Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι κάνετε;;; τα μωράκια μας, όλα καλά;; 

εμεος από χθες ξεκινήσαμε κολικούς και είμαστε να μας κλαίνε οι ρέγγες!! Με τον πρώτο μου δεν είχα τόσο μεγάλο θέμα. Τώρα με τον μικρό η κατάσταση είναι δραμα!!! Όλη μέρα σήμερα με ένα βυζι στο στόμα για να ηρεμεί ο καημένος! 

On 3/2/2017 at 0:39 ΠΜ, Sweetalecia είπε:

Γεια σας κορίτσια !

τί κάνετε; πώς ειστε; πώς τα πάτε; ήθελα να σας ρωτήσω όποιες θηλάζουν αποκλειστικά, πόσες ωρεα θηλαζουν την ημερα; εγω την θηλαζω αλλα καποιες φορες μου δείχνει οτι πειναει ακομα και της δινω εξτρα ξένο γαλα. Με τον αποκλειστικο θηλασμο, θηλαζετε πχ που λενε ανα 3 ωρες ή οποτε πειναει το μπεμπακι το θηλαζετε; πόσες ώρες την ημερα θηλαζετε;

Γεια σου sweetalecia, στον θηλασμό δεν υπάρχει ωράριο! Όποτε θέλει το μωρό τρώει! Εμείς λόγο κολικών είμαστε όλη μέρα σήμερα στο στήθος! ΔεΝ είναι εύκολο αλλά αξίζει!!

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2017 at 2:51 ΠΜ, mariapn είπε:

Γεια σας κορίτσια να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Γεννησε καμιά στο Αλεξάνδρας; αν ναι τι σας δώσανε για το μωρό ;

Γεια σου Mariapn! Τι εννοείς τι μας έδωσαν; σε γάλα; αν ναι δίνουν almiron αν εννοείς σε πράγματα για το μωρό το μόνο που παρέχουν ειναι παμπερς και γάλα, όλα τα υπόλοιπα τα πας εσύ. Και μιλάω για τα πάντα, απο ρουχισμό, ιματισμό μέχρι αναλώσιμα.

Κορίτσια μου καλημέρα! Τι κάνετε; εμείς μια χαρά τα κορίτσια αλλά εγώ, εξαιτίας μια φρικτής μαστίτιδας που υπέφερα για δυο βδομάδες, προχτές πήρα χάπι για διακοπή του γάλακτος. Κρίμα γιατί είχα παρά πολύ γάλα, αλλά δεν άντεχα άλλο.

ελπιζω να μην χρειαστεί καμία σας να πάρει αυτο το χάπι και να διακόψει βάναυσα διότι τρεις μέρες τώρα υποφέρω. Χτες ήρθε και μια μαία να με βοηθήσει με το πέτρωμα καί με άκουσε όλος ο Δήμος Αθηναίων 

Κορίτσια μου ποτε αλλάζουμε θηλή στα μπιμπερό για πιο μεγάλη ροή και ποια μπιμπερό χρησιμοποιείτε;

φιλια σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Σοκολάτα δίνεις κάτι για τους κολικούς;;; ελπίζω να μην σας ταλαιπωρήσουν για πολύ...

 

Γιωτα ακούγεται βασανιστικό αυτό το χαπι... 

Εμείς είμαστε καλά, αν κ το βραδυ κοιμάται πιο δύσκολα απ´ οτι μέσα στην ημέρα... 

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...