Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!:P:p:p:p:p

Κυριακούλα καλά αποτελέσματα!

Πως είσαι? Ψυχολογία? Ανεβασμένη ελπίζω.

Η πρώτη σου προσπάθεια είναι?


Εμείς οι δυο, σαν ένα...

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΖΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!:):):)ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ! ΕΙΜΑΙ 37 ΣΧΕΔΟΝ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 9 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ, ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΠΗΣΗ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ! ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι κοριτσια!!1η εξωσωματικη και για μενα σαββατο 9/10 εγινε εμβυομεταφορα.3 εμβρυακια και περιμενω πως και πως την 21/10 για την χωριακη!!


2PPVp2.png

Jt9Op2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νickat .............. 2 Χοριακή 12.10

krok79 ................1 Χοριακή 19.10

virgi .................2 ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!

fani2006.............. χοριακή 13/10

dinad ................1 χοριακή 20/10

Mara29 .................1 Χοριακή 18.10

Chryssaki...............1 καταστολή

Chemin..................2 Καταστολή!

Angel....................2 ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!

Renita....................1 20/10

marilou85.............εμβρυομεταφορα 11/10

swan.................... ΧΟΡΙΑΚΗ 11/10

fntag.................1 χοριακή 21/10


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

η μαριλου που κάνει σήμερα εμβρυομεταφορά θα είναι προφανώς μετά από σένα με το καλό :)


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!μπηκα για σε λιγο εχω επισκεψεις...και καλα να δουνε πως ειναι η μεση μου...τα νευρα μου...

Καλά ακόμα δεν έφυγες και έρχονται για έλεγχο;;;;;Κοίτα μην κουραστείς....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά ακόμα δεν έφυγες και έρχονται για έλεγχο;;;;;Κοίτα μην κουραστείς....

δεν εισαι καλα...ερχεται ο αντρουλης μου..εχουν μουδιασει τα ποδια μου απο την ξαπλα!!!δεν ειμαι συνηνθισμενη!!!αλλα αν ειναι να πετυχει θα κανω οτι περναει απο το χερι μου...κλωσσαω κανονικα τα αυγουλακια μου!!!


2PPVp2.png

Jt9Op2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εισαι καλα...ερχεται ο αντρουλης μου..εχουν μουδιασει τα ποδια μου απο την ξαπλα!!!δεν ειμαι συνηνθισμενη!!!αλλα αν ειναι να πετυχει θα κανω οτι περναει απο το χερι μου...κλωσσαω κανονικα τα αυγουλακια μου!!!

Και να φανταστώ ότι σε έχει στα ώπα -ώπα ε;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!! εγω ειμαι σε φαση που περιμενω να ξεκινησω καταστολη αλλα δεν μου ερχετε με τιποτα(η ριμαδα)η περιοδος!!!Το απογευμα θα παω να παρω κανενα τεστ μηπως εχει γινει κανενα θαυμα...!Εχω 11 μερες καθυστερηση!Τουλαχιστον να ξερω να μου φυγει και το αγχος!!!


20q5p2.png

IYygp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΖΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!:):):)ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ! ΕΙΜΑΙ 37 ΣΧΕΔΟΝ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 9 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ, ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΠΗΣΗ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ! ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Γειά σου Κυριακή μου.

Καταρχήν, να χαίρεσαι το παιδάκι σου και καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά!

Έχεις πολύ δίκαιο που θες και δεύτερο παιδάκι. Κάπου είχα διαβάσει ότι "η μεγαλύτερη κληρονομιά που αφήνουμε στα παιδιά μας, είναι τα αδέρφια τους".

Καλά αποτελέσματα να έχεις το Σάββατο!

Περιμένουμε νέα σου.


Εμείς οι δυο, σαν ένα...

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι κοριτσια!!1η εξωσωματικη και για μενα σαββατο 9/10 εγινε εμβυομεταφορα.3 εμβρυακια και περιμενω πως και πως την 21/10 για την χωριακη!!

Α, να κι' άλλη μέλλουσα εγκυούλα!!!

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!


Εμείς οι δυο, σαν ένα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...