Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

5? Τσαντες, Φακελοι, Επισημα & Καθημερινα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Mόλος παρέλαβα τη μαύρη τσάντα, για την οποία είπες ότι είναι μεταχειρισμενη αλλά σε πολύ καλή κατάσταση κατάσταση, πράγμα το οποίο δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.. Σ τα λουριά το δέρμα έχει φύγει καθώς και στο πάνω μέρος εκεί που είναι το κεντρικό φερμουαρ. Αυτή την τσάντα αν ήθελες να την πουλήσεις τίμια έπρεπε να βγαλεις φωτογραφίες σε αυτά ακριβώς τα μέρη με τις φθορές για να ξέρει κι ο άλλος τι ψωνίζει. Αλλιώς πρόκειται για εξάρτηση και λυπάμαι πολύ για σένα. Θα βγάλω φωτογραφίες των φθορων και θα τις δημοσιεύσω μήπως γλιτώσει κανένα από τα υποψήφια θύματα.

Link to comment
Share on other sites

Mόλος παρέλαβα τη μαύρη τσάντα, για την οποία είπες ότι είναι μεταχειρισμενη αλλά σε πολύ καλή κατάσταση κατάσταση, πράγμα το οποίο δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.. Σ τα λουριά το δέρμα έχει φύγει καθώς και στο πάνω μέρος εκεί που είναι το κεντρικό φερμουαρ. Αυτή την τσάντα αν ήθελες να την πουλήσεις τίμια έπρεπε να βγαλεις φωτογραφίες σε αυτά ακριβώς τα μέρη με τις φθορές για να ξέρει κι ο άλλος τι ψωνίζει. Αλλιώς πρόκειται για εξάρτηση και λυπάμαι πολύ για σένα. Θα βγάλω φωτογραφίες των φθορων και θα τις δημοσιεύσω μήπως γλιτώσει κανένα από τα υποψήφια θύματα.

Καλημερα! Την τσαντα σου τη φωτογραφισα 4φορες σου την εδωσα 5? με τα μεταφορικα μαζι με μια πασμινα ακριβως γιατι δεν ηταν καινουργια. Ομως οι φθορες βρισκονται κατω απο τα λουρια και δεν φαινονται. Παρ'ολα αυτα αν δε σου κανει μπορεις να μου τη στειλεις πισω και να σου δωσω τα χρηματα, δεν υπαρχει προβλημα. Αλλωστε εχω συνεργαστει με πολλες κοπελες και ολα τα πραγματα που εδωσα ηταν σαν καινουργια.


Παντα να τελειωνεις τη μερα σου με μια Θετικη Σκεψη...:P

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μου έστειλες 4 φωτογραφιες της τσάντας

http://www.parentscafe.gr/private.php?do=showpm&pmid=934177

αλλά-περιέργως- καμια δεν ηταν απο τα σημεια με τις φθορές.

Επίσης, φυσικά και θα σου την ξαναστείλω πίσω, δεν πρόκειται για τα 5 ευρω -έχω δωσει πολυ περισσότερα σε αγορές εδώ μέσα- αλλά δεν ανέχομαι την κοροϊδία, την εσκεμμένη εξαπάτηση (που μου βγήκε "εξάρτηση" στο πρώτο μου μηνυμα λογω αυτόματης διόρθωσης).

Τέλος, δε σου ζήτησα πασμίνα δώρο, μόνη σου το αποφάσισες.

Θα ντρεπόμουν ακόμα και να τη χαρίσω, γι αυτό θα σου τη στείλω πισω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...