Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

ηλέκτρα περαστικά σας!

ευχαριστώ για το καλωσόριμα!

και χρόνια πολλά για την πόλη μας! (γιατί κακά τα ψέματα, τη θεωρώ πόλη μου πλέον)

καλως ηρθες στην παρεα μας μεγαλωνει παντως....αντε γιατι βλεπω οι ναουσεες να ειναι πιο πολλες:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σε ολες!!!!!

περαστικα ηλεκτρα....ολα καλα τωρα ετσι?

το βιεννα ειναι μεσα στην αγορα....

σε εκανα add....

εμεις απο προχθες περπαταμε...δηλαδη 5 βηματα και μετα μπουμ στην αγκαλιτσα μου πεφτει....

ελλη φουσκωσε καθολου η κοιλιτσα σου????

ploegisi το gkoygkoufkaki sou ti kanei??

φουσκωσε;;;;αστα να πανε...ξεκινησα πολυ νωρις...ανοιξε η μεση κατευθειαν και στρογγυλεψα, ημουνα κ κανονικη σε κιλα χωρις κοιλια και φανηκε αμεσως....:P:p

Link to comment
Share on other sites

Ποσο χαιρομαι που βλεπω σε αυτην την σελιδα τοσες πολλες Βεροιωτισσες.Ειμαι και εγω απο αυτην την πανεμορφη πολη αν και η δουλεια του συζηγου με πηρε πολλα χιλιομετρα μακρυα.Οταν παντως ανεβαινω για να δω τους δικους μου ανοιγει η καρδια μου.Ποσο σας ζηλευω (με την καλη εννοια)που μενετε εκει.Εχω 6.5 χρονια που εχω φυγει απο την Βεροια,εχω ενα αγορακι 5.5 χρονων και ενα κοριτσακι 2 ετων.Απο εδω και περα θα εχω παρεα αυτην την σελιδα και θα μαθαινω τα νεα σας και τα νεα την Βεροιας............

Link to comment
Share on other sites

γεια σου dora!!!!welcome....!!!!:-D

εδω σε μενα οτι νεα θελεις οοολα θα στα λεω :tongue:

electra εγω ειμαι η σεβη που χοροπηδαω στη φωτο.το βιέννα ειναι στην αγια αννα κοντα....στο επομενο στενο απο το αρωμα, που ειναι ο πετριδης με τα χαρτικα,ο κουγιουμτζιδης,η rebecca blu που εκλεισε...εχει και ενα μαναβικο....αχ τα ξεχασες εκει στη ναουσα!!!

μαρια-ελενα αυτο το mmr το φοβαμαι ρε γμτ!!!

ελλη θα αρχισεις να το νιωθεις σε λιγο και θα παθεις πλακα...νομιζω μου ελειψε αυτο το συναισθημα

ploegisi αχ...αυτα τα αλματα αναπτυξης με κατεστρεψαν ατελειωτες ωρες θηλασμου μιλαμε!!!!

σημερα γυρνουσαμε για καφε και αγορα ολο το πρωι...και αυριο λεω να κανω το ιδιο..χιχι...

διαλεξα επιτελους και φωτο απο το γαμο και βαφτιση και θα περιμενω να τα παραλαβω....

φιλια πολλα ....ΚΑΛΗΝΥΧΤΕς!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

DORA 79 καλωήρθες!!!! Να σου ζησουν τα παιδάκια σου!!!

Σιλια όλο στη βολτα εισαι τυχερουλα!!! Βολτάρετε οσο μπορειτε!!! αχ!!! εγω τωρα το εκτιμω που φούσκωσα και ζοριζομαι πλεον, μπηκα στον 7ο και πλεον αρχισα να γινομαι ενα με τον καναπε.

Εχθές καναμε το ΜΜR σε 6 μέρες είπε ο γιατρός θα δείξει εαν θα έχουμε παρατράγουδα! Ειμαι σε αναμενα κάρβουνα...:confused:

Ηλέκτρα με την αμυγδαλίτιδα τι κάνατε? τι φάρμακο σας έδωσε η παιδίατρος? Εμάς μας βρηκε ασπρα επιθηλια στις αμυγδαλες, μάλλον πηγαίνουμε προς τα εκεί, ευτυχως μεχρι στιγμής δεν εχει πυρετο. Δεν θα τ΄αντεξω αμυγδαλίτιδα, εμβόλιο και δόντια μαζί :cry:.....!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΙΙΙΙΙ!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερούδια!!!

λέτε μωρέ να είμαστε περισότερες οι ναουσαίες? δε νομίζω! κατά κράτος μας περνάτε:tongue:

λοιπόν, εκτός από το άλμα, έχουμε και συναχάκι... να πάρει... ευτυχώς άρχισε ναν τρώει κανονικά και να κοιμάται ακόμη περισότερο και έτσι είμαι ήσυχη. ο παιδίατρος μου είπε να μην ανησυχώ, και αν χρειαστεί να πάω να τη δει!

dora καλωσήρθες! να σου ζήσουν τα κουκλιά σου!

