Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

αχ μαλλον θα χρειαστω βοηθεια με το τικερακι μου φαινεται...θα σας πω ποιο θελω να μου το φτιαξετε...χαχαχαχα

καλα ανατριχιασα με την ιδεα σου ευακι μου εε...πολυ καλοοοο....

εγω λεω να παιρνουμε κ καμια καμερουλα κ μετα να ανεβαζουμε τα βιντεακια κ να τα μοιραζομαστε...

εγω δεν δουλευω...το λαπιτοπι το εχωπανω σεμαξιλαρι κ στα ποδια....λες να πειραζει?

Δεν ξερω Μαριλου μου, καλυτερα παντως ειναι να το εχεις στο τραπεζακι, για πιο σιγουρα!!!

Βιντεακια μετα τον τριτο μηνα, γιατι προς το παρον μου κανει κολπικο υπερηχο!!!!

Συναρπαστικες στιγμες παντως!!!Θα χαρω πολυ να χαιρομαι μαζι σας την χαρα σας κ την χαρα μου!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω δεν δουλευω...το λαπιτοπι το εχωπανω σεμαξιλαρι κ στα ποδια....λες να πειραζει?

marilou το λαπιτοπι πρεπει να περνει αερα απο κατω δεν κανει πανω σε μαξιλαρι.

εγω το εχω πανω σε ενα μεγαλο δισκο και το εχω ακουμπησει πλαι μου στο καναπε.

καλε δεν ειναι τιποτα το τικερακι, θα το φτιαξουμε..

αυριο τι θα κανετε?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μπορω να σας γραφω εαν ειναι στο ραπεζακι...δεν θελω να σκυβω που εχω τα ραμματα...

ναιιιιιιιι θα ειναι τελεια να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας κ ολο αυτο το μαγικο ταξιδι


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω μια βολτιτσα στην πλατεια για καφεδακι θα την παω..

ολη η καλαματα θα ειναι εξω εγω θα κατσω μεσα?

αλλα χαλαρα, οχι ορθοστασια φυσικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

marilou το λαπιτοπι πρεπει να περνει αερα απο κατω δεν κανει πανω σε μαξιλαρι.

εγω το εχω πανω σε ενα μεγαλο δισκο και το εχω ακουμπησει πλαι μου στο καναπε.

καλε δεν ειναι τιποτα το τικερακι, θα το φτιαξουμε..

αυριο τι θα κανετε?

Αυριο εχω γενεθλιακια!!!Γινομαι 31, αλλα δεν με πειραζει καθολου γιατι εχω λαβει το μεγαλυτερο κ καλυτερο δωρο του κοσμου!!!Το σπορακι μου!!!!

δεν θα μπορω να σας γραφω εαν ειναι στο ραπεζακι...δεν θελω να σκυβω που εχω τα ραμματα...

ναιιιιιιιι θα ειναι τελεια να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας κ ολο αυτο το μαγικο ταξιδι

Αχ μωρε ψυχουλα, τι να κανεις κ εσυ!!!!!οπως βολευεσαι!!!!

Ναι θα ειναι τελεια!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

την καλαματα την εχω μεσα στην καρδια μου...εννοειται να πας...για ενα χυμουλακο θα πας...δεν θα σκαψεις...εγω εχω θεμα...ο γιατρος με αφηνει να βγω απο το σπιτι για ενα καφε αλλα μεω στον 1ο χωρις ασανσερ κ δεν θελει να κατεβω-ανεβω τα σκαλια...

εχω σπασει το κεφαλι μου να βρω τροπο


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

την καλαματα την εχω μεσα στην καρδια μου...εννοειται να πας...για ενα χυμουλακο θα πας...δεν θα σκαψεις...εγω εχω θεμα...ο γιατρος με αφηνει να βγω απο το σπιτι για ενα καφε αλλα μεω στον 1ο χωρις ασανσερ κ δεν θελει να κατεβω-ανεβω τα σκαλια...

εχω σπασει το κεφαλι μου να βρω τροπο

Θα τα κατεβεις κ θα τα ανεβεις παρα πολυ σιγα κ με πολυ προσοχη!!!Δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα ετσι!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ το κοριτσι μας αυριο εχει γενεθλιακια???τι ωραια!!!

κ του χρονου μαζι με το μωρο σας να σβησετε τα κερακια...

ηταν λιγο καθετος γμτ μου με τα σκαλια..αλλα σεκφτομαι πολυ σοβαρα να τα κατεβω με πολυυυυ προσοχη ενα ενα κ μετα να πω στο μπαμπα μου κ τον καλο μου να με ανεβααουν με καρεκλα οπως εγινε κ οταν γυρισαμε απο την λαμπαροσκοπηση


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ το κοριτσι μας αυριο εχει γενεθλιακια???τι ωραια!!!

κ του χρονου μαζι με το μωρο σας να σβησετε τα κερακια...

ηταν λιγο καθετος γμτ μου με τα σκαλια..αλλα σεκφτομαι πολυ σοβαρα να τα κατεβω με πολυυυυ προσοχη ενα ενα κ μετα να πω στο μπαμπα μου κ τον καλο μου να με ανεβααουν με καρεκλα οπως εγινε κ οταν γυρισαμε απο την λαμπαροσκοπηση

Ευχαριστω πολυ Μαριλου μου!!!Ναι του χρονου θα το κραταω αγκαλιτσα το μωρακι μου το γλυκο κ θα τα σβησουμε μαζι!!!Οπως κ εσυς αλωστε, τετοια εποχη του χρονου τα μωρακια μας θα ειναι 4 μηνων!!!Ολοκληρα μωρα!!!!

Πριγκηποπουλα μου!!!παρτον ενα τηλεφωνο κ ρωτα τον!!!!Και πες του οτι θα τα κατεβεις πολυυυυυυυυυ σιγαααααααα κ οτι θα προσεχεις παααααρααα πολυ!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια εχω τον μπαμπα μου εδω κ μονο να μαινοβγαινω μπορω !!!

χαχαχα!!!!!

Καλως ηρθες τιτινα !!!!!!!!!!

μαριλου μου μετρας απο την τελευταια ημερα περιοδου και οχι απο την ωοληψια !!!

Εμεις ειμαστε απο εξωσωματικη την μαρια-ελπιδα βλεπω με διδυμακια !!!! αχαχαχαχαχ!!! Τα εχεις στο τσεπακι παντως με τετοια νουμερα να ξερεις !!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλω κοριτσακια μου !!!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε λοιπον γιορτουλα αυριο ε?

κοριτσια εχει ερθει η μαμα μου και δεν προλαβαινω να γραφω..

α! θα περασουμε ωραια λοιπον...

να πας για καφεδακι marilou, πολυ σιγα σιγα θα τα καταφερεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...