Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Ούτε εμένα μιλάει, αλλά αυτό δε με απασχολεί γτ το πρωί ανυπομονεί να πάει.. Παίρνει την τσάντα και περιμένει στην πόρτα,, Αν δεν της άρεσε θα δυσανασχετούσε.

Και το μεσημέρι που πάω να την πάρω μια χαρά τη βλέπω, άρα περνάει καλά...

Όταν η μικρή κοιμάται να ασχολείσαι μαζί του, άσε και καμιά δουλειά ν α περιμένει.. Η΄μαγείρεψε μαζί του. Η Πάρτον για βοηθό σου.Να του ζητάς να σου φέρνει πράγματα, να πετάει την πάνα κτλ.. Η δική μου θέλει πολύ να βοηθάει..Το απολαμβάνει.

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, anys είπε:

Ούτε εμένα μιλάει, αλλά αυτό δε με απασχολεί γτ το πρωί ανυπομονεί να πάει.. Παίρνει την τσάντα και περιμένει στην πόρτα,, Αν δεν της άρεσε θα δυσανασχετούσε.

Και το μεσημέρι που πάω να την πάρω μια χαρά τη βλέπω, άρα περνάει καλά...

Όταν η μικρή κοιμάται να ασχολείσαι μαζί του, άσε και καμιά δουλειά ν α περιμένει.. Η΄μαγείρεψε μαζί του. Η Πάρτον για βοηθό σου.Να του ζητάς να σου φέρνει πράγματα, να πετάει την πάνα κτλ.. Η δική μου θέλει πολύ να βοηθάει..Το απολαμβάνει.

 

 

 

 

ωραια που προσαρμοστηκε ετσι ευκολα το κοριτσακι σου! μαζι του ασχολουμαι συνεχεια... και δουλειες μου κανει..και βοηθαει και απ ολα! τις πανες του τις πεταει αυτος..εδω τσαχαλακι βρισκει και το παει στα σκουπιδια! χαχα Πολυ της καθαριοτητας μου βγηκε! Η ηλεκτρικη σκουπα ειναι η αγαπημενη του δουλεια! πολύ φαση να τον βλεπεις να την κουναει μπρος πισω!


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 1/10/2018 at 12:04 ΜΜ, anys είπε:

Καλημέρα, στις 2-3 που μείναμε σε αυτό το θέμα..

Μπήκα να ενημερώσω για τον παιδικό. Η μικρή τα παει τέλεια, 3-4 μέρες έκλαψε τώρα πάει πολύ ευχάριστα..Δεν τρώει καλά, αλλά ούτε σπίτι τρώει και προς το μεσημέρι κοιμάται κιόλας.

Εσείς πώς τα πάτε, με μωράκι νεογέννητο η μια και στην κοιλίτσα η άλλη?

sweet o μεγάλος πως νιώθει για το μωρό?

ζουζούνα πως νιώθεις? τα καταφέρνεις?

 

κοριτσαρα μου τώρα μπήκα να δω το θέμα αυτό σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!καλά τα πάω τα καταφέρνω μέχρι τώρα...απλά τώρα από την προηγούμενη βδομάδα είχα κάτι συσπάσεις με τα πονακια περιόδου κ μου είπε η γιατρός να ξεκινήσω μαγνήσιο ,που μάλλον άργησα λίγο κ θα βάλω κ 2ο υποθετο ουτροτζεσταν το πρωί,βάζω είδη 1 το βραδυ.είχα δει μια σταγόνα εχθές καφέ αίμα κ.σήμερα λίγες απαλές ροζ τριχουλες...τεσπα όλα καλά,κανονικά ήθελε κ 2 μέρες ξάπλα αλλά τώρα με τα παιδιά δεν γίνεται.μένω στα βασικά στον ύπνο,ταισμα τον μικρό,ο μεγάλος τρώει μόνος του.

κατά τα άλλα ο μικρός μια χαρά μην νομίζεις κ εμένα σε βάρος 11 κιλά είναι ,παίρνει σιγά σιγά αλλά τρώει πολύ κ από όλα,οπότε δεν ανησυχώ...εξετάσεις τους έκανα είναι κομπλέ και.οι 2 οπότε μια χαρά...Από ομιλία καλά τα πάει νομίζω...λέει μαμά,μπαμπά,παππού,γιαγιά,κακά,τσισα,Ναι,μαμ...νομίζω αυτα

Όσο για τον παιδικό θα την βοηθήσει πολύ πιστεύω,είναι μικρή αλλά κάνει καλό!!!

