Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοτοπουλακι....ε μα τα βλεπεις τι τραβαμε....λοιπον η δικη μου ιστορια ειναι οτι μετα απο μια αποβολη και 2 βιοχημικες ειμαι παλι στη προσπαθεια..χαλαρα βεβαια οσο μπορω γιατι δεν την αντεχω την πιεση:lol::lol:

στην τελευταια βιοχημικη ειχα πολυ χαμηλη προγεστερονη οποτε πηρα χαπια αλλα δεν βοηθησαν ιδιαιτερα μιας και απο μονη της η εγκυμοσυνη δεν ηταν να προχωρησει:rolleyes: οποτε θεου θελοντος την επομενη φορα που θα μεινω εγκυος (και το χω ευκολο οπως ξερουν αρκετες:wink:) αμεσως θα κοιταξω την προγεστερονη μου μπας και αυτη ειναι η αιτια των κακων. αυτα....:-D

Τωρα που το λες θα παω και εγω για προγεστερόνη μολις μείνω...λες να φταίει αυτο?

Αντε καλη μας αρχή....:wink:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αχ....μια τζουριτσα να παρω...

πως σου φανηκε καλος?:tongue:

Φατσα που είσαι δεν θα μπεις για καλημέρα...σε εχει φάει η δουλεια...:lol::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το λες θα παω και εγω για προγεστερόνη μολις μείνω...λες να φταίει αυτο?

Αντε καλη μας αρχή....:wink:

το ξερες μανταμ εσυ οτι αυτη η βρωμοπρογεστερονη κραταει το εμβρυο μεχρι να αναλαβει ο πλακουντας την 12η βδομαδα? ε εγω δεν το ξερα λοιπον...γι αυτο σε περιπτωσεις αιμοραγιας κλπ δινουν παντα utrogestan. αυτη η ορμονη ειναι πολυ διαολεμενη...εξου και οι περισσοτερες αποβολες συμβαινουν πριν το κλεισιμο του πρωτου τριμηνου το οποιο ακουσον ακουσον τελειωνει την 13 1/2 βδομαδα και οχι την 12η..μολογα σου μαθα πολλα παλι:lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως σου φανηκε καλος?:tongue:

Φατσα που είσαι δεν θα μπεις για καλημέρα...σε εχει φάει η δουλεια...:lol::tongue:

καλος ο καφεδακος...να φαω και μια μπουκιτσα τοστ και ειμαι μια χαρουλα:D (πως θα συντηρησω το διμετρο κορμι μου...):rolleyes::rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου!!!!!!:D:D:D

Με φώναξε κανείς??:tongue::tongue::tongue:

που εισαι μπιφτεκιδιον εσυ??? παλι δουλευεις??? η μας δουλευεις???:rolleyes::rolleyes:

κανε διαλειμμα καλε....πινουμε καφε σε νεο μερος!!


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

το ξερες μανταμ εσυ οτι αυτη η βρωμοπρογεστερονη κραταει το εμβρυο μεχρι να αναλαβει ο πλακουντας την 12η βδομαδα? ε εγω δεν το ξερα λοιπον...γι αυτο σε περιπτωσεις αιμοραγιας κλπ δινουν παντα utrogestan. αυτη η ορμονη ειναι πολυ διαολεμενη...εξου και οι περισσοτερες αποβολες συμβαινουν πριν το κλεισιμο του πρωτου τριμηνου το οποιο ακουσον ακουσον τελειωνει την 13 1/2 βδομαδα και οχι την 12η..μολογα σου μαθα πολλα παλι:lol::lol:

Εγω που δεν ειχα αποβολες αλλα ηθελε καθαρισμο δηλαδη δεν είχα αίμα μπορει να φταίει αυτή?

Καλημέρα κοριτσούδια μου!!!!!!:D:D:D

Με φώναξε κανείς??:tongue::tongue::tongue:

Αμαν πια ξελαριγγιαστηκα...που εισαι εσυ βρε...σε εχει φάει η δουλεια:rolleyes:

καλος ο καφεδακος...να φαω και μια μπουκιτσα τοστ και ειμαι μια χαρουλα:D (πως θα συντηρησω το διμετρο κορμι μου...):rolleyes::rolleyes:

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: πλακα με κανεις που λεει και το ηλιανθάκι...το σαλονικιοτικο


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάτσω με τις ώρες μαζί σας αλλά πήζω!!!!!

Τι τραβάμε κι εμείς...!!

Άσχετο...χθες έκανα σεξ και μάλλον είχα ωορρηξία...Ίδωμεν!!Να έφταιγε και μένα το διάφραγμα???

