Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια χαρα την καταλαβαινω. Ειναι 2ο παιδι και το καταλαβαινεις πιο νωρίς. Κουνιεται η μερα. Ακομα κλωτσιες δεν νιωθω αλλά κουνημα καταλαβαινω. Αντε να τα νιωσεις κι εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Στελιτσα τι τρελλο ειναι τουτο?Απο το πρωι φτερνειζωμε συνεχεια και μου τρεχει νερο απο την μυτη.Ζεστενωμαι αλλα εβαλα μπλουζακι με μακριμανικο !Οποτε παει να μπει καθαρο,δροσερο αερακι αρχειζω ξανα το φτερνεισμα.Φαντασου να γυρναγα και στους δρομους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι χαλια ο καιρος. Μια κρυο μια ζεστη. Και ο Βασιλακης κρυωσε.

Από Δευτερα καταιγίδες. Μη νομιζεις και εγώ με το κοντομανικο ειμαι.

Εγω ξαφνιαστικα και σου λεω ,δεν κρυωνα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα Ιονελιτα! Τρεχει λίγο η μυτη του μονο. Εσυ τι κάνεις?

Καλητερα απο εχτες.Σημερα εκανα προοδο...ειπια γαλα για πρωινο.Παραξενο,την μια μονο που το σκεφτομαι και το βλεπω ,μα πιανει αναγουλα,την αλλη ,το πινω!

Την νυχτα ενιωσα ενα δυνατο σουβλισμα χαμηλα στην κοιλια αλλα παλη δεν ειμαι σιγουρι μην ειταναι και ονειρο(ειναι δυνατον?),και ειπα μεσα μου..αυτο ειταναι!αυριο θα μου ερθει περειοδο!:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντε καλέ που θα σου έρθει. Η σουβλιες ειναι φυσιολογικές. Εγώ περισυ που δουλευα πηγαινα στην τουαλέτα και εκλαιγα από τους πόνους...

Εγώ σημερα εφαγα μελι μετα από μηνες..

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλέ που θα σου έρθει. Η σουβλιες ειναι φυσιολογικές. Εγώ περισυ που δουλευα πηγαινα στην τουαλέτα και εκλαιγα από τους πόνους...

Εγώ σημερα εφαγα μελι μετα από μηνες..

Τι καλο εφαγες?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο!! Περιμένω την αδερφη μου με τον γαμπρο μου το απόγευμα και πηρα πιτσες να ψησω. Ειμαι κουρασμένη για τραπέζια και μαγειρεμα...

Ο άντρας σου λειπει πολλές ωρες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...