Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

geia sas koritsia mou!!!!!!!!!!!!

μαντεψτε ποιον εχω γυναικολογο!!!!!!

ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟ!!!!χαχαχαχα.....ειναι ολα τα λεφτα!!!!και εμενα με περιμενε αλλα τα πραγματα δεν πηγαν πολυ καλα και καναμε καισαρικη....πηγα με προκληση!

παιδιατρο τον τολιοπουλο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη ειναι κ νεογνολογος...ο λαζογλου πολυ βαρυς για τα γουστα μου.....

glam welcome!!!!να χαιρεσαι το αντρακι σου και με το καλο και το νινι!!!!

μαρια ελενα λοιπον σημερα ηπια 3 καφεδες....μονο για το γιο μου μαγειρεψα σπιτι.....αλλα ηρθε η κολλητη μου απο αθηνα τι να εκανα!!κοριτσια εγω επειδη δεν δουλευω αν δεν βγω κανα 2ωρο για βολτα μετα σκυλοβαριεμαι σπιτι....ενταξει παιζω με τον μικρο περναει η ωρα αλλα η πολλη κλεισουρα δεν παλευεται!!!αχ αυτο ΜΜr μακαρι να ηταν για μια μονο βραδια το ξενυχτι γιατι παραπανω ειναι μανικι....πυρετο παντως δεν εκανε ε? καλο αυτο!

PLOEGISI sth ναουσα πηγαινουν οι κομμωτες μου σε εναν παιδιατρο που ειναι σουπερ!!!αλλα δεν θυμαμαι επιθετο ισως να ειναι αυτος...

αυτα τα νεα ....αντε θα γεμισουμε και 3η σελιδα....

καλο βραδυ σε ολες!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες !!! Αλλη μια δύσκολη νύχτα. Βρε παιδάκι μου 1 η ώρα το βράδυ και ήταν ντούρασελ, είχε τόση υπερένταση που δεν ήξερε κι αυτή τί χαζομαρίτσα να κάνει!!! Ξύπνησε και 7 η ώρα το πρωί, εγω ένα ράκος.

Ευτυχώς μέχρι τώρα αυτή ήταν η μόνη αλλαγή απο το εμβόλιο.

Glam εύχομαι να πάνε όλα καλά, είναι δύσκολη περίοδος τώρα, ελπίζω να μην έχεις ναυτίες και αναγούλες.

Ploegisi έχω ακούσει κι εγω για τον Γιουλέκα πως είναι καλός, πηγαίνει μια φίλη μου που ειναι δύσκολη περίπτωση και έχει μείνει ευχαριστημένη.

Silia καλά κάνεις και βολτάρεις. Χρειαζόμαστε μωρέ κι εμείς λίγο " φρέσκο αέρα", ξαναγεμίζουμε τις μπαταρίες μας και έχουμε πολύ καλύτερη διάθεση γυρνώντας στο σπίτι. Φαντάσου κι εγω που δουλέυω, το απόγευμα με κρύο, με χιονιά την βγάζω βόλτα για να ξεσκάσουμε. Εχθές 8 το απόγευμα είχε 3 βαθμους και παρόλα αυτα κουκουλωθήκαμε και βγήκαμε. Την έχω βγάλει και με -2 και ποτε δεν μου αρρώστησε απο κρύωμα. Καλημέρααα!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

maria elena και εγω απο 40ημερων κουκουλωμα το καροτσι και εξω τον ειχα.το καλυτερο μου ελεγε ο γιατρος ειναι να εχει και χιονι παιρνει πολλα αντισωματα.και εγω τον εβγαζα πολυ καθε μερα με το καροτσι αλλα τωρα πρεπει να ειμαι πιο προσεκτικη και το ψιλοεκοψα.ασε που τωρα πιο πολυ θελει να περπαταει οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα:P:p:p

Glam καλως ήρθες στο καφέ μας,να σου ζήσει το μωράκι σου και με το καλό να έρθει και το δεύτερο!!!Απο που είσαι??Πως σου φαίνεται η πόλη μας??

Μαράκι μου μακάρι να είναι μόνο αυτές οι παρενέργειες,φτου φτου!!!Εδώ τα απλά εμβόλια τους κάνεις και εχουν ανησυχία....

Silia σε ζηλεύω και εμείς πριν να περπατήσει όλο για καφέδες ήμασταν αλλά μετά δεν ήθελε με τπτ να κάτσει (το οποίο το θεωρώ λογικότατο),μόνο σε παιδότοπο επινα καφεδάκι καθιστή τους οποίους τους έκοψα λόγο ιώσεων αλλά τώρα ευτυχώς ηρέμησαμε πάλι τουλάχιστο για 45 λεπτά κάθεται και αφήνει την μανούλα να πιει εναν καφε στα γρήγορα!!!

Οσο για παιδίατρο έχω στην Ναουσα την Καβάκη (κορυφή!!!) και ειναι και Βεργιώτισα!!!!Γυναικολόγο έχω την Λαζαρίδου η οποία στην γέννα όχι απλά με βοήθησε τρομερα αλλα κάθισε μαζί μου 12 ώρες και ευτυχώς γλίτωσα την καισαρική!!!