ηλέκτρα μένουμε κοντά στο ΙΚΑ. βοήθεια έχουμε όταν χρειαστεί, αλλά δεν το επιδειώκω κιόλας! καλύτερα τα καταφέρνουμε μόνοι μας... ελπίζω στο μέλλον να μη χρειάζεται να την παρκάρω στις γιαγιάδες, είναι κάτι που δεν είμαι καθόλου υπέρ!

fb έχω κι εγώ, όποια θέλει ας μου στείλει pm!

φιλιά! καλό μεσημέριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Ποσο χαιρομαι που βλεπω σε αυτην την σελιδα τοσες πολλες Βεροιωτισσες.Ειμαι και εγω απο αυτην την πανεμορφη πολη αν και η δουλεια του συζηγου με πηρε πολλα χιλιομετρα μακρυα.Οταν παντως ανεβαινω για να δω τους δικους μου ανοιγει η καρδια μου.Ποσο σας ζηλευω (με την καλη εννοια)που μενετε εκει.Εχω 6.5 χρονια που εχω φυγει απο την Βεροια,εχω ενα αγορακι 5.5 χρονων και ενα κοριτσακι 2 ετων.Απο εδω και περα θα εχω παρεα αυτην την σελιδα και θα μαθαινω τα νεα σας και τα νεα την Βεροιας............

καλως ηρθες στην παρεα μας...ετσι να μεγαλωνουμε συνεχεια....και εμενα με πηραν μακρια κατα 2 ωρες..:(:(:( τι να κανουμε, υπομονη και απλα το απολαμβανουμε οταν πηγαινουμε στα μερη μας...:P:p

Link to comment
Share on other sites

silia84 ολο βολτες ε;;;;καλα κανεις...και εγω ετσι θελω να ειμαι οταν γεννησω με το καλο, και οχι κλεισμενη στο σπιτι που βλεπω κατι μαμαδες....

εγω ηρθα εχθες γιατι την Δευτερα εχω την αυχενικη να κανω,και βγαινω συνεχεια βολτες.

Link to comment
Share on other sites

electra εγω ειμαι η σεβη που χοροπηδαω στη φωτο.το βιέννα ειναι στην αγια αννα κοντα....στο επομενο στενο απο το αρωμα, που ειναι ο πετριδης με τα χαρτικα,ο κουγιουμτζιδης,η rebecca blu που εκλεισε...εχει και ενα μαναβικο....αχ τα ξεχασες εκει στη ναουσα!!!

Παρα πολύ ωραία φωτο,τελεια!!!

Καταλαβα ρε που είναι απλά δεν μου ερχοταν γιατί δεν εχω πάει ποτέ...εγώ πάω λίγο πιο πάνω στο Ντολτσε το έχει ο θείος της κολλητής μου.

Καλημέρα είπα δεν είπα....τι καλημέρα δλδ καλησπέρααααααααααα!!!

Ploegisi μάλλον είσαι η μόνη Ναουσαία εδώ μέσα:tongue::tongue::tongue:

Και εγώ δεν είμαι υπέρ των γιαγιάδων και γι αυτο και έκατσα σπιτάκι μου και μεγαλώνω τον Αστέριο μονη μου αφήνοντας για λίγο την δουλειά στην άκρη...αλλά δεν έχουν όλες αυτήν την ευκαιρία και δυνατότητα!!!

Ελλη καλως ήρθες κορίτσι μου!!!Καλά κάνεις και είσαι στην βόλτα....

Μαράκι μου δυστυχώς μας έδωσε αντιβίωση (γκρρρρρρ) και επειδή είχε και βήχα και αερολίν 3 φορές την ημέρα.....περαστικά σας και πες μου εντυπώσεις απο το mmr περιμένω.....

Dora καλώς μας ήρθες πατριωτάκι!!!!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου....εσένα που σε πηρανε νύφη???Βεροια έρχεσαι??


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα σχεδον καθε μερα για καφε(χιχι)...αν εχει καλο καιρο δεν μαζευομαστε...ουτε εγω ειμαι υπερ των γιαγιαδων,σημερα που βγηκα επειδη δεν ειχε καλο καιρο ειπα να τον αφησω στην πεθερα μου να τον χαρουνε λιγο....εε..τι το θελα,οταν πηγα να τον παρω τον ειχαν βαλει μπροστα στην τηλεοραση!!!!ηρθα και φουντωσα λεμε....!!!και το ξερουνε ρε γμτ οτι δεν θελω!!!δεν ειπα τιποτα.....ευτυχως ολα ειναι καλα και μπορω να μεινω με το νινι μου...αν και καμια φορα μου λειπει κ η δουλιτσα μου....αλλα παει αυτη τωρα γιατι την αφησα οταν ηρθαμε βεροια.....

