Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

μια χαρά είναι τα λεφτουδάκια, εγώ εννοούσα ότι με τον υπέρηχο που έχουμε κάνει σε ιδιώτη μπορούμε να πάμε στο ΙΚΑ και ότι δε χρειάζεται να κάνουμε υπέρηχο στο ΙΚΑ. Κάνω λάθος;; Πάμε με το χαρτί που έχουμε κι ένας γιατρός του ΙΚΑ γράφει την άδεια. Σωστά;;

χαχααχαχαχαχχαχααχαχαχαχ πες το βρε παιδι μου κ μπουρδουκλωθηκαμε χωρις λογο !!!!!!!! χαχαχαχαχααχαχαχχααχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχχααχχαχχαχαχαχαχχααχαχαχ!! σωστοτατα !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευτυχώς Κατερινάκι δεν θα το χάσεις το επίδομα, φτάνει που κάνεις εξυπηρέτηση, μη βγεις και χαμένη από πάνω!!!

Αυτο ακριβως!!!!! Θα εκνευριζομουν παρα πολυ και θα μαλωναμε γιατι με εχει ετσι πολλα χρονια ενω δουλευω 10 ωρες και.. Φετος μονο δουλευω 8 επειδη ειμαι εγγυος!! :evil::evil::evil::evil::evil:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχααχαχαχαχχαχααχαχαχαχ πες το βρε παιδι μου κ μπουρδουκλωθηκαμε χωρις λογο !!!!!!!! χαχαχαχαχααχαχαχχααχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχχααχχαχχαχαχαχαχχααχαχαχ!! σωστοτατα !!!!!!!!!

αστο καλό!!! συνεννόηση μπουζούκι!! :D:D


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δασκαλα χορου!!

αχ Κατερινάκι μου σε θαυμάζω!!! Λατρεύω το μπαλέτο και μάλιστα σκέψου ότι το άρχισα στα 29!!!! Έκανα δυο χρόνια και το είχα καταχαρεί. Μετά με το γάμο και τη μετακόμιση σταμάτησα δυστυχώς. Γι΄αυτό προσέχεις τόσο τη διατροφή σου πουλάκι μου!!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι, λατιν κανω εγω. Δεν προσεχω τοσο οσο νομιζεις.. Ειμαι πιο στρουμπουλουλα απο οσο θα ηθελα..:rolleyes::rolleyes:

δεν πειράζει χορός είναι κι αυτός και μάλιστα πολύ δημοφιλής! Λες να σε δούμε και στο Dancing with the stars του χρόνου;;)


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε χορευω, καθομαι στην καρεκλα και τους λεω τι να κανουν. Και κανω και ολα τα αλλα που χρειαζονται στη σχολη.. Ειμαι και διευθυντρια τρομαρα μου, και ολα περνανε απο μενα, να δω τι θα γινει τωρα που θα σταματησω..:rolleyes::rolleyes:


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιζα μου, δε νομιζω.. Σκεφτομαι να αλλαξω δουλεια μετα γιατι δεν μπορω αλλο χωρις ολα μου τα ενσημα και γενικα ολα αυτα που δικαιουμαι..

σωστα.... να το κοιταξεις γιατι αργοτερα θ αχτυπας το κεφαλι σου οπως το χτυπαει τωρα η μανουλα μου που τοτε κ κεινη δεν την ενοιαζε !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

τι κάνετε;; Πιάσατε θέματα δουλειάς ε;;δεν πήγα δουλεια σήμερα και βγήκα έξω για κάποια θεματάκια.Εγώ στον μικρο μου κάθισα επιπλέον 9 μήνες αλλα τώρα το βλέπω χλωμο. Από το Ικα πήρα 1500 πριν τη γέννα και 3500 μετα. Και άλλα 1500 απο ΟΑΕΔ. Καλά ήταν!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...