Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

καμμια μαμα απο μαρκοπουλο - πορτο ραφτη?


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Δε βλέπω να είμαστε ζωηρή παρέα!

Είχαμε πάει το Σάββατο στο Kwaba στο Μαρκόπουλο με τη μικρή και το σύζυγό μου για να δούμε το παιδότοπο! Να πω τη μαύρη μου αλήθεια απογοητεύτικα. Για τα δικά μου δεδομένα δεν ήταν και πολύ καθαρά!!!

Θα πάμε να δούμε τώρα κι αυτά που έχουμε στην περιοχή μας (Πόρτο Ράφτη) μπας κι έχουμε καλύτερη τύχη :P


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα εγώ είμαι απο Κορωπί τι ωραία να υπάρχει ενότητα για μαμάδες σε κοντινές περιοχές...

Εγώ έχω δύο παιδάκια το ένα είναι 2,5 ετών και ένα μικρούλη 5 μηνών.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά σας από Πόρτο Ράφτη

Μήπως έχει κανείς ή καμιά σας εμπειρία από σταθμούς σε Πόρτο-Ράφτη και Μαρκόπουλο; ιδιωτικούς ή δημοτικούς; Έβαλα και την ερώτηση στο parents αλλά δεν μου απάντησε κάποιος

Εαν δεν θέλετε να αναφερθείτε δημόσια στείλτε μου πμ ;)

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας από Πόρτο Ράφτη

Μήπως έχει κανείς ή καμιά σας εμπειρία από σταθμούς σε Πόρτο-Ράφτη και Μαρκόπουλο; ιδιωτικούς ή δημοτικούς; Έβαλα και την ερώτηση στο parents αλλά δεν μου απάντησε κάποιος

Εαν δεν θέλετε να αναφερθείτε δημόσια στείλτε μου πμ ;)

Ευχαριστώ

Καλημέρα Sephora. Πόσο είναι το παιδάκι σου? Εγώ στέλνω τη μικρή μου σ' έναν ιδιωτικό στο Μαρκόπουλο, αλλά του χρόνου που θα είναι 2 θα την πάω στο Πόρτο Ράφτη, που θα είναι και πιο κοντά στο σπίτι και είναι και η παιδίατρος μου σ' αυτόν τον σταθμό και μου έχει πει πολύ καλά λόγια. Αν ενδιαφέρεσαι πες μου για να σου στείλω πμ :lol:


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια...γράφουμε εδώ ή απλά να πούμε που μένουμε?

Απο Αρτέμιδα ε? Αχ όταν έμενα εκεί δεν είχα ίντερνετ να σας ανακαλύψω γαμώτο, πολύ μοναξιά τότε!!! Και τώρα βέβαια λόγω του ότι δεν μεγάλωσα στην περιοχή αλλά δεν είμαι τόσο απομακρυσμένα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...