Αυτά για σήμερα,see you!!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες πολυ για την ωραια υποδοχη!Ελλη 2 δυστυχως εμενα με πηραν 5 ωρες μακρυα (με το αυτοκινητο) στον Πειραια για την ακριβεια.Αλλα το κακο δεν ειναι οτι με πηραν αλλα οτι πηγα με την θεληση μου γιατι αγαπησα πολυ και αγαπω τον αντρα μου(που ειναι και αυτος βεροιωτης)και το χειροτερο οτι με αρεσει εδω....Glam απο που εισαι και πως βρεθηκες στη βεροια?Σε ρωταω αν ειναι να αλλαξουμε θεσεις ......χαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

silia μάλλον έχουμε και τους ίδιους κομμωτές! ναι τον ίδιο γιατρό με το γιώργο και τη χριστίνα έχουμε! και είναι σούπερ! (εννοείται ότι κάνει και επισκέψεις στη βέροια και δε χρειάζεται να πηγαινοερχόμαστε κάθε φορά, κυρίως όταν το μωρό δεν πρέπει με τίποτα να βγει από το σπίτι)

ηλέκτρα και η καβάκη έχω ακούσει ότι είναι πάρα πολύ καλή!

Maria-Elena ναι ο γκιουλέκας είναι ψαγμένος, αλλά και σαν νέος προσπαθεί για τα καλύτερα!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Dora μου απο Τρικαλα ειμαι και εγω και ο αντρας μου αλλα δυστυχως δεν αλλαζω σε καμια περιπτωση ουτε την Βεροια ουτε την πολη μου με τον Πειραια.Νομιζω πως θα μου ηταν πολυ δυσκολο να ζησω εκει.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολες πολυ για την ωραια υποδοχη!Ελλη 2 δυστυχως εμενα με πηραν 5 ωρες μακρυα (με το αυτοκινητο) στον Πειραια για την ακριβεια.Αλλα το κακο δεν ειναι οτι με πηραν αλλα οτι πηγα με την θεληση μου γιατι αγαπησα πολυ και αγαπω τον αντρα μου(που ειναι και αυτος βεροιωτης)και το χειροτερο οτι με αρεσει εδω....Glam απο που εισαι και πως βρεθηκες στη βεροια?Σε ρωταω αν ειναι να αλλαξουμε θεσεις ......χαχχαχαχα

λοιπον εμενα και εγω πειραια....:P:p:pστην καλλιπολη...πηγαμε το 2007,διοριστηκε ο αντρας μου εκει και τελικα μετα απο 2 χρονια και 1 μηνα πριν το γαμο πηρε μεταθεση.....καλος ο πειραιας αλλα οχι για πολυ....γενικα και η Αθηνα...εδω ειναι πιο ησυχα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερεις τον Σιδηρόπουλο!Ντροπή σου.πλακα κανω ενοειται και εγω δεν ξερω τον δικο σου φυσικο δεν ειναι.μπορουμε να ξερουμε ολους τους γυναικολογους τησ βεροιας.

ευχαριστω για τις ευχες σου και με το καλο το μωρακι σου.ελα σιγα την διαφορα μαζι ειμαστε χιχι

Link to comment
Share on other sites

Ελλη2 και glam και εγω δεν θα αλλαζα την Βεροια και ειδικα για την Αθηνα αν και εχει πολλες επιλογες και ευκαιριες εδω.Αν και καταβαθος (πολυ βαθος ομως) ειμαι πολυ καλα εδω.Εκτος απο καποιες στιγμες που χρειαζομαι βοηθεια για τα παιδια και δεν εχω κανεναν.Δυστηχως η δουλεια του αντρα μου ειναι πολυ απροβλεπτη οπως τωρα.Εχουμε κλεισει χειρουργειο για τον μεγαλο μου στα αυτακια του και τα κρεατακια του και χθεςμαθαμε οτι δεν θα ειναι παρον και εχω τρελαθει.ευτυχως θα κατεβει η μητερα μου για συμπαρασταση και βοηθεια.Αυτα ειναι τα ασχημα αν εχεις τους δικους σου μακρυα....:(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες!!!!!

πολυ κρυο σημερα......μπρρρ

βρε κοριτσια αληθεια δεν θα αλλαζατε τη βεροια?δεν ξερω εγω με το ζορι αφησα την θεσσαλονικη....ωραια και στη βεροια οικογενειακα αλλα δεν εχουμε επιλογες ρε γμτ!ολο τα ιδια και τα ιδια!

ploegisi μικρος ειναι ο κοσμος και η βεροια ακομα πιο μικρη!!!χριστινα κ γιωργος κορυφη!

dora79 εχεις δικιο σε αυτο που λες...και εμενα ο αντρας μου εχει απροβλεπτο επαγγελμα αν ημουν μονη μου δεν θα αντεχα...!ολα καλα να πανε με την εγχειρηση...ποτε θα την κανετε?


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!

και εγω στην Βεροια μονη μου ειναι και δεν εχω καθόλου βοηθεια.επισης το επαγγελμα του αντρα μου πολυ απροβλεπτο για αυτο σε καταλαβαινω.αφου εκανα προκληση για να ειναι εδω στην γεννα γιατι θα εφευγε για ενα μηνα.το καλο ομως ειναι πως ειναι βεροια και δεν εχω προβλημα να μεινω μονη ενω στην Αθήνα νομιζω θα φοβομουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...