Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ


Recommended Posts

δεν εισαι καλα...ερχεται ο αντρουλης μου..εχουν μουδιασει τα ποδια μου απο την ξαπλα!!!δεν ειμαι συνηνθισμενη!!!αλλα αν ειναι να πετυχει θα κανω οτι περναει απο το χερι μου...κλωσσαω κανονικα τα αυγουλακια μου!!!

Μπράβο κοπέλα μου!

Να μην κουράζεσαι καθόλου.


Εμείς οι δυο, σαν ένα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη μας επιτυχια λοιπον!!!!!!Εγω κανω ωοληψια αυτη την εβδομαδα...η αληθεια ειναι οτι εχω αγωνια κι οσο περνανε οι μερες η αγωνια μου γινεται μεγαλυτερη!!!!μακαρι μεχρι το τελος του μηνα να χαμογελαμε ολες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Κυριακή μου.

Καταρχήν, να χαίρεσαι το παιδάκι σου και καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου.

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά!

Έχεις πολύ δίκαιο που θες και δεύτερο παιδάκι. Κάπου είχα διαβάσει ότι "η μεγαλύτερη κληρονομιά που αφήνουμε στα παιδιά μας, είναι τα αδέρφια τους".

Καλά αποτελέσματα να έχεις το Σάββατο!

Περιμένουμε νέα σου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! ΣΩΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ, ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 9 ΧΡΟΝΩΝ ΒΙΩΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΕΒΑΖΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ, ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΜΕ ΘΥΜΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ,,,,,,,,,ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ, ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα....καποιες ισως με θυμαστε απο το parents...που μου δινατε κουραγιο οταν ετρωγα τα χαστουκια το ενα μετα το αλλο....μετα απο πολλα λοιπον ξεκινησα την πρωτη μου εξωσωματικη...μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχει γινει η ωοληψια...εχω πολλη αγωνια οσο περνανε οι μερες....φοβαμαι το οτι εχω αρχισει να γινομαι αισιοδοξη και ακομα περισσοτερο φοβαμαι που πιανω τον εαυτο μου να χαζογελαει στιγμουλες στιγμουλες και να ονειρευεται οτι μεχρι το τελος του μηνα θαχω κανει το ονειρο μου πραγματικοτητα....το θελω τοσο πολυ..θελω ομως ναμαι συγκρατημενη (πως γινεται αυτο οσο κυλαει ο καιρος?)γιατι η απογοητευση που ενιωθα μετα απο καθε αποτυχημενη σπερματεχυνση δεν περιγραφεται κοριτσια...τεσσερις αποτυχημενες σπερματεχυνσεις..τεσσερις φορες χιλια κομματια!!!!!παρακαλαω μεσα μου να πανε ολα καλα...οπως το ευχομαι ειλικρινα για ολες σας μεσα απο την καρδια μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kyriaki2 καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!Γρηγορα η κουκλιτσα σου ν'αποκτησει το αδερφακι που ονειρευεται!!!

NICOLE.G ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.;) ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ 40 ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 37 ΣΧΕΔΟΝ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!:P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλες, ευχομαι ο Οκτωβριος να ειναι για ολες μας τυχερος!!!!!!!!!!!!! Εγω περιμενω να αδιαθετησω αυτην την εβδομαδα για να ξεκινησω τις Puregon. Ξερει καποια απο σας αν μπορω να παρω και απο που εξτρα βελονακια για τον στυλο της Puregon. Ο γιατρος του ΙΚΑ δεν ηξερε να μου απαντησει..............................:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αυριο πηγαινω για την πρωτη μου ωοληψια!!!!!!πολλα αγωνια...κατι μου λεει οτι δε θα κοιμηθω ολο το βραδυ....δεν ειναι το αυριανο που φοβαμαι οσο η απογοητευση αν δεν πετυχω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο μενα....καποιες ισως με θυμαστε απο το parents...που μου δινατε κουραγιο οταν ετρωγα τα χαστουκια το ενα μετα το αλλο....μετα απο πολλα λοιπον ξεκινησα την πρωτη μου εξωσωματικη...μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχει γινει η ωοληψια...εχω πολλη αγωνια οσο περνανε οι μερες....φοβαμαι το οτι εχω αρχισει να γινομαι αισιοδοξη και ακομα περισσοτερο φοβαμαι που πιανω τον εαυτο μου να χαζογελαει στιγμουλες στιγμουλες και να ονειρευεται οτι μεχρι το τελος του μηνα θαχω κανει το ονειρο μου πραγματικοτητα....το θελω τοσο πολυ..θελω ομως ναμαι συγκρατημενη (πως γινεται αυτο οσο κυλαει ο καιρος?)γιατι η απογοητευση που ενιωθα μετα απο καθε αποτυχημενη σπερματεχυνση δεν περιγραφεται κοριτσια...τεσσερις αποτυχημενες σπερματεχυνσεις..τεσσερις φορες χιλια κομματια!!!!!παρακαλαω μεσα μου να πανε ολα καλα...οπως το ευχομαι ειλικρινα για ολες σας μεσα απο την καρδια μου!!!!!!

