Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!

Εχουν αρχισει παλι οι εμετοι και οι τρελες αναγουλες, προστεθηκαν και οι καουρες και δεν εχω διαθεση για τιποτα.

Χτες πηγαμε και καναμε doppler ολα πολυ καλα, το παιδι μου ειναι μεστην τριχα γιαυτο μεχει λιανισει στον εμετο :rolleyes: 1760 γρ παιδαρος!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω πια δεν ξερω τι να φαω να ηρεμησει το στομαχι μου λιγο, παω να ξαπλωσω μπας και ηρεμησω. Φιλακια!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσακια!

Εχουν αρχισει παλι οι εμετοι και οι τρελες αναγουλες, προστεθηκαν και οι καουρες και δεν εχω διαθεση για τιποτα.

Χτες πηγαμε και καναμε doppler ολα πολυ καλα, το παιδι μου ειναι μεστην τριχα γιαυτο μεχει λιανισει στον εμετο :rolleyes: 1760 γρ παιδαρος!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω πια δεν ξερω τι να φαω να ηρεμησει το στομαχι μου λιγο, παω να ξαπλωσω μπας και ηρεμησω. Φιλακια!

κουράγιο μινούλα...........σε καταλαβαίνω γιατι και εγώ πάλι με ναυτία είμαι και νιώθω πολύ χάλια...........φάε παγωμένα ,δροσερά φρούτα........καμιά φορά με βοηθούν.

Βιργινάκι καλώς ήρθες και πάλι........πέρασες όμορφα ε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!

Εχουν αρχισει παλι οι εμετοι και οι τρελες αναγουλες, προστεθηκαν και οι καουρες και δεν εχω διαθεση για τιποτα.

Χτες πηγαμε και καναμε doppler ολα πολυ καλα, το παιδι μου ειναι μεστην τριχα γιαυτο μεχει λιανισει στον εμετο :rolleyes: 1760 γρ παιδαρος!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω πια δεν ξερω τι να φαω να ηρεμησει το στομαχι μου λιγο, παω να ξαπλωσω μπας και ηρεμησω. Φιλακια!

Εγώ εμετους δεν έχω, αλλα η καούρα καλα κρατει! Υπομονη καλη μου!!!!Τι άλλο...υπομονη! Όσο για τον μπέμπη, ολοκληρος άντρας και αυτος!!!!!;)

maria φοβερη "κοιλιτσα"..Και λέω κοιλίτσα γιατι μου φάνηκε τόσο μικρη!!! Με το καλο!

Καλε σήμερα με κάνανε 5 μημών έγκυο...:shock: Ε, οχι και έτσι!!!!

virgi περασες καλα ε; Μπραβο κοπέλα μου!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες, σας γραφω απο το σπιτακι μου..

αντε και του χρονου με υγεια!!!

Οζαλινακι μου, τι κανεις? πηγα το πρωι στο next (θυμασαι το σαιτ? http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/1) στην Πατρα και πηρα φορμακια και ζιπουνακια στην μπεμπα, ειχε 50% εκπτωση, πολυ ωραια!

Μαρακι μου τι ωραια κοιλιτσα!!!!!!!!!!!! Ειδες πως μεγαλωσε;; Η νυφουλα μου ειναι εκει!!!!!

Κατερινουλα μου, ειδες εδωσε ο θεος και μεγαλωσε λιγακι επιτελους!

καλυτερα μωρε μικρουλα κοιλιτσα να μπορεσω μετα να την ξαναμαζεψω!

Γεια σας κοριτσακια!

Εχουν αρχισει παλι οι εμετοι και οι τρελες αναγουλες, προστεθηκαν και οι καουρες και δεν εχω διαθεση για τιποτα.

τριχα γιαυτο μεχει λιανισει στον εμετο :rolleyes: 1760 γρ παιδαρος!!!

αχ, βρε Μινακι τι τραβας και εσυ ακομα.. καουρες εχω και εγω αλλα αφου ο παιδαρος ειναι μια χαρα θα σου φτιαχνει το κεφι φανταζομαι!

θυμασαι που τον ελεγες μισοριξια:tongue::tongue:??

