Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σου βιργινακι μου...κ γω αυτο λεω...ο αντρας μου λεει απο την ημερα της ωοληψιας...μα μου λεει εχει ξανακουσει να μετρας πριν καν γονιμοποιηθει??

βρε του λεω δεν ξερεις μη μιλας...χαχαχαχα

κ γω νομιζω πως το μαρακι μας παει για διδυμα...ειναι πολυυυυυυ μεγαλη η χοριακη....

μακαριιιιιιι....

εσυ πως εισαι σημερα...???κ μενει μπαινοβγαινει ο μπαμπας μου...χαχαχ

τι καλο θα φατε σημερα?


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ γω νομιζω πως το μαρακι μας παει για διδυμα...ειναι πολυυυυυυ μεγαλη η χοριακη....

μακαριιιιιιι....

εσυ πως εισαι σημερα...???κ μενει μπαινοβγαινει ο μπαμπας μου...χαχαχ

τι καλο θα φατε σημερα?

ειμαι απλα σιγουρη για σενα !!!

Εχετε διδυμα στις οικογενειες σας ???

κοριτσια εχω την μανουλα εδω και μου κανει ολες τις δουλειες, και μου φτιαχνει μακαρονια με κιμα.

ρε κοριτσια γιατι λετε οτι ειναι σιγουρα τα διδυμα?

μου εξηγητε πως το καταλαβαινετε απο τις τιμες της χοριακης?

να σας πως φοβαμαι για διδυμα λογω του πρων διαφραγματος..

Βιργινια μου (ωραιο ονομα) ειναι η πεθερα μου διδυμη και μια θεια του αντρα μου εχει διδυμα.

καλα ε! μου εχετε βαλει ιδεες και μου περνανε απο το μυαλο κατι διπλα καροτσακια και τρελενομαι:shock::shock::shock::-P:razz::-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

Τι κανεις virgi μου!!!Εισαι καλα????

Και σε εμας παντως ο γιατρος σε εβδομαδες το μετραει απο την μερα της τελευταιας περιοδου!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εχω την μανουλα εδω και μου κανει ολες τις δουλειες, και μου φτιαχνει μακαρονια με κιμα.

ρε κοριτσια γιατι λετε οτι ειναι σιγουρα τα διδυμα?

μου εξηγητε πως το καταλαβαινετε απο τις τιμες της χοριακης?

να σας πως φοβαμαι για διδυμα λογω του πρων διαφραγματος..

Βιργινια μου (ωραιο ονομα) ειναι η πεθερα μου διδυμη και μια θεια του αντρα μου εχει διδυμα.

καλα ε! μου εχετε βαλει ιδεες και μου περνανε απο το μυαλο κατι διπλα καροτσακια και τρελενομαι:shock::shock::shock::-P:razz::-P:razz:

Μη σε αναστατωνουμε, θα μας πεις σιγουρα την Δευτερα!!Να δουμε ποσες καρδουλες θα ακουσετε!!!!!!Απο βδομαδα θα εχουμε ολο χαρουμενες μανουλες που θα εχουνε ακουσει τα μωρακια τους!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

μωρε το ελεγα επειδη εμεις ξερουμε ποτε εγινε η γονιμοποιηση..

μαρακι μου παραειναι υψηλες οι χοριακες σου καλη μου...ακομα κ η 1η...σκεψου οτι εγω ξεκινησα με 140 κ μετα απο δυο μερες πηγε 300...

εχεις κ κληροομικοτητα....να μην φοβασαι...κ γω εχω ανεπαρκεια τραχηλου κ το σκεφτομαι μηπως ειναι 2


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παω α ζεστανω....θα ερθω αργοτερο ομως ετσι??αντε καλο μεσημερι

Καλο μεσημερι Μαριλου μου γλυκεια!!!!

Ολα θα πανε μια χαρα με το νινακι σου!!!Θα γεννηθει κ θα ακουσεις το πιο ομορφο κλαμα του κοσμου, κ μετα θα το αφησουνε στην αγκαλιτσα σου!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη σε αναστατωνουμε, θα μας πεις σιγουρα την Δευτερα!!Να δουμε ποσες καρδουλες θα ακουσετε!!!!!!Απο βδομαδα θα εχουμε ολο χαρουμενες μανουλες που θα εχουνε ακουσει τα μωρακια τους!!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

γλυκεια μου Ευα, δεν με αναστατωνεις καθολου, μου ψιλοαρεσει η ιδεα και κρυφοχαμογελαω....

καλα την αλλη εβδομαδα να ειμαστε ολες τρελες απο την χαρα μας..

γιουπιιιιιιιιιι!!!!

μαρακι μου παραειναι υψηλες οι χοριακες σου καλη μου...ακομα κ η 1η...σκεψου οτι εγω ξεκινησα με 140 κ μετα απο δυο μερες πηγε 300...

εχεις κ κληροομικοτητα....να μην φοβασαι...κ γω εχω ανεπαρκεια τραχηλου κ το σκεφτομαι μηπως ειναι 2

μαριλου μου, ολααααα θα πανε καλα..

και εγω φοβαμαι αν θα τα καταφερω αλλα δεν το λεω ουτε στον ευατο μου...

μας αξιζει να τα καταφερουμε και ετσι θα γινει....

τελεια και παυλα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...