Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας φρεσκοκοιλιτσες μου...

τι μου κανετε σημερα??

μαρακι μου κ μενα μου ειπε ο γιατρος πολυ προσοχη κ ξεκουραση μεχρι να ακουσουμε καρδιακο παλμο...δεν ρισκαρει τπτ ο γιατρος...κ εμεις φυσικα...εγω ειμαι στο σπιτι 16 μερες....το πιστευεις??μενω στον 1ο δεν εχουμε ασανσερ κ ακομα δεν με αφηνει να κατεβω σκαλια...λογω του χειρουργιου μαλλον??δεν ξερω...

παντως την δευτερα μετα τις 3 εχουμε ραντεβου...

κατα τ'αλλα η συχνοουρια συνεχιζεται,η πεινιλα μου επισης κ να σας πω πως εχω χασει απο την επεμβαση κ απο την συχνη τουαλετα που πηγαινω(ναι σε μενα ειναι το συμπτωμα εγκυμοσυνης αυτο) 2.5 κιλα-κ τρωω κοριτσια...

ακομα ζαλαδες η' εμμετουληδες δεν εχω..εσεις??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα marilou μου,

τι κανεις? εγω μια χαρουλα...

τωρα βλεπω τις 16 μερες τις δικες σου και παιρνω δυναμη...

μωρε ας πηγαινουν ολα καλα..

ειμαι ενταξει εγω, ουτε ναυτιες, ουτε αναγουλες, ουτε ορεξη, τιποτα...

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ!!!!:lol::lol::lol:

να σου πω, περνεις φαρμακα?

εγω τιποτα ακομα, θα μου δωσει σιγουρα, εχω και στιγμα και ισως μου δωσει και ουτροτζεσταν, ειχα παρει και περσυ που ειχα το διαφραγμα.

με ειχαν διαλυσει ομως ολο υπνο και αναγουλα..

Link to comment
Share on other sites

ακομα ουτε εγω ρχω τρελα συμπτωματα...μαλλον ειναι πολυ νωρις ακομα...

μην ξεχνας πως επειδη προερχομαι απο την εξωσωματικη παιρνω αρκετα χαπια...

παιρνω 3 ουτροτζεσταν την ημερα,1 φυλλικο την ημερα,1 χαπακι που δεν ξερω τι κανει κ βραδυ παρα βραδυ βαζω μια κολπικη κρεμουλα...


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια !!!!

Ερχομαι κ γω απο την εξωσωματικη οπως η μαριλου μας και ευχομαι ο Θεουλης να με βοηθησει να φτασω ως το τελος !!!!!!!!!!!

Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και το Σαββατο ειναι κ ο πρωτος μας υπερηχος !!! Μας καθυστερησε λιγο ο γιατρος μπας και ακουσουμε καρδουλα !!!!

Ευχομαι σε ολες ν ακαταφερουμε να φερουμε στον κοσμο υγιεστατα μωρακια !!!

Link to comment
Share on other sites

καλως το βιργινακι μας...

κ μεις την δευτερα θα παμε μας καθυστερησε κ μας για να ακουσουμε καρδουλα η' ακομα κ καρδουλες...

αισιοδοξια,ηρεμια κ πιστη κ ολα θα μας πανε κατ'ευχην


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

απλα ενα μικρο τραβηγματακι νοιωθω στα ραμματα,,,ποναει οταν θα μου τα βγαλει??

φοβαμαι πολυυυυ

Μη φοβασε Μαριλου μου!!!Δε νομιζω να σε πονεσει, η ταλαιπωρια σου τελειωσε!!!Απο εδω κ περα ολα θα κυλησουνε υπεροχα!!!!

Αντε να πατε στο γιατρουλη σας κ να ακουσετε αυτον τον γλυκο χτυπο της καρδουλας του μωρου σου!!!!!!

Γεια σας κοριτσακια !!!!

Ερχομαι κ γω απο την εξωσωματικη οπως η μαριλου μας και ευχομαι ο Θεουλης να με βοηθησει να φτασω ως το τελος !!!!!!!!!!!

Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και το Σαββατο ειναι κ ο πρωτος μας υπερηχος !!! Μας καθυστερησε λιγο ο γιατρος μπας και ακουσουμε καρδουλα !!!!

Ευχομαι σε ολες ν ακαταφερουμε να φερουμε στον κοσμο υγιεστατα μωρακια !!!

Καλως ηρθες στην παρεα μας Virgi μας!!!!Πολυ χαιρομαστε που θα σε εχουμε παρειτσα!!!!!Καλο κουραγιο σου ευχομαι κ σε σενα κ με το καλο να ακουσετε την καρδουλα του μωρου σας!!!Υπεροχη στιγμη!!!Χαρτομαντηλα μη ξεχασετε κοριτσια να εχετε μαζι σας!!!Πολυυυυυυυυυυ κλαααααμαααα!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα λοιπον, και γω χαιρομαι που θα τα λεμε απο δω κ περα! Αν και στο γιατρο δεν εχω παει μιας κ ειμαι απο εξωσωματικη ειναι στανταρ οι ημερομηνιες οποτε εχω ηδη και την ΠΗΤ μου !!! Χαχαχαχ!!! Ας ειναι καλα τα τικερακια !!!

Παντως λιγο πανω λιγο κατω στον Ιουνη πεφτω !!!!!!!

Σημερα ενιωθα πολυ χαλια ζαλαδες ανακατοσουρες και πονοκεφαλος μαζι !

Οποτε μπαινω διαβαζω και βγαινω κατευθειαν !!!!!!!!!!!

Ουφ !!!

Οσο για την καρδουλα...........απλα ανυπομονω..................... ηδη εχω παθει στερηση που δεν εκανα υπερηχο !!!!!!!!!!!!!.................

Link to comment
Share on other sites

ευακι πως εισαι εσυ κοπελα μου...??

βιργινακι να σε ρωτησω μια απορια μου...ποτε ξεκινουμε να μετραμε την εγκυμοσυνη μας??

απο την 1η μερα της τελευταια περιοδου η' απο την ημερα της ωοληψιας??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια !!!!

Ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και το Σαββατο ειναι κ ο πρωτος μας υπερηχος

Ευχομαι σε ολες ν ακαταφερουμε να φερουμε στον κοσμο υγιεστατα μωρακια !!!

γεια σας κοριτσακια,

μολις σηκωθηκα ποα τον μεσημεριανο μου υπνακο και μπηκα να δω τι κανετε και τσουπ καινουρια εγκυουλα στην παρεα..

καλως ηλθες virgi καλοριζικη και καλη εγκυμοσυνη να εχεις..

δηλαδη εσυ και η marilou εχετε περισσοτερες πιθανοτητες για διδυμακια οποτε αν θελει και ο θεος και πανε ολα καλα θα εχουμε πολλα μωρουλια τον Ιουνιο.

καλα εσυ Ευακι μας εμψυχωνεις ολες πολυ δυναμικα και αυτα που γραφεις για την καρδουλα επειδη εγω το εχω ζησει μια φορα θυμαμαι οτι ηταν φανταστηκα!!!!!

αντε να δουμε και τωρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα ειδα το καφε σας πανω πανω με το καλο σε ολες σας να εχετε μια υγιης και τελειομηνη εγκυμοσυνη...καλως να ερθουν τα καλοκαιρινα μωρακια....

Link to comment
Share on other sites

και εγω δευτερα θα παω, εσυ?

μαλλον πρωι αν μπορεσει ο αντρουλης να βγει απο την δουλεια αλλιως θα παμε απογευμα αλλα μαλλον πρωι θα παω που να κρατηθω να περιμενω μεχρι το απογευμα????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα ειδα το καφε σας πανω πανω με το καλο σε ολες σας να εχετε μια υγιης και τελειομηνη εγκυμοσυνη...καλως να ερθουν τα καλοκαιρινα μωρακια....

ευχαριστουμε παρα πολυ Ηλιαννα μου,

και εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...