω ..θα τρελαθω...

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ το καπουζακι πρεπει να κανει καρπουζομωρο...μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

και το κοτοπουλο...κοτοπουλακι...:lol::lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

και το κοτοπουλο...κοτοπουλακι...:lol::lol::lol:

:D:D:D

Κι εγώ τι θα κάνω???.....Τσάμπα πήγαν τα χθεσινά όργια?:confused:

και το μπιφτεκι ..κεφτεδάκια:tongue::tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ....

πηρα μυρωδια οτι εισαστε ολες εδωωωω...επειδη ειμαι στην δουλεια και δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα (full screen παρα μονο μικρο παραθαθυρακι), διαβασα μια στα γρηγορ τα νεα σασ.

Μαλμε...αυτο να ειναι το Σαββατο της τρισμεγιστης χαρας.

Τζωρτζινο μου, αντε με το καλο να την δεχχτεις την σηχασιαρα για να βαλεις μπροστα...ελπιζω ολο αυτο καιρο που ησασταν στην αναμονη να εκπαιδευτηκατε στην ''σκοποβολή'' και με την πρωτη να βρειτε τον στοχο.

Ναντιμορακι, βλεπω ολονυχτια ειχες χτες...μακαρι μακαρι μακαρι.

Μπιμπιτσα...ασε την κουραση και βαρα αλυπητα ( και εγω ενα θεματακι με την κουραση το εχω...)

Ποιο κοριτσακι ξεχασα????

Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ τσ τσ τσ..........ωστε εδω ειστε πουλακια μου ε???

λοιπον σας μυριστηκα και μπηκα με την μπεμπα νας σας ευχηθει και να σας κολλησει πριν την βγαλω!!!:tongue::tongue:

λοιπον μπεμπουλα μου κολλατες αλυπητααααααααααααααα!!!!!!ολες μην αφησεις καμιααααααααααααααα!!!!!!

ΜΠιφτεκακιιιιιιιιιιιιιι παρε ενα αγορακι εσυ

Λιακο μου εσυ παρε ενα κοριτσαρο,χε χε

Μαλμε μου και εσυ μια μπεμπουλα για να μαθεις!!!!

Βρακακι εσυ αγορακι γιατι κανει ποιηματακι:tongue:

Ζουζουνακι εσυ κοριτσακι

και Βενουσακι εσυ αγορακι:mrgreen:

αμα ξεχασα καμια η μπουμπου μου της στελνει τσουτσουνακι!!!

σας επιτρεπουμε να κανετε αλλαγες σε περιπτωση διδυμων κυησεων!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΓΚΑΣΤΡΟΚΑΦΕ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΒΡΟΧΗ!!!!!ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ου ου κρισακιιιιιι,,,,,,, ΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ....

πηρα μυρωδια οτι εισαστε ολες εδωωωω...επειδη ειμαι στην δουλεια και δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα (full screen παρα μονο μικρο παραθαθυρακι), διαβασα μια στα γρηγορ τα νεα σασ.

Μαλμε...αυτο να ειναι το Σαββατο της τρισμεγιστης χαρας.

Τζωρτζινο μου, αντε με το καλο να την δεχχτεις την σηχασιαρα για να βαλεις μπροστα...ελπιζω ολο αυτο καιρο που ησασταν στην αναμονη να εκπαιδευτηκατε στην ''σκοποβολή'' και με την πρωτη να βρειτε τον στοχο.

Ναντιμορακι, βλεπω ολονυχτια ειχες χτες...μακαρι μακαρι μακαρι.

Μπιμπιτσα...ασε την κουραση και βαρα αλυπητα ( και εγω ενα θεματακι με την κουραση το εχω...)

Ποιο κοριτσακι ξεχασα????

καλημερουδια βενους......αυτο με την κουραση μη φανταστεις ολες το εχουμε αλλα...ας οψεται.....:lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ...τα μεγαλα μυαλα:rolleyes::rolleyes:

εμ ...ετσι είναι ..μεγαλα μυαλα..καλο:D

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ....