On 2/10/2018 at 1:18 ΠΜ, sweet mommy είπε:

γεια σου ανυ!

γεννησα 10-09 μια μπεμπα 3,790!!! τα μηχανηματα ως 3,300 την βγαζαν! χαχα

ευτυχως ειχα πολυ γρηγορη αναρρωση απ την καισαρικη..καμια σχεση με την 1η φορα!

ο μικρος μου ζηλευει πολυ...τοσο που δεν το περιμενα! ειναι επιθετικος προς την μπεμπα κ προς εμενα. Γκρινιαζει ολη μερα κ κανει βλακειες για να τραβαει την προσοχη. Η μικρη ειναι ησυχη,κοιμαται ολη μερα...αλλα την ωρα που την παιρνω να την θηλασω δεν το αντεχει..θα κανει ολες τις διαολιες μαζεμενες! Σημερα ξυπνησε 8,30 το πρωι και οοοοοολη μερα δεν κοιμηθηκε καθολου, ηταν μες στην υπερενταση! τελικα αποκοιμηθηκε 1 τη νυχτα!

αυτα τα ωραια!

 

Είναι λογικό να ζηλέψει,όπως τα είπε η any Κ εμένα.που είχα 4 χρόνια κ 3 μήνες ζήλευε κ ζηλεύει που κ που τώρα αλλά πιο καλά,μου λέει γενικά τι αισθάνεται κ πλέον κάνουμε πράγματα μαζί κ με τον μεγάλο οπότε είμαστε καλά...τώρα δεν ξέρω κ εγώ όταν γεννήσω πως θα είναι ο μικρός,εκεί φοβάμαι εγώ...ο μεγάλος είδη με προσέχει με ρωτάει τι κάνει η μπέμπα,αν κλωτσάει,δεν θα έχω θέμα πιστεύω...θα έχω πολύ φασαρία ίσως αλλά τι να κάνουμε ,θα μάθει έτσι ή μικρή.πάντως όσο μπορείς ασχολησου μαζί του έστω και 30 λεπτά.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσαρα μου τώρα μπήκα να δω το θέμα αυτό σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!καλά τα πάω τα καταφέρνω μέχρι τώρα...απλά τώρα από την προηγούμενη βδομάδα είχα κάτι συσπάσεις με τα πονακια περιόδου κ μου είπε η γιατρός να ξεκινήσω μαγνήσιο ,που μάλλον άργησα λίγο κ θα βάλω κ 2ο υποθετο ουτροτζεσταν το πρωί,βάζω είδη 1 το βραδυ.είχα δει μια σταγόνα εχθές καφέ αίμα κ.σήμερα λίγες απαλές ροζ τριχουλες...τεσπα όλα καλά,κανονικά ήθελε κ 2 μέρες ξάπλα αλλά τώρα με τα παιδιά δεν γίνεται.μένω στα βασικά στον ύπνο,ταισμα τον μικρό,ο μεγάλος τρώει μόνος του.

κατά τα άλλα ο μικρός μια χαρά μην νομίζεις κ εμένα σε βάρος 11 κιλά είναι ,παίρνει σιγά σιγά αλλά τρώει πολύ κ από όλα,οπότε δεν ανησυχώ...εξετάσεις τους έκανα είναι κομπλέ και.οι 2 οπότε μια χαρά...Από ομιλία καλά τα πάει νομίζω...λέει μαμά,μπαμπά,παππού,γιαγιά,κακά,τσισα,Ναι,μαμ...νομίζω αυτα

Όσο για τον παιδικό θα την βοηθήσει πολύ πιστεύω,είναι μικρή αλλά κάνει καλό!!!

