Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Κοριτσακια ευχομαι σε ολες σας με το καλο,,σιγουρα ο φεβροαριος θα ειναι ο πιο ευτυχισμενος μηνας για ολες σας,σας διαβασα κ συγκινηθηκα ειχα ΠΗΤ 19/2/2015 και γεννησα στις 12/2/2015 το αγορακι μου!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να τον καμαρώνεις και να είναι πάντα ευτυχισμένος..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια ευχομαι σε ολες σας με το καλο,,σιγουρα ο φεβροαριος θα ειναι ο πιο ευτυχισμενος μηνας για ολες σας,σας διαβασα κ συγκινηθηκα ειχα ΠΗΤ 19/2/2015 και γεννησα στις 12/2/2015 το αγορακι μου!!!!!!!!!

να είναι πάντα γέρος κ δυνατός ο άντρας σου!!!😃😃😃😃


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειμαι κ εγω μανούλα Μαρτίου 17!! Μαρθα ημαςταν λογικα μαζί κ στην ομάδα Αυγούστου 14! 13-08-14 γέννησα το πρωτο μου παιδακι ! Τωρα εχω ΠΗΤ 06-03-17! Ευχομαι σε ολες με το καλο κοριτσια !!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι από Κρήτη (ηρακλειο).. και θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο... Εσυ ?? ?

Εγώ είμαι από αθηνα.. Ο γιατρός μου είναι στο γαία, αλλά επειδή την παρασκευή είχα ένα θεματακι και δεν μου άρεσε καθόλου ή αντιμετώπιση που είχα από τον γιατρο, πάω για αλλαγή γιατρού τώρα που είναι και νωρίς... Εν κατακλείδι, δεν έχω ιδέα..:P

Link to comment
Share on other sites

αχχχ... τι ωραιααα.... να το χαιρεστε!! να ναι παντα γερο και δυνατο!!

οχι δεν μας ειπε ακομα.. μεταξυ 11η και 13η εβδομαδα γινεται μας ειπε.. χθες που ξαναπηγαμε ημουνα 8 εβδομαδων.. αρα εχω ακομα..

να σε ρωτησω λιγο αν ξερεις?? τι γνωμη εχεις για τα ιδιοτηκα μαιευτηρια και τι γνωμη για τα δημοσια?? που γεννησες το πρωτο σου παιδακι αν επιτρεπεται??

εγω ειμαι απο κρητη.. απλως ρωταω επειδη θελω να εχω μια εικονα απο μια εμπειρη... σε ευχαριστω που μου απαντας!! :D

Σε γενικές γραμμές είμαι υπέρ των δημοσίων νοσοκομείων για πολλούς λόγους αλλά ο σύζυγος ήθελε να πάμε σε ιδιωτικό και μόνο οπότε και εκεί γεννησα με τον γιατρό μου.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειμαι κ εγω μανούλα Μαρτίου 17!! Μαρθα ημαςταν λογικα μαζί κ στην ομάδα Αυγούστου 14! 13-08-14 γέννησα το πρωτο μου παιδακι ! Τωρα εχω ΠΗΤ 06-03-17! Ευχομαι σε ολες με το καλο κοριτσια !!

Ναι ήμασταν !! Και τώρα πάλι μαζί?? Μεγάλη επιτυχία!!

Με το καλό! Πως τα πας με εγκυμοσύνη και μικρό παιδί ?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, κοριτσια και γω μανουλα Μαρτίου του 2017 με ΠΗΤ 8/03 πρωτα ο Θεός. Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και εχω πολυ αγχος να πανε ολα καλα!!

Με το καλό!!! Να μην έχεις άγχος ! Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σε όλους τους τομείς γιατί περνάει πιο γρήγορα από ότι φαντάζεσαι !


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για πείτε βρε κορίτσια... κοιλιτσα έχετε? ?

Γτ εγώ μόνο λίγο πρισμενη είναι.. Έχω την κοιλιτσα που είχα κ πριν μείνω έγκυος... τπτ άλλο....

Εσείς οι πιο έμπειρες πότε είδατε κοιλιτσα να φουσκώνει...???

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε βρε κορίτσια... κοιλιτσα έχετε? ?

Γτ εγώ μόνο λίγο πρισμενη είναι.. Έχω την κοιλιτσα που είχα κ πριν μείνω έγκυος... τπτ άλλο....

Εσείς οι πιο έμπειρες πότε είδατε κοιλιτσα να φουσκώνει...???

Στην ίδια φάση με εσένα και εγώ.. Τώρα, για το πότε φαινεται, εδώ μετράει ή εμπειρία την οποία και δεν διαθέτω..:D

Link to comment
Share on other sites

Η κοιλιά σε κάθε μία φαίνεται σε διαφορετικό χρόνο. Εχω και φίλη που στον 7ο είναι σαν να παρά έφαγε απλά .

Εγώ προχθες παρατηρούσα ότι τεντωσα λιγάκι. Είναι νωρίς να φανεί από τωρα.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...