Φιλάκια, θα προσπαθήσω να ξαναμπώ...!!:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

125419oj4wb3q90x.gif

Καλημερααααααααααααααααα σας τσακωσαααααααα πινετε καφεδακι αααααααααααα???

ηρθα κι εγωωωωωωωωωωωωωωωω να σας δω λιγακι τι νομιζατε δεν θα εμφανιζομουνα????

742468m9g2d9dg9a.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω που δεν ειχα αποβολες αλλα ηθελε καθαρισμο δηλαδη δεν είχα αίμα μπορει να φταίει αυτή?

Αμαν πια ξελαριγγιαστηκα...που εισαι εσυ βρε...σε εχει φάει η δουλεια:rolleyes:

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: πλακα με κανεις που λεει και το ηλιανθάκι...το σαλονικιοτικο

μου κανει εντυπωση που ποτε κανενας δεν σου ειπε ετσι απο περιεργεια να κανεις μια εξετασεη προγεστερονης οταν εισαι εγκυος..δεν ειναι τιποτα ειναι σαν την χοριακη, δινεις αιμα και αμεσως σου λενε το νουμερο που εχεις. οι δικες σου αποβολες σε ποιες βδομαδες ηταν? γιατι αν θυμαμαι καλα ηταν νωρις..δεν ηταν ας πουμε 9η 10η βδομαδα...σωστα?


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ τσ τσ τσ..........ωστε εδω ειστε πουλακια μου ε???

λοιπον σας μυριστηκα και μπηκα με την μπεμπα νας σας ευχηθει και να σας κολλησει πριν την βγαλω!!!:tongue::tongue:

λοιπον μπεμπουλα μου κολλατες αλυπητααααααααααααααα!!!!!!ολες μην αφησεις καμιααααααααααααααα!!!!!!

ΜΠιφτεκακιιιιιιιιιιιιιι παρε ενα αγορακι εσυ

Λιακο μου εσυ παρε ενα κοριτσαρο,χε χε

Μαλμε μου και εσυ μια μπεμπουλα για να μαθεις!!!!

Βρακακι εσυ αγορακι γιατι κανει ποιηματακι:tongue:

Ζουζουνακι εσυ κοριτσακι

και Βενουσακι εσυ αγορακι:mrgreen:

αμα ξεχασα καμια η μπουμπου μου της στελνει τσουτσουνακι!!!

σας επιτρεπουμε να κανετε αλλαγες σε περιπτωση διδυμων κυησεων!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΓΚΑΣΤΡΟΚΑΦΕ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝΕ ΒΡΟΧΗ!!!!!ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάτσω με τις ώρες μαζί σας αλλά πήζω!!!!!

Τι τραβάμε κι εμείς...!!

Άσχετο...χθες έκανα σεξ και μάλλον είχα ωορρηξία...Ίδωμεν!!Να έφταιγε και μένα το διάφραγμα???

Φιλάκια, θα προσπαθήσω να ξαναμπώ...!!:D:D

:shock::shock::shock::shock: καλα με σοκαρεις εσυ εκανες σεξ????εεεεεεεεεελααααααααααααααα δεν σε πιστευω!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

125419oj4wb3q90x.gif

Καλημερααααααααααααααααα σας τσακωσαααααααα πινετε καφεδακι αααααααααααα???

ηρθα κι εγωωωωωωωωωωωωωωωω να σας δω λιγακι τι νομιζατε δεν θα εμφανιζομουνα????

742468m9g2d9dg9a.gif

καλημερα αθηνουλα....απορω πως σου αρεσει να ακουε κατι βαρεμενες να ψαχνουν να βρουν τη λυση στο αιωνιο προβλημα:rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

το ξερες μανταμ εσυ οτι αυτη η βρωμοπρογεστερονη κραταει το εμβρυο μεχρι να αναλαβει ο πλακουντας την 12η βδομαδα? ε εγω δεν το ξερα λοιπον...γι αυτο σε περιπτωσεις αιμοραγιας κλπ δινουν παντα utrogestan. αυτη η ορμονη ειναι πολυ διαολεμενη...εξου και οι περισσοτερες αποβολες συμβαινουν πριν το κλεισιμο του πρωτου τριμηνου το οποιο ακουσον ακουσον τελειωνει την 13 1/2 βδομαδα και οχι την 12η..μολογα σου μαθα πολλα παλι:lol::lol:

Η συμπεθερουλα μου το ξερει καλα αυτο και θα σας πει!!!

η αληθεια εινια οτι η προγεστερονη χρειαζεται απο τηναρχη εχω παρειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...