Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόλις γυρίσαμε απο το γιατρο. Τα καλά νεα είναι ότι ο μπεμπης είναι μια χαρά, έφτασε το 1200 και χαίρει άκρας υγείας. Τα κακά είναι ότι εκτός απο τα 4 κιλά ανέβηκε κ η πίεση απο 12 σε 13 κ μου είπε να προσεξω διατροφή απο δω κ πέρα κ να μετραω καθημερινά την πίεση. Αμάν πια, όλο κ κάτι θα με αγχωνει!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι, παρε το γιατρο σου τωρα καλυτερα θα ελεγα μηπως πρεπει να σε δει. Ισως κουραστηκες η μπορει να ειναι και απο την αποκολληση που ειχες παθει. Παρε ομως και πες μας!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσαμε απο το γιατρο. Τα καλά νεα είναι ότι ο μπεμπης είναι μια χαρά, έφτασε το 1200 και χαίρει άκρας υγείας. Τα κακά είναι ότι εκτός απο τα 4 κιλά ανέβηκε κ η πίεση απο 12 σε 13 κ μου είπε να προσεξω διατροφή απο δω κ πέρα κ να μετραω καθημερινά την πίεση. Αμάν πια, όλο κ κάτι θα με αγχωνει!!

Λιζακι μου ολα καλα λοιπον αλλα την πιεση να την εχεις το νου σου ειναι πολυ υπουλη !!! Να μετριεσαι καθημερινα κοριτσακι μου κ να εισαι ηρεμη !!!

Τωρα βεβαια μπορει να ησουν κ αγχωμενη εκει στο γιατρο....

εγω μετραω συνεχεια την πιεση μου κ ειναι παντα 6-9 7-9 εκει !

Ε οταν παω στο γιατρο η πιεση ειναι παντα 13-8 ! Δενξερω γιατι αγχωνομαι !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιργινακι, παρε το γιατρο σου τωρα καλυτερα θα ελεγα μηπως πρεπει να σε δει. Ισως κουραστηκες η μπορει να ειναι και απο την αποκολληση που ειχες παθει. Παρε ομως και πες μας!!

Μωρε Κατερινακι δεν τον ενοχλω τωρα αφου ηταν μια σταγονα μονο.... αλλα το πρωι θα τον παρω κ θα μου πει αν ειναι να με δει !!!!

με την αποκολληση δεν φανταζομαι να εχει σχεση μιας κ ηταν στις γιορτες...παει καιρος τωρα !!!!

αν ξαναδω μεσα στο βραδακι θα τον παρω ομως...

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι μου ολα καλα λοιπον αλλα την πιεση να την εχεις το νου σου ειναι πολυ υπουλη !!! Να μετριεσαι καθημερινα κοριτσακι μου κ να εισαι ηρεμη !!!

Τωρα βεβαια μπορει να ησουν κ αγχωμενη εκει στο γιατρο....

εγω μετραω συνεχεια την πιεση μου κ ειναι παντα 6-9 7-9 εκει !

Ε οταν παω στο γιατρο η πιεση ειναι παντα 13-8 ! Δενξερω γιατι αγχωνομαι !!!!

Κι εγώ αγχωνομαι Βιργινακι, ελπίζω να την κατεβασω στο κλασικό της 12. Η μικρή ήταν 7 πάλι καλά. Ασε που δεν ξέρω να μετρω πίεση!!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιζακι, μπραβο, μεγαλος και ο δικος σας μπεμπης!!!!!!!!!! Ολα καλα!!!!!!!!!! Για την πιεση δεν ξερω, εχει σχεση με τη διατροφη η για τα κιλα σου ειπε για διατροφη;

Ναι μεγάλος και ο δικός μας Κατετινακι, δεν μου είπε όμως τίποτα για αλλαγή ΠΗΤ


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ αγχωνομαι Βιργινακι, ελπίζω να την κατεβασω στο κλασικό της 12. Η μικρή ήταν 7 πάλι καλά. Ασε που δεν ξέρω να μετρω πίεση!!!

να πηγαινεις στο φαρμακειο αν δεν ξερεις εσυ η ο αντρας σου !

με ηρεμια κ διατροφουλα θα τα καταφερεις ! Βασικα οχι τοσο διατροφη οσο αναλατα ! Τρωγε οτι θες που λεμε αλλα χωρις αλατι !

Link to comment
Share on other sites

Ξαπλωσε παντως αν και επιμενω να τον παρεις.. Μη σε τρομαζω, μαλλον τιποτα δε θα ειναι, απλα επειδη κι εγω ειχα αρκετες φορες καφε, αγχωνομαι..

εγω με το καφε δεν αγχωνομαι...τα εμαθα πια !

αλλα το ροζ λιγο με τρομαζει γιατι εχω ακουσει γι ασημαδι προωρου τοκετου....(μακρυα μας) !!

Αλλα μολις πηγα τουαλετα κ δεν υπαρχει ιχνος χρωματος στα υγρα !

Οποτε ισως κουραστηκα ισως κ μια στεναχωρια που περασα σημερα..... ισως που ζοριστηκα λιγο στην τουαλετα..... κατι απο αυτα θα φταινε.....

Ολα καλα θα ειναι λεω κ στον εαυτο μου γιατι δεν εχει νοημα να πανικοβληθω ! Η μπεμπα κλωτσαει κ τωρα αρα...... το πρωι απλα θα ενημερωθει ο γιατρος... κ βλεπουμε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...