Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

:D:D:Dμανουλιτσες!!!!!τι κανετε??? να καλοσωρισω και εγω με την σειρα μου τις νεες μανουλες της παρεας!!!xrysa1982 και mariakriti να χαιρεστε τα κοριτσακια σας!!!!!!

Μαρακι μου ευχαριστω τωρα που εχω χρονο θα το προσπαθησω ελπιζω να τα καταφερω

εμεις τωρα 3 μερες εχουμε γκρινιτσα και μου ξυπνησε και 3 φορες εχθες το βραδυ πραγμα σπανιο μαλλον τραβαμε κανα ζορι με τα δοντακι μας :confused::confused: (αμαν αντε να δουμε ποτε θα δουμε δοντακι)!!!χααχαχχαχααχα

φιλακια σε ολες τις μανουλες και τα μπεμπακια!!!!!


a66gp3.png

aaHup3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!

Κοριτσια καλως ηρθατε, Χρυσα μια χαρα η κουκλα σου και οσο για την κινηση ολα θα τα κανουν, εμενα η δικη μου κανει πολλα αλλα τα κανει οταν θελει εκεινη, σπανια οταν της το πουμε..

Μαρια δεν ειναι βαρια η δικια σου και εμενα 9040 ηταν αρχες μαρτη και 79 εκ. (ειμαστε ψηλες, μοιασαμε του μπαμπα μας)

Σημερα δεν κοιμοταν με τιποτα, τωρα την καταφεραμε..

φιλακια πολλα!!

79?????????μπραβο τελεια.αληθεια ποσα δοντακια εχετε?η μικρη μου εχει μονο τα δυο κατω κι ολοι μου λενε οτι εχει αργησει......δεν ανυσηχω βεβαια για αυτο απλα να δω τα δικα σας τα μπεμπακια εχουν πολλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

79?????????μπραβο τελεια.αληθεια ποσα δοντακια εχετε?η μικρη μου εχει μονο τα δυο κατω κι ολοι μου λενε οτι εχει αργησει......δεν ανυσηχω βεβαια για αυτο απλα να δω τα δικα σας τα μπεμπακια εχουν πολλα?

καληεμρα Χρυσα μου, 2 δοντακια κατω εχουμε και εμεις, τα εβγαλε 7 και 7.5 μηνων και απο τοτε δεν εχει βγαλει αλλα.

Μια χαρα ειναι, δεν υπαρχει χρονος στο ποτε θα τα βγαλουν αλλα τα βγαζουν απο 6 μηνων και αλλα και στο χρονο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ολη μερα!!!!!!!!!

Αχ αυτα τα δοντακια!!Τι ζορι...μωρε μονο τα πανω μας ζοριζουν!!

Χρυσα εμεις εχουμε 3 κατω και ενα πανω, και το παλευουμε να βγει και το 2ο πανω με πολυ κλαμα και γκρινια το καημενουλι μου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Εμάς η μικρή έχει 2 κάτω και 4 πάνω και ειλικρινά άντε να έχει γκρινιάξει μια μέρα το πολύ. Καταλάβαινα ότι τα έβγαλε, μόλις έβλεπα τα ασπράκια στα ούλα της.

Ήθελα να σας ρωτήσω, η μικρή πιπιλάει τους δύο αντίχειρές της εναλλάξ και έχει κάνει πληγές, τα δάκτυλα είναι κόκκινα και ψιλοπρησμένα, μάλλον επειδή τα δαγκώνει.

Τι να της βάλω επάνω στα δακτυλάκια;; Λέτε να πονάει;;


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο δω αγαπουλες !!!!

μπηκα μονο να καλωσορισω τα νεα κοριτσια !!! Να σας ζησουν τα παιδακια σας !!!!

Χρυσα κ γω στο μητερα γεννησα 10-6!!! Ημουν στον 201...μονη μου !!!!!!!!!!!!! λες να συναντηθηκαμε πουθενα σε κανα διαδρομο ???

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να σας ρωτήσω, η μικρή πιπιλάει τους δύο αντίχειρές της εναλλάξ και έχει κάνει πληγές, τα δάκτυλα είναι κόκκινα και ψιλοπρησμένα, μάλλον επειδή τα δαγκώνει.