Link to comment
Share on other sites

maria-elpida δεν είναι τέλεια τα ρουχαλάκια???????????και εγώ τα περισσότερα από εκεί τα πήρα γιατί έχουν πολύ καλή ποιότητα(δοκιμασμένα στον Θωμούλη από όταν γεννήθηκε)

αχχχχχχχχχχχχχ δεν αντέχω άλλο.........να περάσει η ώρα να πάω σπίτι και να τους αποχαιρετίσω..........έχει τόσο κόσμο και έχω κουραστεί τόσο που νομίζω θα μου πέσει η μπέμπα...........αλλά ας όψεται.........τελευταία μέρα σήμερα.τον Σεπτέμβρη του '12 πρώτα ο καλός Θεούλης...........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οζαλινακι σημερα τελευταια μερα στην δουλεια ε? αντε καλη ξεκουραση καλη μου!!

τα ρουχαλακια τελεια ηθελα να τα παρω ολα!!! χαιρομαι που ειναι και καλα σε ποιοτητα.

καλα γιατι θα ξαναπας του χρονου?

ΚΑΤΕΡΙΝΑ τι κανεις καλη μου? και εσυ μικρη κοιλιτσα ε?

εμενα με εκαναν 6 μηνων..

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσακια;

Εμεινα μονη σπιτι, ο αντρας μου πηγε σε φιλους να δει τον αγωνα, καλυτερα, να ησυχασει λιγο και το κεφαλι μου :rolleyes:.

Μαρια μισοριξια τον ελεγα, αλλα τελικα μεγαλωσε και αυτο!! Μου ειπε ο ντοκτορ οτι αν παρω ολο τον 9ο μηνα, θα γεννηθει περιπου 3 κιλα.

Διαβαζα ενα θεμα διπλα σχετικα με σταγονιτσες γαλακτος απο την εγκυμοσυνη κιολας στο στηθος. Οι πιο πολλες κοπελες ηδη εχουν, εγω δεν εχω τιποτα ακομη. Αυτο ομως δεν παιζει ρολο αν θα εχω γαλα οταν γεννησω, ετσι δεν ειναι;

Επισης, αρχισε καμια κοπελα μαθηματα ανωδυνου τοκετου;


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου μινουλα!!!!

Εγώ δεν είχα ουτε εχω τώρα σταγόνες!!! Αλλα θηλασα 9 μηνες κανονικότατα!

Μη φοβάσαι!!!

3 κιλά??? Μια χαρα!!!!Εγω τον γέννησα 3250 και ηταν super!!!!!!!

Οσο για ανώδυνο....δεν με βλέπω..Εσυ θα κάνεις???


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου μινουλα!!!!

Εγώ δεν είχα ουτε εχω τώρα σταγόνες!!! Αλλα θηλασα 9 μηνες κανονικότατα!

Μη φοβάσαι!!!

3 κιλά??? Μια χαρα!!!!Εγω τον γέννησα 3250 και ηταν super!!!!!!!

Οσο για ανώδυνο....δεν με βλέπω..Εσυ θα κάνεις???

Κατερινα μου!!

Εχω δηλωσει στο Αττικο για να με συμπεριλαβουν στα μαθηματα και ειπαν θα με ειδοποιησουν μετα το πασχα, οποτε περιμενω...

Μακαρι και γω να θηλασω, πραγματικα το περιμενω πως και πως!!

Εσυ πως εισαι; Πως περασατε αυτες τις μερες; Μπορει και να το εχεις ηδη γραψει αλλα εχω μνημη χρυσοψαρου, σπανια θυμαμαι τι διαβαζω:tongue:

Α! εχω παρει πλεον συνολικα 8 κιλα, καλα δεν ειναι;


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περάσαμε ηρεμα...όσο ηρεμα βεβαια μπορεις να περάσεις με τον μικρο μου ταλιμπανάκο!!!!!;);)

Μην φοβασαι για το θηλασμο! Θα τα καταφέρεις. Το μονο που πρέπει να δουλέψεις στο μυαλο σου ειναι ότι ακομα και αν πονας στην ασρχη, αυτο θα σταματήσει γρήγορα και όλα θα ειναι μια χαρα!

