Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


danai*

Recommended Posts

15 ώρες πρίν, sofia13 είπε:

ναι..θα κλεισω γυναικολογο αιματολογο..ειχα δυο αποβολες και ψαχνουμε αιτια..σ ευχαριστω παρα πολυ… ευχομαι τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

σε ευχαριστω πολυ! λυπαμαι για τις απωλειες σου ειμαι σιγουρη οτι πλεον με την σωστη αγωγη ολα θα πανε καλα! ευχομαι γρηγορα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 171
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

σε ευχαριστω πολυ! λυπαμαι για τις απωλειες σου ειμαι σιγουρη οτι πλεον με την σωστη αγωγη ολα θα πανε καλα! ευχομαι γρηγορα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Τι κάνεις κορίτσι, είσαι καλά; Εξαφανίστηκες από το άλλο θέμα και σε σκεφτόμουν αν είναι όλα καλά με εσένα, πες μου τα νέα σου 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Είμαι έγκυος στην τέταρτη εγκυμοσύνη. Οι δύο προηγούμενες κατέληξαν σε αποβολή λόγω θρομβοφιλίας. Έχω ξεκινήσει τις innohep αλλά και πάλι φοβάμαι ότι δεν τα καταφέρω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria291290 είπε:

Είμαι έγκυος στην τέταρτη εγκυμοσύνη. Οι δύο προηγούμενες κατέληξαν σε αποβολή λόγω θρομβοφιλίας. Έχω ξεκινήσει τις innohep αλλά και πάλι φοβάμαι ότι δεν τα καταφέρω.. 

Αν σε παρακολουθεί αιματολόγος ολα θα πανε τελεια, δεν εχεις λόγο να ανησυχείς.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria291290 είπε:

Είμαι έγκυος στην τέταρτη εγκυμοσύνη. Οι δύο προηγούμενες κατέληξαν σε αποβολή λόγω θρομβοφιλίας. Έχω ξεκινήσει τις innohep αλλά και πάλι φοβάμαι ότι δεν τα καταφέρω.. 

Ο αιματολογος που σε παρακολουθει ,θα σου γραψει διαφορες εξετασεις οταν θα ακουσετε καρδουλα να δει αν σε καλυπτουν οι συγκεκριμενες ενεσεις στην κυηση ή αν πρεπει να σου δωσει διπλη πχ ή και σαλοσπιρ.μετα ξανά θα κανεις εξετασεις πριν την αυχενικη κοκ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nephele78 είπε:

Ο αιματολογος που σε παρακολουθει ,θα σου γραψει διαφορες εξετασεις οταν θα ακουσετε καρδουλα να δει αν σε καλυπτουν οι συγκεκριμενες ενεσεις στην κυηση ή αν πρεπει να σου δωσει διπλη πχ ή και σαλοσπιρ.μετα ξανά θα κανεις εξετασεις πριν την αυχενικη κοκ.

Έκανα σήμερα την επαναληπτικη εξέταση αίματος, αιμοπετάλιων και antiXa τα αποτελέσματα θα βγουν την Πέμπτη. Αύριο θα παμε και να ακούσουμε καρδούλα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria291290 είπε:

Έκανα σήμερα την επαναληπτικη εξέταση αίματος, αιμοπετάλιων και antiXa τα αποτελέσματα θα βγουν την Πέμπτη. Αύριο θα παμε και να ακούσουμε καρδούλα. 

Με το καλό κοριτσι μου ! Να πανε ολα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...