λοιπον στα καφε σε ολα παω δεν εχω κολλημα....παλια δουλευα και τους ξερω τους περισσοτερους...

πιο γυναικολογο και παιδιατρο εχετε βεροια?


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα!!!Καλη εβδομαδα!!! Ειχα μια τραγικη νυχτα με την ζουζουνα μου, κοιμηθηκε με το ζορι στις 1:30 και ολο το βραδυ γκρινιαζε, ισως αρχισαν οι παρενεργειες του MRR.

Στην κλινικη ειχα τον κ. Λαζογλου καλος δε λεω αλλα ρε παιδακι μου για να του παρεις μια κουβεντα με το ζορι, με το τσιγγελι!!! Απο 20 ημερων την πηγαινω στον Ξενιτιδη. Ειμαι πολυ ευχαριστιμενη, πολυ προσεκτικος, σχολαστικος και πανω απ ολα φιλικος χωρις το τουπε του γιατρου.

Γυναικολογο εχω τον Σιδηρόπουλο επίσης πολυ σχολαστικος, τουλαχιστον μαζι μου, με βοηθησε πολυ στη γεννα. Αυτα γυρναω στην δουλεια μου τωρα.

Σιλια σε ζηλευω τωρα εαν εισαι για καφε!!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια και απο εμένα.

εγω δεν ειμαι απο την βεροια ουτε ο αντρας μου αλλα λογω δουλειας ζουμε βεροια τα τελευταια 3,5χρονια.

εχω ενα αγορακι οπως θα δειτε απο κατω το οποιο γεννηθηκε στην βεροια και τωρα περιμενω και το δευτερο που ισως γεννηθει και αυτο στην βεροια.

παιδιατρο στο μαιευτηριο ειχα και εγω τον Λαζόγλου αλλα τον βρηκα πολυ ανχωτικο και οντως για να του παρεις μια κουβεντα με το ζορι.τον αλλαξα αμεσως και τωρα εχω τον Παμπουκιδη πολυ καλος δεν μπορω να πω.

ο γυναικολογος μου και στα δυο μου μωρα ειναι ο Σιδηρόπουλος επίσης.παρα πολυ καλως με βοηθησε πολυ και ψυχολογικα γιατι η 1Ημου εγκυμοσυνη ηταν λιγο δυσκολη και αν δεν ειχα τον συγκεκριμμενο γιατρο τοσο ανχωδης που ειμαι δεν ξερω τι θα εκανα.αυτος ο ανθρωπος εχει μια ηρεμια στο προσωπο του ρε παιδι μου και σου εμπνεει εμπιστοσυνη.επισης οταν γεννησα με βοηθησε πολυ γιατι τελικα κατεληξασε καισαρικη αλλα το προσπαθησε να την αποφυγουμε ολη μερα και ηταν εκει ολη μερα χωρις να φυγει στιγμη και οταν εξαντληθηκαν τα περιθωρια μετα απο 14ωρες τοτε με εβαλε χειρουργειο.ασε πριν μπω χειρουργειο με στηριξε πολυ ψυχολογικα μιλωντας μου επι ενα τεταρτο για να μην παθω μετα καταθλιψη.τεσπα δεν συνεχιζω μην νομιζω οτι κανω και διαφημιση αλλα πραγματικα ηθελα να τα πω...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ GLAM!!! NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙ Ο ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΜΠΝΕΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ. ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ? ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ (ΣΧΕΔΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΩ ΚΙΟΛΑΣ). ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΤΟΥ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29W KAI ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΕΣΥ?

ΥΓ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

glam καλώς μας ήρθες! να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλό το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης! πως περνάει ο καιρός! ήδη έχω ξεχάσει την περίοδο εκείνη!

εγώ παιδίατρο έχω στη νάουσα, τον Οβαδία. είναι και στενός συγγενής του άντρα μου οπότε όλα τέλεια! είναι σούπερ γιατρός με ειδικότητα νεογνολογίας και έχει σώσει πολλά παιδάκια από δύσκολες περιπτώσεις. είναι και ομοιοπαθητικός, άρα είναι και ο οικογενειακός μας γιατρός!

γυναικολόγο έχω τον Γκιουλέκα! νέος ,με όρεξη για δουλειά και με πολύ καλά μηχανήματα! να φανταστείτε όταν πήγα για β' επιπέδου, δεν έίδα τίποτα διαφορετικό από αυτά που έβλεπε τόσο καιρό στο ιατρείο του, το αντίθετο μπορώ να πω... απλώς εκείνος στη θεσ/νίκη ήταν εμβρυολόγος και είχε να μας πει κάποια πράγματα περισσότερα. αυχενική και doppler έκανα εδώ!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...