Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

Γεια σας!!! Εγώ είμαι από Λάρισα και παντρεύτικα Βέροια είμαι εδώ με τον άντρα μου γιατί εδώ ήταν οι δουλειά του. Είχα τον γιατρό μου στην Λάρισα που με παρακολουθούσε χρόνια αλλά λίγο που το σκέφτηκα και το συζητήσαμε δεν είναι εύκολο να γεννήσω Λάρισα όμως εδώ δεν ξέρω κανέναν και όλοι μου λένε και κάτι διαφορετικό θα ήθελα να γεννήσω σε νοσοκομείο αλλά μου λένε ότι δεν γίνεται γιατί δεν λειτουργεί το μαιευτικό. Εσείς τι ξέρετε; Καμιά συμβουλή;

Σωστα σε λενε, τουλαχιστον μεσα Μαιου ισχυε αυτο. Στη Ναουσσα πρεπει να λειτουργει. Και νομιζω πως ειναι και καλο, εχω ακουσει καλα λογια.

Κανονισε ομως νωριτερα να δεις τι θα κανεις.

Περσι μια φιλη μου εδω απο Βεροια, με ραντεβου για καισαρικη στο νοσοκομειο, πηγε την προγραμματισμενη ημερα εκει και της ανακοινωσαν τη στιγμη εκεινη, οτι δεν μπορουν να τη χειρουργησουν. Την εστειλαν στη Ναουσσα οπου δεν τη δεχτηκαν γιατι ηταν δυσκολη περιπτωση- 4η καισαρικη- και την εστειλαν Θεσσαλονικη οπου και εκει δεν τη δεχτηκαν χωρις παραπεπτικο. Τελικα γεννησε Θεσσαλονικη μετα απο καποιες ημερες.

Ταλαιπωρια που ομως αν ηξερε θα ειχε αποφυγει...

Ομως γιατι δεν τηλεφωνας να σιγουρευτεις; Παρε ενα τηλεφωνο, δεν ξερω αν το εχει και καμια να σου το στειλει.

Εγω παντως πηγα στην κλινικη στον κ.Αντωνιαδη,τον οποιο ειχα και γιατρο και ημουν πολυ ευχαριστημενη. Καλα λογια ακουω και εγω για τον κ.Σιδηροπουλο. Και νομιζω πως χειρουργει στην κλινικη Αντωνιαδη, οπως και πολλοι αλλοι.

Καλη διαμονη, να πανε ολα καλα και για οτι θελεις, εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...