Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιονελιτα μουο αντρας μου δουλευει πολλές ώρες. ΟΛΑ μονη μου, προς το παρον δεν εχω καταλάβει εγκυμοσυνη, εκτος από κάτι πονους που εχω.

Εσυ πως εισαι σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Ιονελιτα μουο αντρας μου δουλευει πολλές ώρες. ΟΛΑ μονη μου, προς το παρον δεν εχω καταλάβει εγκυμοσυνη, εκτος από κάτι πονους που εχω.

Εσυ πως εισαι σημερα?

Τα ιδια σχετικα.Εχει αρχεισει να με ταλεπορει δυσκοιλιοτιτα και ειναι λιγο σκουρα.Εσυ πας κανονικα ,περνεις καποιο φαρμακο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα σε αυτο. χιχι. Τρωω και πολλές σοκολατες που βοηθανε. Αν θα αρχισεις σιδηρο θα εχεις προβλημα...

Τρωγε δαμασκηνα.

Τρωω το μεσιμερακι 2-3 για φρουτο.Φενεται θα αρχεισω να φαω 2-3 το πρωι με αδειο στομαχι,για να κανουν δουλεια!

Σοκολατες δεν τρωω γιατι δεν ειμαι και πολυ του γλυκου η της σοκολατας!Οταν εχω ορεξι τρωω λιγη μαυρι σοκολατα που ειναι πιο πικρι.Αμα δεν πιασει θα μιλεισω με τον γιατρο οατν παω για υπερειχο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ την αλλη Πεμπτη. Θα κανουμε κατι σαν Β επιπεδου. Θα δουμε και 100% το φυλο. Εχω ψωνισει ροζ. Φανταζεσαι να μου πει αγόρι??? χιχιχι

Μπα,δεν νομειζω.Γερο,να'ναι πρωτα απ'ολα δεν ειπαμε!Εγω πειστευω οτι ειναι κοριτσακι!Το κανονικο β.επιπεδου θα σου πει την πεμτη ποτε θα το κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Καθε φορά που πάω όμως τα κοιταζει όλα. Φαντασου μου εχει κάνει 3 φορές αυχενικη και θα μου ξανακάνει. για να ειμαστε σιγουροι.

Περιδεση θα κάνεις? Ποτε γινεται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι. Καθε φορά που πάω όμως τα κοιταζει όλα. Φαντασου μου εχει κάνει 3 φορές αυχενικη και θα μου ξανακάνει. για να ειμαστε σιγουροι.

Περιδεση θα κάνεις? Ποτε γινεται?

Περιδεση γινεται πριν την 12 ευδομαδα .Αν ολα πανε καλα ενωιται θα την κανω !Με τοπικι ανεστισια εμαθα οτι γεινεται,αλλα δεν την φοβαμαι προκειμενου να μειωνουμε το ρισκο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...