Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

μπηκα να σας πω μια πολυυυ γρηγορη καλημερα γιατι εχει ερθει η γιαγια μου να με δει κ επισης θελω να κανω μια ερευνα αγορας για το διδυμοκαροτσο γιατι αυτο που ειχα επιλεξει ειναι απο 3 η 6 μηνων κ πανω...γγγκκκκρρρ...

φιλακια σε ολες σας κ κυριως στα μικρουλια σας...

ΔΕΝ ΤΟ ΔεΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕς....ππππφφφφ


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα, κοριτσακια, τι κανετε;

Μαρακι μου, ωραια, με το καλο να ετοιμαστει η προικα της μπουμπουκας!!

Τζινα, πολυ ωραια η προικα σας και τα επιπλα σας, με το καλο να τα χαρει το μωρακι!!

Οζαλινα και Κατερινα, περαστικα, νομιζω κι εγω οτι αυτα τα πονακια ειναι φυσιολογικα. Κι εγω εχω που και που.

Βιργινακι, ολα καλα σημερα, πολυ χαιρομαι!!

Φιλια πολλα σε ολες!!


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπηκα να σας πω μια πολυυυ γρηγορη καλημερα γιατι εχει ερθει η γιαγια μου να με δει κ επισης θελω να κανω μια ερευνα αγορας για το διδυμοκαροτσο γιατι αυτο που ειχα επιλεξει ειναι απο 3 η 6 μηνων κ πανω...γγγκκκκρρρ...

φιλακια σε ολες σας κ κυριως στα μικρουλια σας...

ΔΕΝ ΤΟ ΔεΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕς....ππππφφφφ

υπομονή θα γίνετε και καρπούζια...........χαχαχαχαχα:tongue:

καλημέρα marilou


.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες συνεγγυούλες!!!!

Τι κάνετε??Εμεις σημερα ξυπνησαμε με αγριες διαθεσεις...ολη την ωρα μετακινειτε ο μπεμπακος κ βαραει απο παντου :P

Μην αγχωνεστε για το Ικα...ολα θα γινουν κ τα λεφτα που περνουμε ειναι ακριβως οι μισθοι μας κ τπτ αλλο....απορω γτ το λενε βοηθημα τοκετου, λοχειας κτλ.?

Να σας δειξω κ την προικα μας να μου πειτε τη γνωμη σας (ειναι με swarovskakia κι αυτη αλλα δε φαινονται καλα στη φωτο....)???:tongue: Αχ την ειχε κ σε ροζ....ποοοοσο τελεια εδειχνε δε φανταζεστε!!

Με γεια!!!! Με το καλο να βάλεις τον μπεμπάκο στο υπέροχο κρεβάτι και στα υπέροχα σεντονάκια του!!!!

Και η δική μου μπέμπα σήμερ αχορεύει και με γαργαλάει...χι χι!!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια σε όσα δεν είπα το πρωι!!!!

α! Εφαγα 3 κρουασαν(μικρα)...με μερέντα...Τι θα κάνωωωω;;;;:idea:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με γεια!!!! Με το καλο να βάλεις τον μπεμπάκο στο υπέροχο κρεβάτι και στα υπέροχα σεντονάκια του!!!!

Και η δική μου μπέμπα σήμερ αχορεύει και με γαργαλάει...χι χι!!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσάκια σε όσα δεν είπα το πρωι!!!!

α! Εφαγα 3 κρουασαν(μικρα)...με μερέντα...Τι θα κάνωωωω;;;;:idea:

Καλημερα Κατερινάκι!!!

Σ'ευχαριστω πολυ!Αντε πλησιαζει ο καιρος μας...σαν ονειρο μου φαινεται!!!

Ε αμα ηταν μικρα τα κρουσανακια μη σε ανησυχει:rolleyes:....θα μπορουσαν να ταν κ μεγαλυτερα!χιχιχιχχιχι!!!

Εγω εχτες που ζυγιστηκα, παρατηρησα οτι θελω αλλο μισο κιλο...κ τσουπ φτασαμε στα αρχικα μας κιλακια :-(

Τα 6 που εχασα τους πρωτους μηνες...εντος ολιγων ημερων τα συμπληρωνω :confused:

Το 12αρι πιστευω θα το χτυπησω μεχρι να γεννησω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε Τζινακι, κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες....!!!!!

μια χαρουλα εισαι..

τι να κανουμε και εμεις... εγω εχασα μονο δυο τα ξαναπηρα αμεσως..

Link to comment
Share on other sites

χα χα...Συμφωνώ με τη Μαρια. Και εγώ έχασα 2 και πήρα 8!!!!

Μικρά ήταν μωρέ αλλα΄3 εφαγα..Σαν να ειχα να φάω 10 μέρες! Επεσα με τα μουτρα!

Αχ νεες μανουλες, αυτη η προσμονη που έχετε(και εγώ την εχω απλά ξέρω τι να περιμένω)...μου αρέσει τοσο πολύ!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ, ολη την μερα εχω το μυαλο μου στην μπεμπουλα...

οτι και να σκεφτω πρωτα βαζω την μπεμπουλα μου..

καλα τρελη αγωνια λεμε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ, ολη την μερα εχω το μυαλο μου στην μπεμπουλα...

οτι και να σκεφτω πρωτα βαζω την μπεμπουλα μου..

καλα τρελη αγωνια λεμε....

της λέω καλημέρα και καληνύχτα,την ρωτάω τι κάνει και γενικώς μιλάω γιατι έτσι την νιωθω πιο εδώ:tongue::tongue:


.

Link to comment
Share on other sites

χα χα...Συμφωνώ με τη Μαρια. Και εγώ έχασα 2 και πήρα 8!!!!

Μικρά ήταν μωρέ αλλα΄3 εφαγα..Σαν να ειχα να φάω 10 μέρες! Επεσα με τα μουτρα!

Αχ νεες μανουλες, αυτη η προσμονη που έχετε(και εγώ την εχω απλά ξέρω τι να περιμένω)...μου αρέσει τοσο πολύ!!!!

Βρε Κατερινάκι...εσυ που εισαι ηδη μανούλα, για πες μου...στον 9ο μπορουσες να κουνηθεις?Σκεφτομαι που θα ειμαι στο γραφειο κ πως θα ειμαι...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πω πω! Μια χαρα. Εγώ ξεκίνησα απο τα 63....κλαψ. Χθες πήγα να ψωνίσω τιποτε καλοκαιρινο..Με έβλεπα ΦΑΚΛΑΝΑ. Κατι μπουτια τρελά. Καιτι μπρατσα απιστευτα. Αλλά τα κρουασαν...τα έφαγα!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

το κανω και εγω αυτο και το κανει και ο αντρας μου,

καθε πρωι χαιδευει την κοιλια μου πριν φυγει και μετα με ρωταει στο τηλ. τι κανει η κορη του!!!

εγω της βαζω και τραγουδια και το βραδυ πριν κοιμηθω τα λεμε λιγακι...

Ωραια δεν ειναι;; η καλυτερη παρεα που ειχα ποτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...