Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημερα!!!Περαστικα βρε κοριτσι μου....παλι αρρωστη ειναι η κορουλα σου;;

Όπως ακριβως το είπες...Με το που τελείωσε την αντιβίωση ήρθε αυτή η κ@λοσκόνη και μας ξέσκισε.Ξανακύλησε και φτου και απ'την αρχή. Τωρα είμαστε με μάσκες και τα σχετικά!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περαστικά σας, κι'εμένα τα δίδυμα ειναι άρρωστα, ξεκίνησε την Παρασκευή και το Σάββατο ο γιος μου και Σάββατο βράδυ με Κυριακή η κόρη μου και την Δευτέρα είχαν βήχα και τα δύο και τα πήγα στην Παπαχρίστου στην Θερμη, μου είπε ότι ευτυχως δεν έχουν ακροαστικά και μου έδωσε ενα σιροπάκι!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Eλένη πολλά παιδιά είναι αυτή την περίοδο άρρωστα μα δεν ήταν και φυσιολογικό Νοέμβρη μήνα να έχει 20 βαθμούς έξω!! Κατά τ'αλλα όλα καλα;;; Οι υπόλοιπες που είστε γιατί χαθήκατε;;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω κι εγωωωω!!!Βλεπουμε ποδοσφαιρο...(μπλιαχ....)τα παιδια κοιμουνται!Σημερα ειχε γιορτη ο μεγαλος και σχολασε νωρις...πηγα να κανω τα χαρτια για το ταμειο αλλα αντι για το εκαθαριστικο πηρα το ετακ ο βλακας και δε μου τα πηρανεεεεε μπουααααα!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδω κι εγωωωω!!!Βλεπουμε ποδοσφαιρο...(μπλιαχ....)τα παιδια κοιμουνται!Σημερα ειχε γιορτη ο μεγαλος και σχολασε νωρις...πηγα να κανω τα χαρτια για το ταμειο αλλα αντι για το εκαθαριστικο πηρα το ετακ ο βλακας και δε μου τα πηρανεεεεε μπουααααα!!

Τι ταμείο Λενάκι;

Με το ετακ την έχω πατήσει κι εγώ...:confused: Πολύ μοιάζουνε αυτά τα δύο!!!:tongue:

Τι κάνετε; πως τα πάτε;

irn δίκιο έχεις! Όποιον και να ρωτήσω είναι αρρωστος...

Τα διδυμάκια συνήλθαν;

Αλήθεια πόσο είναι;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ελενιτσα!Ταμειο....ανεργειας βεβαιως βεβαιως!! :) :)

Εμεις ειμαστε ολοι καλα δοξα το θεο...(προς το παρον τουλαχιστον!)

Τι υπεροχη μερα ΚΑΙ η σημερινη!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ελενιτσα!Ταμειο....ανεργειας βεβαιως βεβαιως!! :) :)

Εμεις ειμαστε ολοι καλα δοξα το θεο...(προς το παρον τουλαχιστον!)

Τι υπεροχη μερα ΚΑΙ η σημερινη!

Βγήκες ταμείο ρε συ; Γμτ, που θα μας πάνε;:twisted:

Εκλεισε η εταιρία ή μείωση προσωπικού;

Παρεπιπτόντως έχει όντως τέλεια μέρα, κι εγώ αντί να είμαι κάπου παραλιακά να πίνω καφεδάκι, κάθομαι στο γραφείο και είμαι παρέα με ένα χαρτομάντηλο...Γκρρρ!!!:mad: Τα νεύρα μου!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρια ειναι στα προθυρα πτωχευσης.....ΚΑΙ αυτη!Την υγεια μας να χουμε να ναι καλα τα παιδακια μας..και...υπομονη....(που καταντησαμε ε;;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρια ειναι στα προθυρα πτωχευσης.....ΚΑΙ αυτη!Την υγεια μας να χουμε να ναι καλα τα παιδακια μας..και...υπομονη....(που καταντησαμε ε;;)

Άστα να πάνε!!!

Κι υστερα σου λέει κάντε παιδιά.. Τι λέτε βρε π@π@ρες!!

Με τι θα τα μεγαλώσουμε; Α ρε Ελλαδάρα!!!

Μας βλέπω να επιστρέφουμε στην δεκαετία του '50 λίαν συντόμως....:?


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μην επιστρεψουμε....στη δεκαετια του 1850.....

Λεςςς;;;;:confused: Ζήτω που καήκαμε!!!!

Αρα τώρα είσαι σπίτι και φαντάζομαι αυριο ξανά βουρ για τον οαεδ!!

Δεν βγαινεις καμιά βολτίτσα, τουλάχιστον να ευχαριστηθείς αυτή την υπέροχη μέρα;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια δεν έχει φύγει ο βήχας δυστυχώς!! Ισως ξαναπάμε στην παιδίατρο!! Ελένη υπομονή τι να κάνεις!! Δυστυχώς δουλειές δεν υπάρχουν, προχθές κατέβηκα στο κέντρο και πραγματικά σε κανένα μαγαζί δεν είδα κόσμο!! Υγεία να έχουμε που είναι το βασικότερο και όλα τα άλλα πρέπει να τα βλέπουμε με αισιοδοξία!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Eλενη τι κάνεις;; Εγώ έτρεχα για Χριστουγεννιάτικα γενικώς και στην παιδίατρο με τα παιδια με την δουλειά !! Στολίσατε η οχι ακομη;;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...