Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Τελικά ρώτησα την κοπέλα που είχε γεννήσει εδώ πριν κάποια χρόνια και όντως μόνο αν ζητήσεις από το γιατρό σου να σου κάνει αλλαγή στην ημερομηνία μπορείς να μετακινήσεις τις ημέρες. Αλλιώς γίνεται όπως μου το είπατε ozalina και βιργινάκι

ο γιατρος του ικα δυσκολα αλλαζει την ημερομηνια...αφηστε που μετα οταν θα ειναι τα επιδοματα χρειαζονται δικαιολογητικα προωρου τοκετου εφοσον θεωρηται προωρος, φαινεται στην ληξιαρχικη πραξη η ημερ. γεννησης , ειναι μεγαλο μπερδεμα κ επικινδυνο για τα επδοματα!

Το εψαξα πολυ ομως τελικα ευτυχως συμφωνησα με τον εργοδοτη μου να δουλευω οσο θα φαινομαι οτι ειμαι σε αδεια κ να τισ καθησω μετα αυτες τις μερες:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια!!!:D:D

είμαι και εγώ μαμά Ιουνίου με ΠΗΤ 15/6 λόγω καισαρικής !!!;)

είναι το τέταρτό μου παιδάκι και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό!!!;);)

εύχομαι σε όλες με το καλό και υγιέστατα μωράκια!!!! :D:D

θα θελα να σας ρωτήσω με δέχεστε στην παρέα σας;:?::?:


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!:D:D

είμαι και εγώ μαμά Ιουνίου με ΠΗΤ 15/6 λόγω καισαρικής !!!;)

είναι το τέταρτό μου παιδάκι και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό!!!;);)

εύχομαι σε όλες με το καλό και υγιέστατα μωράκια!!!! :D:D

θα θελα να σας ρωτήσω με δέχεστε στην παρέα σας;:?::?:

Περιττή ερώτηση! Και ΒΕΒΑΙΑ! Καλωσόρισες, με το καλο το τέταρτο παιδάκι σου και ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ 3! Τι παιδάκια έχεις;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρος του ικα δυσκολα αλλαζει την ημερομηνια...αφηστε που μετα οταν θα ειναι τα επιδοματα χρειαζονται δικαιολογητικα προωρου τοκετου εφοσον θεωρηται προωρος, φαινεται στην ληξιαρχικη πραξη η ημερ. γεννησης , ειναι μεγαλο μπερδεμα κ επικινδυνο για τα επδοματα!

Το εψαξα πολυ ομως τελικα ευτυχως συμφωνησα με τον εργοδοτη μου να δουλευω οσο θα φαινομαι οτι ειμαι σε αδεια κ να τισ καθησω μετα αυτες τις μερες:tongue:

Ωχ δεν τα ήξερα αυτά :confused:


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περιττή ερώτηση! Και ΒΕΒΑΙΑ! Καλωσόρισες, με το καλο το τέταρτο παιδάκι σου και ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ 3! Τι παιδάκια έχεις;;;

ευχαριστώ !!!

μια κόρη στα 16

και δυο αγοράκια 13 ετών και 20 μηνών


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!:D:D

είμαι και εγώ μαμά Ιουνίου με ΠΗΤ 15/6 λόγω καισαρικής !!!;)

είναι το τέταρτό μου παιδάκι και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό!!!;);)

εύχομαι σε όλες με το καλό και υγιέστατα μωράκια!!!! :D:D

θα θελα να σας ρωτήσω με δέχεστε στην παρέα σας;:?::?:

welcome vali!!! Με το καλό!!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!

:D:D:D

Όσο για τα λεφτά στο ΙΚΑ εγώ είχα πάρει με το μικρο από 8ωρό 4 000 από το ΙΚΑ!!! τα 1500 πριν την γέννα και τα υπόλοιπα μετά!!! Και μετά της 63 μέρες μετά την Γέννα έπαιρνα από τον οαδ επί 6 μήνες 690 ευρώ + δώρο χριστουγεννιάτικο !!!!


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!:D:D

είμαι και εγώ μαμά Ιουνίου με ΠΗΤ 15/6 λόγω καισαρικής !!!;)

είναι το τέταρτό μου παιδάκι και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό!!!;);)

εύχομαι σε όλες με το καλό και υγιέστατα μωράκια!!!! :D:D

θα θελα να σας ρωτήσω με δέχεστε στην παρέα σας;:?::?:

καλώς ήρθες Βαλάκι.....

καλή δύναμη :P


.

Link to comment
Share on other sites

Μπουρδουκλωθηκα λιγο...αλλα απ'οτι καταλαβα θελουμε χαρτι απο το γιατρο του ΙΚΑ και απο εκει και περα οτι παρουμε ευπροσδεκτο!!!!!!!!!!!

Βαλι καλωσηρθες στο παρεακι μας!!! Με το καλο να υποδεχτεις το νεο μελος της οικογενειας σου και να χαιρεσαι και τα αλλα σου 3!!!! Ηρωιδα!!!!!!!!!

Λιζα, καλη επιτυχια στο γιατρο!!!!!!!

Εγω ηρθα στο μαγαζι το απογευμα-να κανω και καμμια δουλεια και να βοηθαω και τον αντρα μου!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οζαλινα μου καλο βραδακι κ καλη ξεκουραση !

Βαλι μου καλως μας ηρθες κ με το καλο το μωρακι ! Ποσο χαιρομαι οταν ακουω πολλα παιδακια στην οικογενεια...καπως ετσι με φανταζομαι κ μενα μετα απο καποια χρονια !!! Με το λιγοτερο 3 ζουζουνακια !!!

Βρε κοριτσια...3500 ευρω μετα τη γεννα ? ειστε σιγουρες ?????????? απο που? τι ειναι αυτα ? γι απειτε ρε κοριτσια να ξερουμε κ μεις.....!!!!

κ γω καπου εκει υπολογιζα αλλα μου λενε πολλες οτι δεν ειναι τοσα αλλα καπου 2000 !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...