κουκλα μου καλη εγω εγινα 2 φορες κομματια με τις 2 σπερματεγχυσεις που εκανα αλλα εκεινο που με ελιωσε κυριολεκτικα ηταν η 3η γνωμη. Ειδε τα σπερμοδιαγραμματα και αρνηθηκε να μας κανει 3η σπερματεγχυση........... μου ειπε οσο ευγενικα μπορουσε οτι δεν προκειται να πιασω παιδι με τετοια νουμερα με την σπερματεγχυση και το καλυτερο που εχω να κανω ειναι εξωσωματικη, δεν με ρωτησε κανενας πως ηταν αυτες οι 15 μερες μετα που περιμενεις να ακουσεις αυτο που λαχταρας τοσο αλλα αντιθετα ακους λυπαμαι αλλα δεν ειστε εγκυος................ και να μαι λοιπον, ετοιμαζομαι, κανω τις ενεσουλες μου σαν καλο κοριτσι...............περιμενω να υποδεχτω τα μωρα μου.............. το ιδιο να κανεις και εσυ!!!!!!!!! θα τα καταφερεις να μου το θυμηθεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΖΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!:):):)ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ! ΕΙΜΑΙ 37 ΣΧΕΔΟΝ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 9 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ, ΙΣΩΣ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΠΗΣΗ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ! ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

θα τα καταφερεις γιατι η αθωα ψυχουλα της κορης σου εισακουσθηκε απο τον Θεο και σιγουρα θα της χαρισει το αδερφακι που τοσο λαχταρα..............

Link to comment
Share on other sites

θα τα καταφερεις γιατι η αθωα ψυχουλα της κορης σου εισακουσθηκε απο τον Θεο και σιγουρα θα της χαρισει το αδερφακι που τοσο λαχταρα..............

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ PAULINA7.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 94 ΘΕΤΙΚΟ. ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ....18/10 155 ΚΑΙ 20/10 269. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ. ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα!!!!!Εγω πια ειμαι στη φαση αναμονης...η εμβρυομεταφορα εγινε στο κεντρο του κ.Μαστρομηνα το περασμενο Σαββατο και θα κανω την χοριακη την αλλη Παρασκευη στις 29.10...Γονιμοποιηθηκαν και μου μετεφεραν 2 εμβρυακια απο τα οποια οπως μου ειπε η εμβρυολογος το ενα αρχισε να αναπτυσσεται πριν ακομα γινει η μεταφορα...Φευγοντας απο κει και κρατωντας στα χερια μου την πρωτη φωτογραφια των μωρων(ετσι βλεπετε το ειδα)ημουν ολο χαρα αισιοδοξια κι ελπιδα....Για να ειμαι ειλικρινης, τωρα πια, οσο περναει ο καιρος φοβαμαι ακομα περισσοτερο...φοβαμαι μην απογοητευτω παλι και πιο πολυ αυτη τη φορα φοβαμαι μην απογοητευσω τους δικους μου ανθρωπους που ολες αυτες τις μερες κανουν οτι μπορουν για να μην με κουραζουν....κοιμαμαι και ξυπναω και η πρωτη μου σκεψη παει στο αποτελεσμα....νιωθω οτι οποιαδηποτε στιγμη αν αφησω τον εαυτο μου ελευθερο θα βαλω τα κλαματα....δεν αντεχεται αλλο αυτη η αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα!!!!!Εγω πια ειμαι στη φαση αναμονης...η εμβρυομεταφορα εγινε στο κεντρο του κ.Μαστρομηνα το περασμενο Σαββατο και θα κανω την χοριακη την αλλη Παρασκευη στις 29.10...Γονιμοποιηθηκαν και μου μετεφεραν 2 εμβρυακια απο τα οποια οπως μου ειπε η εμβρυολογος το ενα αρχισε να αναπτυσσεται πριν ακομα γινει η μεταφορα...Φευγοντας απο κει και κρατωντας στα χερια μου την πρωτη φωτογραφια των μωρων(ετσι βλεπετε το ειδα)ημουν ολο χαρα αισιοδοξια κι ελπιδα....Για να ειμαι ειλικρινης, τωρα πια, οσο περναει ο καιρος φοβαμαι ακομα περισσοτερο...φοβαμαι μην απογοητευτω παλι και πιο πολυ αυτη τη φορα φοβαμαι μην απογοητευσω τους δικους μου ανθρωπους που ολες αυτες τις μερες κανουν οτι μπορουν για να μην με κουραζουν....κοιμαμαι και ξυπναω και η πρωτη μου σκεψη παει στο αποτελεσμα....νιωθω οτι οποιαδηποτε στιγμη αν αφησω τον εαυτο μου ελευθερο θα βαλω τα κλαματα....δεν αντεχεται αλλο αυτη η αναμονη...

με το καλό κοπέλα μου να πάρεις τα αποτελέσματα και να ειναι βέβαια ++++++!!! Βγάλε τις αρνητικές σκέψεις από το μυαλό σου κ προπαντώς σταμάτα να σκέφτεσαι μήηηηπως απογοητεύσεις τους άλλους!! Να κοιτάξεις τον εαυτό σου τώρα κ τα μωράκια σου κ τίποτα κ κανέναν άλλο!! Η αναμονή είναι δύσκολη ναι αλλά αξίζει τον κόπο!!! Αν σε βοηθήσει κλάψε, βγάλτο από μέσα σου μήπως κ ηρεμήσεις!!! Αλλιώς κάνεις κακό κ σε σένα κ στα μωρά σου!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...