Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ταξιδεύοντας στην Καρδίτσα


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε, μικρός που΄ναι ο κόσμος! Ακριβώς απέναντι έχει την ταβέρνα. Φτιάχνει κάτι παϊδάκια... και δικά τους κρέατα! Τα τίμησα στην εγκυμοσύνη μου χωρίς ενοχές!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου! Χτες επιστρέψαμε κι εμείς, είχαμε πάει στους δικούς μου στην Καρδίτσα και περάσαμε τέλεια! Φάγαμε, φάγαμε, φάγαμε και μετά από λίγο ξανατρώγαμε.:tongue:

Φυσικά και ανεβήκαμε Νεοχώρι, για ποιο άλλο λόγο? Για να φάμε:mrgreen:

Μου είχε λείψει η πατρίδα, με εγκυμοσύνη και γέννα και μωρό, είχα να πάω πολύ καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου! Χτες επιστρέψαμε κι εμείς, είχαμε πάει στους δικούς μου στην Καρδίτσα και περάσαμε τέλεια! Φάγαμε, φάγαμε, φάγαμε και μετά από λίγο ξανατρώγαμε.:tongue:

Φυσικά και ανεβήκαμε Νεοχώρι, για ποιο άλλο λόγο? Για να φάμε:mrgreen:

Μου είχε λείψει η πατρίδα, με εγκυμοσύνη και γέννα και μωρό, είχα να πάω πολύ καιρό.

άντε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

πότε θα συναντηθούμε!!!!!!!!!!!!!!!:(

πού φάγατε στο νεοχώρι; τί φάγατε; μολόγα!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ναι. πέρασε ο μήνας του αποκλεισμού, αλλά τους άρεσε η ησυχία και σκέφτηκαν να το καθιερώσουν.:rolleyes:

άδεια;;;;;;;; τί είναι αυτό;;;;;;;;;;;;:roll:

τρώγεται;

πικρή κουβέντα ξεστόμισες συμπεθέρα!:cool:

τί κάνουν ο Παναγιώτης, η Όλγα;:):)

πώς περάσατε Χριστούγεννα;

Τέλεια όλα... Ήμουν 10μέρες σε άδεια αλλά λάληλα! Είχα συνέχεια κόσμο και είμασταν κι έξω με κόσμο. Δε λέω... ωραία ήταν...

Αλλά τώρα νιώθω φοβερά κουρασμένη. Κι όλη την περασμένη βδομάδα ξενυχτούσαμε σε σπίτια, χαρτάκια και παρέα..

Η μικρή μου έπαθε γαστρεντερίτιδα, έχει θερίσει τελευταία πολύ κόσμο, ο Παναγιώτης μια χαρά. Μονίμως από πίσω του για να φάει.

Εσύ τι γίνεσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλεια όλα... Ήμουν 10μέρες σε άδεια αλλά λάληλα! Είχα συνέχεια κόσμο και είμασταν κι έξω με κόσμο. Δε λέω... ωραία ήταν...

Αλλά τώρα νιώθω φοβερά κουρασμένη. Κι όλη την περασμένη βδομάδα ξενυχτούσαμε σε σπίτια, χαρτάκια και παρέα..

Η μικρή μου έπαθε γαστρεντερίτιδα, έχει θερίσει τελευταία πολύ κόσμο, ο Παναγιώτης μια χαρά. Μονίμως από πίσω του για να φάει.

Εσύ τι γίνεσαι?

έχω να παίξω χαρτάκι.... από πριν γνωρίσω τον Στεφ. πάνω από 4 χρόνια.

ζηλεύω!!!!!!!!

περαστικά στην όλγα σου!

δεν τρώει ο γαμπρούλης; πες του ότι θα το φάει η Χρύσπα!

πλάκα πλάκα, το έχω ένα άγχος, όταν την στείλω παιδικό, μη τρώει και το φαγητό των άλλων παιδιών. σταματημό δεν έχει το πουλάκι μου!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσια! Χαίρομαι που περάσατε ωραία! Ναι, Λευκή, πες μας που φάγατε στο Νεοχώρι...!

Αρετή εννοούσες τον Ζαρνάβαλο ή το φαγοτόπι στο Νεοχώρι για φαγητό;

ή κάνω εντελώς λάθος;;)

Link to comment
Share on other sites

πλάκα πλάκα, το έχω ένα άγχος, όταν την στείλω παιδικό, μη τρώει και το φαγητό των άλλων παιδιών. σταματημό δεν έχει το πουλάκι μου!:mrgreen:

Καλέ, ο δικός μου το έκανε! Μας ξεφτίλισε:lol::(Μόνο σε μένα ξέρει να κάνει νούμερα....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αρετή εννοούσες τον Ζαρνάβαλο ή το φαγοτόπι στο Νεοχώρι για φαγητό;

ή κάνω εντελώς λάθος;;)

Εννοούσα το Μάργαρη..."Η κληματαριά". Δεν είναι κυριλέ αλλά από φαγητο σκίζει. Έτσι όπως σε έχω "κόψει" φιλενάδα, θα το ευχαριστιόσουν πολύ! Πάντως και ο Κελεπούρης που πήγατε πολύ καλός! Αλλά ακριβός σε σχέση με αυτόν που σου λέω εγώ...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, ο δικός μου το έκανε! Μας ξεφτίλισε:lol::(Μόνο σε μένα ξέρει να κάνει νούμερα....

αλήθεια, υπάρχει κι άλλο παμφάγο;;)

αφού από τώρα που το συζητάμε με τον Στεφ λέμε να της βάζουμε και 2-3 εξτραδάκια.

κάνουμε και σκηνικά για γέλια, υποθετικά στο νηπιαγωγείο.

ντριννννννν.

-κύριε ... ελάτε, έχουμε πρόβλημα με την κόρη σας. έφαγε το φαγητό των υπολοίπων παιδιών, τα οποία κλάίνε νηστικά.

-έρχομαι αμέσως.

καταφθάνει ο Στεφ με ένα ψυγείο, με καταψύκτη γεμάτα τρόφιμα.

αυτά είναι της Χρύσπας! προίκα της.

ή το άλλο.

τηλέφωνο από την κόρη μας που θα είναι παντρεμένη

-πατέρα ο Κωστάκης με μάλωσε που μαγείρεψα μια χύτρα ολόκληρη

-γιατί σε μάλωσε κορίτσι μου;

-γιατί την έφαγα μόνη μου κι έμεινε νηστικόοοοοος!

:roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...