Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημέρα εγκυούλες. Πώς είστε;; Κορίτσια ξεκούραση και ηρεμία όποτε νιώθετε πονάκια.

Gina τέλεια και η προίκα και η κούνια! Ιδια γούστα έχουμε.

Για τα πιεσόμετρα δεν καταλαβαίνω γιατί να μην είναι καλά, ειδικά όταν τα ψηφιακά κάνουν 80-90 ευρώ και τα απλά 15-20. Με την ίδια λογική και οι ψηφιακές ζυγαριές πρέπει να είναι χειρότερες από τις αναλογικές, το ίδιο και τα θερμόμετρα.

Κι εγώ προσωπικά θεωρώ πιο επικίνδυνο να πάρω το αναλογικό και να μην ξέρω να την μετράω και να ακούω λάθος παρά το ψηφιακό. Ο γιατρός μου είπε να πάρω ότι με βολεύει. Θα ρωτήσω και στο φαρμακείο.

στα γρηγορα θα σου πω οτι τα ψηφιακα ειναι μουφα σχεδον κ θα σου δωσω παραδειγμα την ψηφιακη ζυγαρια μου !

Σε ενα σημειο με δειχνει 76 κιλα παραδειγμα σε αλλο 74 κ σε αλλο 78 !!!

Ενω στο γιατρο μου η κλασσικη ζυγαρια δεν κανει τσαλιμακια !!!!!

Γι αυτο κ σταματησα να ζυγιζομαι στη δικια μου κ παω βαση γιατρου μονο !!!!

Αυτα θα ξαναμπω σε λιγο !!!

α κ με το θερμομετρο που εχω κ μετραω θερμοκρασια απο το στομα καμια φορα παλι εχει διαφορα η μια μετρηση απο την αλλη !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πω πω! Μια χαρα. Εγώ ξεκίνησα απο τα 63....κλαψ. Χθες πήγα να ψωνίσω τιποτε καλοκαιρινο..Με έβλεπα ΦΑΚΛΑΝΑ. Κατι μπουτια τρελά. Καιτι μπρατσα απιστευτα. Αλλά τα κρουασαν...τα έφαγα!!!

xaxaxaxaxaxa μην λες χαζά........

καλά έκανες.

θυμάμαι στον 9ο είχα κυτταριτιδα και στα μπράτσα ακόμα:shock::shock:


.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Κατερινάκι...εσυ που εισαι ηδη μανούλα, για πες μου...στον 9ο μπορουσες να κουνηθεις?Σκεφτομαι που θα ειμαι στο γραφειο κ πως θα ειμαι...:rolleyes:

Ναι μια χαρα μπορουσα. Καταρχην η πρώτη εκγυμοσύνη ειναι πιο ευκολη από τις άλλες! Πετουσα θα έλεγα. Αν βάλεις και μεχρι 12-13 κιλα θα εισαι Super! Ηταν απόκριες τοτε και εγώ χόρευα, περπατουσα..μια χαρα ήμουν.

Αλλα γιατι να δουλευεις;; Πρεπει να ξεκουραστεις!!!

MΑΡΙΑ τι ωραια που της βάζεις μουσική! Αχ μανουλες μου!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ, για κιλα λετε, ε;; :oops::oops::oops::oops:Δε νομιζω οτι υπαρχει καμια που να εχει παρει πιο πολλα απο μενα.. Ξεκινησα 61 και ειμαι τωρα 75!! :shock::shock: Εβαλα πολλα στην αρχη. Θα δουμε πως θα παει..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το κανω και εγω αυτο και το κανει και ο αντρας μου,

καθε πρωι χαιδευει την κοιλια μου πριν φυγει και μετα με ρωταει στο τηλ. τι κανει η κορη του!!!

εγω της βαζω και τραγουδια και το βραδυ πριν κοιμηθω τα λεμε λιγακι...

Ωραια δεν ειναι;; η καλυτερη παρεα που ειχα ποτε!

τελικά όλες ίδιες είμαστε..........χαχαχαχα

χαζομανούλες:tongue::tongue::tongue:


.

