Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ταξιδεύοντας στην Καρδίτσα


CoffeeBean

Recommended Posts

Από Πρόδρομο μου έχεις πει ότι είναι ο πεθερός ή κάνω λάθος;

καμήλα!ναι από Πρόδρομο.

θα πάμε στην πόλη της Καρδίτσας, αλλά αφού ο Πρόδρομος είναι στο δρόμο, νωρίτερα, κρίμα να μην σταματήσουμε να δούμε το πατρικό του. ίσως συναντήσω κάποιον συγγενή του πεθερού.

είμαι ρομαντική σε κατι τέτοια;).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρή Πρωτοχρονιάτικα θα αφήσω το σπίτι μου για την Καρδίτσα;:o

το άλλο!:)

Σέβηηηηηηη καλέ συμπεθέεεραααα

Ευτυχώς έχω άδεια από τη δουλειά και βρήκα χρόνο ΚΑΙ για το cafe!!!

Που είσαι εσύ?

Ακόμα αποκλεισμένη σ έχουν?:cry:

Link to comment
Share on other sites

Σέβηηηηηηη καλέ συμπεθέεεραααα

Ευτυχώς έχω άδεια από τη δουλειά και βρήκα χρόνο ΚΑΙ για το cafe!!!

Που είσαι εσύ?

Ακόμα αποκλεισμένη σ έχουν?:cry:

ναι. πέρασε ο μήνας του αποκλεισμού, αλλά τους άρεσε η ησυχία και σκέφτηκαν να το καθιερώσουν.:rolleyes:

άδεια;;;;;;;; τί είναι αυτό;;;;;;;;;;;;:roll:

τρώγεται;

πικρή κουβέντα ξεστόμισες συμπεθέρα!:cool:

τί κάνουν ο Παναγιώτης, η Όλγα;:):)

πώς περάσατε Χριστούγεννα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρή Πρωτοχρονιάτικα θα αφήσω το σπίτι μου για την Καρδίτσα;:o

το άλλο!:)

Καλημέρα! Ναι, σωστά, αλλά εγώ θα το αφήσω το σπίτι μου για Αμαλιάδα... άσε όσο το σκέφτομαι κάτι με πιάνει:-(:mad:. Αν έρθετε απογευματάκι πάμε για καφεδάκι;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ναι, σωστά, αλλά εγώ θα το αφήσω το σπίτι μου για Αμαλιάδα... άσε όσο το σκέφτομαι κάτι με πιάνει:-(:mad:. Αν έρθετε απογευματάκι πάμε για καφεδάκι;

άλλο αυτό βρε Αρετούλα!

αφήνεις το σπιτάκι σου για να πας στο πατρικό σου. καλά κάνετε!

Αμαλιάδα έχω πάει. ωραία είναι.έχουν χιούμορ πάντως οι κάτοικοι. και πολύ ερωτιάρηδες!:P

αχ βρε φιλενάδα, ευχαριστώ για την πρόσκληση. σαν να ήπια ήδη καφέ μαζί σου!

δεν το βλέπω για απόγευμα. :cool:

κάτσε να έρθουμε, γιατί με τον μανιαμούνια μου και το να έρθουμε Καρδίτσα κατόρθωμα θα είναι, να δούμε τους συγγενείς.;):tongue::roll:

Link to comment
Share on other sites

Καλά μέχρι τότε θα ξαναμιλήσουμε.... Πάντως δεν είναι όπως τα λες...Είναι πολλές ώρες το ταξίδι, είναι κουραστικό και θα φύγουμε και του σκοτωμού...Πέμπτη πρωί θα ξεκινήσουμε και Κυριακή πρωί θα φύγουμε από κει... Βάλε κίνηση, καιρικές συνθήκες, υποχρεωτικές στάσεις για να ξεμουδιάζουν τα μικρά, διόδια, βενζίνες, χίλια-δυο συμπράγκαλα, για 2,5 μέρες ουσιαστικά. Ελπίζω να μην έχουν γκρίνια μόνο τα παιδιά...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλά μέχρι τότε θα ξαναμιλήσουμε.... Πάντως δεν είναι όπως τα λες...Είναι πολλές ώρες το ταξίδι, είναι κουραστικό και θα φύγουμε και του σκοτωμού...Πέμπτη πρωί θα ξεκινήσουμε και Κυριακή πρωί θα φύγουμε από κει... Βάλε κίνηση, καιρικές συνθήκες, υποχρεωτικές στάσεις για να ξεμουδιάζουν τα μικρά, διόδια, βενζίνες, χίλια-δυο συμπράγκαλα, για 2,5 μέρες ουσιαστικά. Ελπίζω να μην έχουν γκρίνια μόνο τα παιδιά...

έχεις δίκιο. με παιδιά είναι σκότωμα. αλλά σαν διαδρομή είναι μαγεία!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλά μέχρι τότε θα ξαναμιλήσουμε.... Πάντως δεν είναι όπως τα λες...Είναι πολλές ώρες το ταξίδι, είναι κουραστικό και θα φύγουμε και του σκοτωμού...Πέμπτη πρωί θα ξεκινήσουμε και Κυριακή πρωί θα φύγουμε από κει... Βάλε κίνηση, καιρικές συνθήκες, υποχρεωτικές στάσεις για να ξεμουδιάζουν τα μικρά, διόδια, βενζίνες, χίλια-δυο συμπράγκαλα, για 2,5 μέρες ουσιαστικά. Ελπίζω να μην έχουν γκρίνια μόνο τα παιδιά...

θα μου λείψεις!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά σοβαρολογείς λεύκη; Είσαι από Νεοχώρι;! Η συνάδελφος εδώ είναι από κει! Το ωραιότερο χωριό της λίμνης κατά τη γνώμη μου! Καλή Χρονιά!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...