Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts

εδω καλε??? να μπω?

οι γατουλες ειναι παντα καλοδεχουμενες χιχιχιχι!!

παντος κουκλες οταν ειχα τον γιο μου 2 χρονων γεννησα την κορη μου τι περασα δεν λεγεται αλλα ο μικρος καλμαρε μετα απο ενα τριμηνο τωρα περιμενω να κανει το ιδιο και η κορη το ελπιζω γιατι αυτη γενικα ειναι ταρζαν !! :rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εδω και εγω!

2,5 ο μικρος και σεληνιασμενος απο τοτε που γεννηθηκε!!

Σας δινω ελπιδες ομως φιλες μου, ολαααα το τελευταιο τριμηνο ειναι καλυτερα!!!

Κουραγιο μανες!

επομενος ειναι καλο γιατι αμα ειδες αυτο ειπα και εγω οτι εκανε ι γιος μου ακριβος σε αυτο το σταδιο λες και η κορη :confused::confused: !! δεν ξερω ελπιζω χιχι!!

Link to comment
Share on other sites

επομενος ειναι καλο γιατι αμα ειδες αυτο ειπα και εγω οτι εκανε ι γιος μου ακριβος σε αυτο το σταδιο λες και η κορη :confused::confused: !! δεν ξερω ελπιζω χιχι!!

Ναι το ιδιο ειπαμε!!!!Πιστευω πως θα στρωσουν που θα παει?Υπαρχυν μερες μου εναι τρελα αλλα και αλλες που δεν πιστευω πως μεγαλωσε ετσι...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

culte..στρωνουν στρωνουν σιγα σιγα.....αργα σαν τον καβουρα αλλα στρωνουν.

Βεβαια κατι φιλες μου λενε οτι στρωνουν στα 4...χμμμμ αλλα οκ εγω ηδη βλεπω διαφορα.

εγω εχω τωρα τον γιο μου 4 και φυσικα ειναι σουπερ σουπερ καλητερα αλλα και αλλο παιδι ????

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ιδιο ειπαμε!!!!Πιστευω πως θα στρωσουν που θα παει?Υπαρχυν μερες μου εναι τρελα αλλα και αλλες που δεν πιστευω πως μεγαλωσε ετσι...

μαζι σου και για τα δυο σε εμενα μερικες φορες ρωταω τον αντρα μου αν ειναι δικα μου και ο συζηγος με κειταει :shock::shock::shock:!!!

χαζες αποριες !!!! αλλα γλυκες :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχεις 2 εισαι καλα...ξεμπερδευεις σιγα σιγα...εγω δειλιασα να προχωρησω σε δευτερο...με ειχε βγαλει off...

Τωρα αρχισα να χαλαρωνω και εγω.

εμενα ο γιος πολυ καλο πλασμα ανυπαρτο μεσα στο σπιτι η μικρη διαολακος κανονικος οτι θελεις κανει αμα πω θα φυγεται και θα πειτε να κατσετε με ενα χαχαχαχαχα!!!

αλλα στον υπνο και το φαγητο και τα δυο αστερια μονο οταν ειναι αρωστα και συνηθος και το δυο μαζι ειναι :(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και ηλπιζα σε κοριτσι για πιο ησυχο μετα....να το αφησω καλυτερα ε?χαχα

Αμα σου πω και για τον δικο μου θα σκιαχτεις ....αστο δε μιλαω...

(Μου αρεσει που ηθελα να καλμαρω το φυστικι...χαχα)


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

ακουστε το δραμα μου, χτες..............

ο αντρας μου γυρναει σπιτι χωμα.... μετα απο διπλη βαρδια, δεν εφαγε καν το μεσημερι, επεσε ξερος για υπνο (και ξυπνησε στις 6 το πρωι... δηλαδη κοιμηθηκε 14 ωρες... ελεος ετσι? :evil: )

εγω να εχω την μικρη ΑΠΑΛΕΥΤΗ λογω κλεισουρας..

να κανω μια μεταφραση σε ενα ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΓΝΩΣΤΟ αντικειμενο για μενα (πως μεταφραζονται τα τρυπολογια, τα γκινησια, και οι τσιμεντοπολτοι στα αγγλικα???? :rolleyes: ) να εχω deadline να τα παραδωσω ΠΡΟΧΤΕΣ!!!:confused:, ενα σπιτι βομβαρδισμενο...

και ξαφνικα με παιρνουν τηλ απο τη δουλεια...

ειχα ξεχασει πως εχω μαθημα στις 5!!! αναπληρωση...........................

που να αφηνα τη μικρη ταλιμπανιτσα???

την πηρα μαζι μου...................... :shock::shock::shock::shock:

τι να σας πω..........

τι να σας περιγραψω......................... :cry::cry::cry::cry::cry:

να μην καθεται στη γραμματεια, να θελει να ερθει μαζι μου...........

να διδασκω και να εχω και τη μαρια.............

η οποια ειχε παρει μαρκαδορους και ζωγραφιζε στους τοιχους της ταξης!!!! που πηγαινε και εψαχνε στις τσαντες των ανθρωπων (ενηλικοι μαθητες)

που εκει που μιλαγα, σκαρφαλωνε πανω μου και εβαζε τα χερια της μεσα στο στομα μου..........

δεν εχω λογια για τη χτεσινη μερα.........

και μετα...

αργα το βραδυ, ισα που τελειωσα την μεταφραση στις 2 τη νυχτα.........

ΤΑ ΠΑΙΞΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

ο ΘΕΟς με λυπηθηκε και ειχα σωσει τη δουλεια μου.......... αλλιως, ειλικρινα, θα εκοβα τις φλεβες μου ΚΑΘΕΤΑ!!!

τες πα... σημερα... εινια μια αλλη μερα... λιγο καλυτερη.. και η μικρη.. λιγο πιο ησυχη..

(νταξ, τωρα που το ειπα, τη ματιασα τελος!! θα κρεμαστει απο τα ταβανια παλι....)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Το παλληκαρι μου διχρονο δεν ειναι αλλα σεληνιασμενο μονιμως σιγουρα. Οποτε βρηκα πορτα και μπηκα και εγω στο θεμα αν και 18 μηνων ακομα.

Κουραγιο και σε σενα ....ερχονται και καλυτερες μερες!!(οπως το παρει κανεις....χαχα)


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

γενικα τα παιδακια στην ηλικια των 2 ειναι η εποχη της εξερεβνησεις κεινος πανικος !!! αλλα ολα θελουν τακτικη και βασικο να θεσουμε τα ορια μας απεναντι τους . εμενα η μικρη ειναι τσαμπουκας κανει οτι θελει αλλα κανει εκει που ξερει οτι μπορει γιαγια -παππου-θεια- μπαμπα σε εμενα εχει αλλη σταση βεβαια δεν υποκοιπτω ευκολα δεν ειναι οτι ειναιο σκληρη απεναντη της αλλα πρεπει να μαθει το τι εχει εκεινη και το τι εχω εγω ( κανει ζυμιες δεν λεω ) αλλα στον υπνο ειμαι παρα πολυ αστυηρη οταν ειναι καλα !! δεν ερχεται στο κρεβατι μας και αν το κανει την παω στο δικο της 10 φορες 10 δεν λεω πτωμα την αλλη μερα αλλα το βραδι δεν το ξανα κανει .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...