Link to comment
Share on other sites

μουσικη να βαζετε ολες! και να τους μιλατε γιατι ακουνε και καταλαβαινουν..

Κατερινακι μου, καλημερα......

επισης διαβασα σημερα οτι αν κατσουμε στον ηλιο με την κοιλιτσα μας γυμνη το φως παρναει στα μπεμπακια και εκεινα γυρνανε το κεφαλακι τους στον ηλιο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μουσικη να βαζετε ολες! και να τους μιλατε γιατι ακουνε και καταλαβαινουν..

Κατερινακι μου, καλημερα......

επισης διαβασα σημερα οτι αν κατσουμε στον ηλιο με την κοιλιτσα μας γυμνη το φως παρναει στα μπεμπακια και εκεινα γυρνανε το κεφαλακι τους στον ηλιο...

Ναι ναι. Οχι πολυ στον 'ηλιο! Το νου σας ε;

(ακομα εδώ ειμαι χιχι)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρα μπορουσα. Καταρχην η πρώτη εκγυμοσύνη ειναι πιο ευκολη από τις άλλες! Πετουσα θα έλεγα. Αν βάλεις και μεχρι 12-13 κιλα θα εισαι Super! Ηταν απόκριες τοτε και εγώ χόρευα, περπατουσα..μια χαρα ήμουν.

Αλλα γιατι να δουλευεις;; Πρεπει να ξεκουραστεις!!!

MΑΡΙΑ τι ωραια που της βάζεις μουσική! Αχ μανουλες μου!

Αχ μακαρι να ειναι ετσι κ σ'εμενα...θα δουλευω οσο μπορω για να καθησω περισσοτερο μετα...βασικα σε μια αναπαυτικη μεγαλη καρεκλα καθομαι μπροστα απο εναν υπολογιστη...κουραση κοριτσια!χιχιχιχιχχι!

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ, για κιλα λετε, ε;; :oops::oops::oops::oops:Δε νομιζω οτι υπαρχει καμια που να εχει παρει πιο πολλα απο μενα.. Ξεκινησα 61 και ειμαι τωρα 75!! :shock::shock: Εβαλα πολλα στην αρχη. Θα δουμε πως θα παει..

η κολλητη μου ξεκίνησε 63 και γέννησε 90!!!!!

σε ενα χρόνο τα είχε χάσει σχεδόν όλα..........τώρα βλέπουμε φωτό και γελάμε........σαν ελέφαντας ήταν:D:D:D


.

Link to comment
Share on other sites

η κολλητη μου ξεκίνησε 63 και γέννησε 90!!!!!

σε ενα χρόνο τα είχε χάσει σχεδόν όλα..........τώρα βλέπουμε φωτό και γελάμε........σαν ελέφαντας ήταν:D:D:D

Αχ, μη μου λες τετοια.......:(:(:(


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι. Οχι πολυ στον 'ηλιο! Το νου σας ε;

(ακομα εδώ ειμαι χιχι)

εννοειτε οχι πολυ ωρα στον ηλιο και παντα αντηλιακο!!!

Αχ μακαρι να ειναι ετσι κ σ'εμενα...θα δουλευω οσο μπορω για να καθησω περισσοτερο μετα...βασικα σε μια αναπαυτικη μεγαλη καρεκλα καθομαι μπροστα απο εναν υπολογιστη...κουραση κοριτσια!χιχιχιχιχχι!

Τζινακι να στηριζεις και τα ποδαρακια σου καπου ψηλα για να μην πρηζονται.

και η ξαδελφη μου δουλευε σε γραφειο αλλα τα ποδαρακια της ηταν σαν ελεφαντακια...

η κολλητη μου ξεκίνησε 63 και γέννησε 90!!!!!

σε ενα χρόνο τα είχε χάσει σχεδόν όλα..........τώρα βλέπουμε φωτό και γελάμε........σαν ελέφαντας ήταν:D:D:D

:shock::shock::shock: αφου τα εχασε... παλι καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...