Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Το κάναμε για να γνωρίσουμε καλύτερα... Αλλά...τι να πω...κρίμα...

Βρέχει,ε; εδώ μας έχει τσακίσει η γύρη...γύρη παντού....

Κατα τα αλλά όλα καλά...α, αδιαθετησα...δε μου είχε λείψει καθόλου!!!!!

Τώρα πρεπει να προσέχουμε...χοχοχοχο!!!!!

Τα Ζουζούνια μου,καλά!!! Πολλά φιλια!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ τι καλά, καλημερούδια και από μας.

Σήμερα έχει πολυ αέρα εδώ, μας πήρε και μας σήκωσε. Ο αντρούλης μου έφυγε για Αθήνα σήμερα, αύριο πετάει για Αγγλία είναι μια έκθεση και επιστρέφει Δευτέρα πρωί, ελπίζω του χρόνου να μπορέσω να ταξιδέψω επιτέλους μαζί του, :tongue: Αγγελική μου, welcome back, και εγώ δεν χάρηκα καθόλου όταν ήρθε, καλά είχα την είχα την ησυχία μου. Λέω να ξεκινήσω καμιά δουλειά σπίτι, για γενική, αλλά δεν ξέρω απο που να βάλω χέρι.

Μαράκι η Εφούλα σχολείο φαντάζομαι;

Αγγελική ξεκίνησες δουλειά; έχω χάσει επεισόδειο.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελικακι μου ναι ωραια ηταν τοσο καιρο αλλα μαλλον "παραγνωστηκαμε"

δεν πειραζει ολα μεσα στην ζωη ειναι..

σημερα το μικρο μου το παιδακι εκανε κατι πολυ ωραιο, εχουμε βγαλει την πανα εδω και κανα 20ημερο και την νυχτα και ευτυχως δεν ειχαμε πολλα ατυχηματα.

το πρωο λοιπον κατα τις 6 ξυπνησε μου χαιδεψε το μαγουλο και μου ειπε -μαμα εχει τσιτσα το βρακακι μου, και την σηκωσα και πηγαμε στην τουαλετα,

ποσο χαρηκα που το καταλαβε και ξυπνησε μονη της..

κατα τα αλλα σημερα πολυ χαλαρα, εχει κρυο και συννεφια και θα μεινουμε σπιτακι.

Μπλουμπλου, ωραιο ταξιδι ο αντρουλης.. ζηλευω!

Αχ, Αγγελικη ποσο σκεφτομαι την γυρη.. εχω τρομερη αλλεργια.

Link to comment
Share on other sites

Αχ, δεν υπάρχουν μέρες ξεκούρασης όταν εχεις 2+ παιδιά...εγώ ακόμα άρρωστη, ευτυχώς τα παιδάκια μου το ξεπέρασαν γρήγορα. Άλλαξε κ η ωρα, κ άντε να βρούμε ρυθμούς...

Bloublou, πως παει το κούνημα; έλεος πια..τι λένε οι σεισμολογοι;

Εδώ κ 4 μηνες δουλεύω στο δήμο μας κ συγκεκριμένα στο ΚΑΠΗ, σε ενα μήνα τελειώνει το 5 μηνο του ΟΑΕΔ κ θα γυρίσω κ εγώ σπιτάκι μου.

Μαρια, η εφη είναι όλα τα λεφτά,πολύ γλυκούλα <3!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια και από μας, έχουμε θέμα το πρωί, ο μικρός δεν θέλει να σηκωθεί και εννοείται ότι αργεί να πέσει το βράδυ ''μα αφού δεν έχει νυχτώσει'', άντε τώρα να εξηγήσω. Η μικρή μια χαρά, ζωηρεύει και ο στοματάκι της το γλυκό δεν σταματάει στην πάρλα, χθες είπε και το όνομα του μικρού κανονικά με το σ μέσα. Απο κουνήματα, χθες και σήμερα δεν έχω καταλάβει, αλλά αν μπεις στο γεωδυναμικό, κάνει συνέχεια αλλά δεν τα νιώθουμε, οι σεισμολόγοι, πλέον δεν λένε τίποτα, μας έχουμ ξεχασει όλοι, η Παλική δυστυχώς έχει ρημάξει, φέτος για καλοκαίρι οι άνθρωποι δεν θα δουλέψουν.

Αχ κόρες θέλω να ξεκινήσω γενική, και δεν ξέρω απο που να βάλω χέρι. Την Κυριακη, έκανα το ένα μπαλκόνι, έβαψα κάτι γλάστρες, κλαδέψαμε κάτι λουλουδάκια, και έκανε και τα ντουλάπια της κουζίνας, μόνο απο πάνω, (μη γελάτε) δεν τόλμησα να τα ανοίξω απο μέσα. Σάββατο λέω να φτιάξω ρούχα, έτσι και αλλιώς χοντρά πλεον δεν θα φορεθούν, των παιδιών τα έβαλα σε μία τάξη, τουλάχιστον. Σνιφ, πολλές δουλειές. Πέφτω το βράδυ ψόφια. Τέλος πάντων όλα καλά.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
καλημερα φιλεναδες μου...τι μου κανετε??

αχ βρε μαρακι μονο υπομονη πρεπει να κανεις...κ γω τις τελευταιες μερες δεν ειμαι κ πολυ καλα...

φανη μου καλως ορισες...εννοειται να κατσεις στο φανταστικο παρεακι μας κ μου φαινεται πως ηρθες εξ ουρανου για μενα...

αρχικα να σου πω με το καλο να πανε ολα καλα με το 2ο...χαρας στο κουραγιο σου που τα κανεις τοσο γρηγορα..

θα κανω κ γω πρωτη φορα περιδεση αλλα οχι την απλη..θα κανω λαπαροσκοπικη λογω διδυμων..εχω χασει ενα παιδακι απο ανεπαρκεια τραχηλου στην 24η εβδομαδα..

αχ για πες μου λιγες πληροφοριες...πολυ με ηρεμησες που μπηκες

γειά σου marilou85 .έχω δύο αποβολές στην 23η εβδομάδα και τώρα μου προτεινουν λαπαροσκοπική περίδεση τραχήλου. εσύ τελικά έκανες λαπαροσκοπική περίδεση ? πως πήγε η εγκυμοσύνη σου?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...