Τι να της βάλω επάνω στα δακτυλάκια;; Λέτε να πονάει;;

Maraki δεν νομιζω καμια απο τις μανουλες να εχει παρομοια εμπειρια, νομιζω κανενα δεν τρωει τα δακτυλα του απο τα παιδακια μας..

ειχα ομως μια γνωστη που ετρωγε το δακτυλο και ειχε κοκκινησει και του εβαζε μπεταντιν και το τυλιγε με γαζες αλλα εκεινο ειχε κανει πληγη και ειχε εντολη απο την παιδιατρο της, δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι τα δικα σας χερακια.

Δοκιμασε να της βαλεις κεραλοιφη, ειναι ευκολο να την φτιαξεις.

εγω εκανα σημερα αυτη την συνταγη

http://kerasopites.blogspot.com/2011/09/blog-post_23.html

δεν εβαλα τις βιταμινες και το αιθεριο ελαιο.

Εμενα εχει ατοπικη δερματιτιδα και ειπα να δοκιμασω και την κεραλοιφη οως πιο φυσικο και αγνο προιον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Maraki δεν νομιζω καμια απο τις μανουλες να εχει παρομοια εμπειρια, νομιζω κανενα δεν τρωει τα δακτυλα του απο τα παιδακια μας..

ειχα ομως μια γνωστη που ετρωγε το δακτυλο και ειχε κοκκινησει και του εβαζε μπεταντιν και το τυλιγε με γαζες αλλα εκεινο ειχε κανει πληγη και ειχε εντολη απο την παιδιατρο της, δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι τα δικα σας χερακια.

Δοκιμασε να της βαλεις κεραλοιφη, ειναι ευκολο να την φτιαξεις.

εγω εκανα σημερα αυτη την συνταγη

http://kerasopites.blogspot.com/2011/09/blog-post_23.html

δεν εβαλα τις βιταμινες και το αιθεριο ελαιο.

Εμενα εχει ατοπικη δερματιτιδα και ειπα να δοκιμασω και την κεραλοιφη οως πιο φυσικο και αγνο προιον.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς απέκτησε αυτή τη συνήθεια. Βασικά όταν ήταν πιο μικρή δεν το έκανε. Ούτε πιπίλα πήρε ποτέ, ούτε μπιμπερό ....

Κατευθείαν ξεκίνησε να πίνει από εκπαιδευτικό ποτηράκι μετά το θηλασμό...

Σε ευχαριστώ για τη βοήθεια, θα δοκιμάσω να τη φτιάξω...και μετά λες να δένω το χεράκι της ή το δακτυλάκι της;; Αποκλείεται να το κρατήσει δεμένο...


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

θηλαζετε ακομα? δεν καταλαβα...

οχι μην της το δενεις φανταζομαι θα νευριαζει παραπανω, απλα βαλε την αλοιφη να την ανακουφιζει.

Μηπως το κανει για τα δοντακια της? εγω που της εχω δωσει πιπιλα παρολο που θηλαζουμε την βλεπω να την βαζει και να την μασαει με μανια!!

περαστικα σας..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο δω αγαπουλες !!!!

μπηκα μονο να καλωσορισω τα νεα κοριτσια !!! Να σας ζησουν τα παιδακια σας !!!!

Χρυσα κ γω στο μητερα γεννησα 10-6!!! Ημουν στον 201...μονη μου !!!!!!!!!!!!! λες να συναντηθηκαμε πουθενα σε κανα διαδρομο ???

εγω στο 214 ε μαλλον θα συναντηθηκαμε στους διαδρομους χαχα:D

Link to comment
Share on other sites

εγω στο 214 ε μαλλον θα συναντηθηκαμε στους διαδρομους χαχα:D

ε σιγουρα εκει στις γυρες καπου θα συναντηθηκαμε κ δεν το ξεραμε !!!!

πως σου φανηκε η εμπειρια του μητερα ?????

για μενα ηταν αθλιες μια προς μια εκει μεσα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...