Είναι λογικό να ζηλέψει,όπως τα είπε η any Κ εμένα.που είχα 4 χρόνια κ 3 μήνες ζήλευε κ ζηλεύει που κ που τώρα αλλά πιο καλά,μου λέει γενικά τι αισθάνεται κ πλέον κάνουμε πράγματα μαζί κ με τον μεγάλο οπότε είμαστε καλά...τώρα δεν ξέρω κ εγώ όταν γεννήσω πως θα είναι ο μικρός,εκεί φοβάμαι εγώ...ο μεγάλος είδη με προσέχει με ρωτάει τι κάνει η μπέμπα,αν κλωτσάει,δεν θα έχω θέμα πιστεύω...θα έχω πολύ φασαρία ίσως αλλά τι να κάνουμε ,θα μάθει έτσι ή μικρή.πάντως όσο μπορείς ασχολησου μαζί του έστω και 30 λεπτά.

Βρε τι 30 λεπτά  μου λες...ολη μερα μαζι του ασχολούμαι !Ελπιζω ο μικρος σου να αποδεχτεί  καλυτερα την μπεμπα. Ο δικος μου εχει γινει αγριμι..ηρθαν επισκεψη δυο παιδακια 3,5 το αγορακι και 1,5 το κοριτσακι και πηγε να τα εξολοθρεύσει και τα 2!Την μικρη την αρπαξε και την εριξε κατω ανασκελα και σκασε με το κεφάλι και τον μεγαλο τον τραβουσε απ τη μεση να τον ριξει αλλα δεν τα καταφερε <του ριχνε ενα κεφαλι  στο μποι.

Τωρα ειμαστε αρρωστοι δυο μερες..εχει τρομερο μπουκωμα ο καημένος ,δεν μπορει να ανασανει.Και δεν παμε πουθενα,δεν καταλαβαίνω πως αρρωστησαμε! Πριν ενα μηνα περασαμε τα ιδια...ευτυχως η μικρη το περναει πιο ελαφρα. Φτερνιζεται που και που και το βραδυ μπορει λιγο να ρουθουνισει. 

Μ αρεσει που λεγα μην τον παω παιδικο και αρρωστησει το μωρο!


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Βρε τι 30 λεπτά  μου λες...ολη μερα μαζι του ασχολούμαι !Ελπιζω ο μικρος σου να αποδεχτεί  καλυτερα την μπεμπα. Ο δικος μου εχει γινει αγριμι..ηρθαν επισκεψη δυο παιδακια 3,5 το αγορακι και 1,5 το κοριτσακι και πηγε να τα εξολοθρεύσει και τα 2!Την μικρη την αρπαξε και την εριξε κατω ανασκελα και σκασε με το κεφάλι και τον μεγαλο τον τραβουσε απ τη μεση να τον ριξει αλλα δεν τα καταφερε <του ριχνε ενα κεφαλι  στο μποι.

Τωρα ειμαστε αρρωστοι δυο μερες..εχει τρομερο μπουκωμα ο καημένος ,δεν μπορει να ανασανει.Και δεν παμε πουθενα,δεν καταλαβαίνω πως αρρωστησαμε! Πριν ενα μηνα περασαμε τα ιδια...ευτυχως η μικρη το περναει πιο ελαφρα. Φτερνιζεται που και που και το βραδυ μπορει λιγο να ρουθουνισει. 

Μ αρεσει που λεγα μην τον παω παιδικο και αρρωστησει το μωρο!

χαχαχαχαχαχα...ωχ κατάλαβα είναι ξεσπάσματα που έχει..μην ανησυχείς θα ηρεμήσει πιστεύω.τώρα για τις ιώσεις κ ένας να έρθει να σας δει ,δεν θέλει κ πολύ,το αντιγριπικο το έχετε κάνει?εμένα τώρα ο μεγάλος που κ που βήχει αλλά οκ..κάνει κάποια θεραπεία,προφύλαξη,δλδ με μασκακι κ ενα χάπι που παίρνει γιατί έχει ευαισθησία στα πνευμόνια του οπότε φέτος από τον Σεπτέμβριο που τα έχει ξεκινήσει,αργεί κ να αρρωστήσει κ αν αρρωστήσει περνάει γρήγορα.τώρα κάποια στιγμή ίσως χρειαστεί κ ο μικρός λόγο ιστορικού αλλά θα δούμε.

τώρα για το μωρό μήπως είναι κάτι αλλεργικό,κ όχι ίωση,μήπως κα το την ενοχλεί.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...