όσο για τα κιλα σου ειναι μια χαρα. Εγώ εμαι στο +10 αλλα βρε μινα μου αυτο τον καιρό τρώω πολυ. Όλο πεινάω...κλαψ! Και το κακο ειναι οτι ακομα και τώρα δεν μπορώ να πιω γάλα. Θα ήταν μια καλη λύση, αλλα δεν μπορώ....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

maraki οχι...εμενα μεγαλη ειναι η κοιλιά μου...απλα μαλλον ασχετος ήταν ο τυπος!!!! χα χα

τελικα μονο η δικια μου ειναι μινιον, αλλα το αναπληρωνω σε ποπο!!!!:cool::cool:

Τι κανετε κοριτσακια;

Εμεινα μονη σπιτι, ο αντρας μου πηγε σε φιλους να δει τον αγωνα, καλυτερα, να ησυχασει λιγο και το κεφαλι μου :rolleyes:.

Μαρια μισοριξια τον ελεγα, αλλα τελικα μεγαλωσε και αυτο!! Μου ειπε ο ντοκτορ οτι αν παρω ολο τον 9ο μηνα, θα γεννηθει περιπου 3 κιλα.

Διαβαζα ενα θεμα διπλα σχετικα με σταγονιτσες γαλακτος απο την εγκυμοσυνη κιολας στο στηθος. Οι πιο πολλες κοπελες ηδη εχουν, εγω δεν εχω τιποτα ακομη. Αυτο ομως δεν παιζει ρολο αν θα εχω γαλα οταν γεννησω, ετσι δεν ειναι;

εμενα τον αγωνα τον βλεπει διπλα μου αλλα θα την κοπανισω σε λιγο για κρεββατι..:rolleyes:

μια χαρα θα βγει και θα μεγαλωσει και αυτος ο μπεμπιτος, εγω δεν θελω να βγει πολυ μεγαλο.. θελω κανονικο!

και εγω εχω καπου καπου σταγονιτσες αλλα δεν πιστευω πως παιζει ρολο στην παραγωγη γαλακτος.. θα τα καταφερουμε με τον θηλασμο, υπομονη θελει..

Link to comment
Share on other sites

τελικα μονο η δικια μου ειναι μινιον, αλλα το αναπληρωνω σε ποπο!!!!:cool::cool:

:mrgreen::mrgreen: καλο!!!!!

Εμένα διπλα μου "ηθελε" να τον δει αλλα κοιμάται....Γυρισε 8 απο τη δουλεια....:(


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

περάσαμε ηρεμα...όσο ηρεμα βεβαια μπορεις να περάσεις με τον μικρο μου ταλιμπανάκο!!!!!;);)

Μην φοβασαι για το θηλασμο! Θα τα καταφέρεις. Το μονο που πρέπει να δουλέψεις στο μυαλο σου ειναι ότι ακομα και αν πονας στην ασρχη, αυτο θα σταματήσει γρήγορα και όλα θα ειναι μια χαρα!

όσο για τα κιλα σου ειναι μια χαρα. Εγώ εμαι στο +10 αλλα βρε μινα μου αυτο τον καιρό τρώω πολυ. Όλο πεινάω...κλαψ! Και το κακο ειναι οτι ακομα και τώρα δεν μπορώ να πιω γάλα. Θα ήταν μια καλη λύση, αλλα δεν μπορώ....

Εγω παλι δεν τρωω καθολου γαλακτοκομικα, μα καθολου. Μου προκαλουν τρελες καουρες. Μονο λιγη γραβιερα Ναξου αντεχει το στομαχι μου. Επισης εκτος απο παγωτο, δεν μπορω να φαω γλυκα. Με εχει πιασει αυτες τις μερες και κανω ολο γλυκα και τα μοιραζω!! Αυριο λεω να κανω παγωτο σπιτικο :D

Απλα το κακο ειναι οτι ξεκινησα με πολλα κιλα, γιαυτο θελω λιγο να προσεχω, εφτασα τα 79!!

Εσυ, οσο σε εχω δει απο φωτος εισαι μια χαρα!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα μονο η δικια μου ειναι μινιον, αλλα το αναπληρωνω σε ποπο!!!!:cool::cool:

Εγω εχω στρογγυλεψει πολυ (ετσι νιωθω!). Επισης εχω αρχισει και πριζομαι, νιωθω τα δαχτυλα μου να εχουν γινει φρατζολακια, εννοειται οτι η βερα μου πια δεν μου κανει καθολου!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...