πηρα μυρωδια οτι εισαστε ολες εδωωωω...επειδη ειμαι στην δουλεια και δεν μπορω να ανοιξω την σελιδα (full screen παρα μονο μικρο παραθαθυρακι), διαβασα μια στα γρηγορ τα νεα σασ.

Μαλμε...αυτο να ειναι το Σαββατο της τρισμεγιστης χαρας.

Τζωρτζινο μου, αντε με το καλο να την δεχχτεις την σηχασιαρα για να βαλεις μπροστα...ελπιζω ολο αυτο καιρο που ησασταν στην αναμονη να εκπαιδευτηκατε στην ''σκοποβολή'' και με την πρωτη να βρειτε τον στοχο.

Ναντιμορακι, βλεπω ολονυχτια ειχες χτες...μακαρι μακαρι μακαρι.

Μπιμπιτσα...ασε την κουραση και βαρα αλυπητα ( και εγω ενα θεματακι με την κουραση το εχω...)

Ποιο κοριτσακι ξεχασα????

Καλημέρα κοριτσούδι μου...τι κάνεις?

εσυ ποτε δεν την περιμένεις?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμ ...ετσι είναι ..μεγαλα μυαλα..καλο:D

Καλημέρα κοριτσούδι μου...τι κάνεις?

εσυ ποτε δεν την περιμένεις?

ελα μου ντε....πότε δεν την περιμένω? Δεν εχω σταθερο κύκλο, συνηθως ειναι 30-32 ημερες και καμια φορα μπορει να χτυπησει 45 μερες...Κανονικα θα επρεπε να μου εχει ερθει στισ 16/09 αλλα δεν μου εκανε την τιμη.

Αγνωσται αι βουλε τις σηχαμενης μους...

Οπως και να χει, απο τον αλλο μηνα παω για παρακολουθηση των αυγουλακιων...εχω?...δεν εχω???...και αν εχω ποτε θα πέσουνε???

Με τις εξετασεις μου γραψανε κανα δυο αλλες τις οποιες δεν πηγα να τισ κανω γιατι μου ειπανε οτι αυτες γινονται για αλλους λογους και οτι δεν εχουν επιπτωση στην εγκυμοσυνη...δεν τις εκανα,γιατι ειχα παλαβωσει...

αν θε να ρθει καλως να ερθει, αλλιως ...

Εσυ κουκλα ποτε την περιμενεις ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!

Τι κάνετε?

Εγώ κάνω δυο λεπτά διάλλειμμα να σας πω μια καλημέρα και να διαβάσω στα γρήγορα τα νέα σας.

Μαρή Κρις, πότε θα γεννήσεις? Βολεύτηκε η μπέμπα και δε λέει να βγει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!

Τι κάνετε?

Εγώ κάνω δυο λεπτά διάλλειμμα να σας πω μια καλημέρα και να διαβάσω στα γρήγορα τα νέα σας.

Μαρή Κρις, πότε θα γεννήσεις? Βολεύτηκε η μπέμπα και δε λέει να βγει?

καλη σου μερα ιολιτσα....τι κανεις? διαβασα πριν και τα δικα σου...κουραση τρελη ε?:rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ρσω κι εγώ για καφέ?????

υπόσχομαι θα είμαι καλό κορισάκι και δεν θα γκρινιάξω καθόλου για πάνες, κρέμες, β@ζιά κλπ... θα ακούω και μιλιά δεν θα βγάζω...

ε? Ε? Σα με πάρετε και μένα να μην κλάιω????


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρσω κι εγώ για καφέ?????

υπόσχομαι θα είμαι καλό κορισάκι και δεν θα γκρινιάξω καθόλου για πάνες, κρέμες, β@ζιά κλπ... θα ακούω και μιλιά δεν θα βγάζω...

ε? Ε? Σα με πάρετε και μένα να μην κλάιω????

ΝΑι νωρις το θυμηθηκες το καφεδάκι ..τωρα πάμε για μεσημεριανο...

χιχχιχιχ

τι κάνεις γλωσουλα μου...πως ειναι η κοριτσαρα σου?

Μπραβο μου άρεσε η συμβουλη που εδωσες στο τοπικ με τον γυναικολό γο ..το έχεις παιδι μου...φιλάκια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...