Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Κορίτσια περαστικούλια! Και στις μαμάδες και στα μπεμπάκια!

Σας ζηλεύω πολύ πολύ πολύ πολύ.....Εσείς μιλάτε για 20 βαθμούς και εμάς σήμερα εδώ στο Μόναχο χιόνισε!!! Βγήκα μια βόλτα με το μωρό όταν σταμάτησε και το είχα κουκουλωμένο και σκεπασμένο σαν "μούμια" !

Καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eλενη τι κάνεις;; Εγώ έτρεχα για Χριστουγεννιάτικα γενικώς και στην παιδίατρο με τα παιδια με την δουλειά !! Στολίσατε η οχι ακομη;;;

Φαντάζομαι πως ακόμη δεν συνήλθατε κι εσείς για να τρέχατε στην παιδίατρο... Αν είναι η ίδια ίωση που περάσαμε κι εμείς, Με πολύ βήχα και πυρετό, βάστα καρδιά μου!!! Εμείς ακόμη κάνουμε μασκα...

Δεν στολίσαμε ακόμη, αλλά το βλέπω ή αυτό το σ/κ ή το άλλο!

Πάντως η κόρη μου τραγουδάει τα κάλαντα νυχθημερόν!!!:tongue::tongue::tongue:

Κορίτσια περαστικούλια! Και στις μαμάδες και στα μπεμπάκια!

Σας ζηλεύω πολύ πολύ πολύ πολύ.....Εσείς μιλάτε για 20 βαθμούς και εμάς σήμερα εδώ στο Μόναχο χιόνισε!!! Βγήκα μια βόλτα με το μωρό όταν σταμάτησε και το είχα κουκουλωμένο και σκεπασμένο σαν "μούμια" !

Καλό βράδυ!

Καλά, Χριστουγεννιάτικα ψώνια-στολισμός και χιόνι, ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ σκηνικό!!!!

Άσε που στη Γερμανία, απ'ότι ακούω από φίλους, τα περνάτε τέλεια τα Χριστούγεννα!!

Άντε να δούμε εδώ πότε θα κρυώσει ο καιρός, μπας και μας ρίξει και καμιά νιφάδα να στανιάρουμε!!!:rolleyes:

mama πότε έρχεστε κατά Ελλάδα μεριά;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχχ χιονιιιιιιιιιιιιι κι εγω θελωωωωωωωωωωωωωω δε μπορω αλλο ηλιο ζεστη και τροπικο κλιμαααααα θελω βαρυχειμωνιααααααααααααααααααα

Ελενη...εγω λεω αντι να ρθει η mama εδω....να παμε εμεις εκει ;) εε;;;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχχ χιονιιιιιιιιιιιιι κι εγω θελωωωωωωωωωωωωωω δε μπορω αλλο ηλιο ζεστη και τροπικο κλιμαααααα θελω βαρυχειμωνιααααααααααααααααααα

Ελενη...εγω λεω αντι να ρθει η mama εδω....να παμε εμεις εκει ;) εε;;;;;

Βρε, βρε!!! Καλως την συνονόματη!!

Που χάθηκες εσυ καλέ;

Αχχχ!!! Θα συμφωνήσω μαζί σου...Κι εγώ βαρέθηκα...:mad:

Είσαι να φύγουμε αύριο με την πρώτη πτήση;

Εκεί θα χορτάσει το μάτι μας λευκό!!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να περιμενουμε μεχρι αυριο;;;;;;;;;;;;;

:) :) :)

ποσα χρονια εχει να χιονισει.....θυμαμαι τελευταια φορα που χιονισε καλουτσικα ο μεγαλος μου ητανε μωρο....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και γιατι να περιμενουμε μεχρι αυριο;;;;;;;;;;;;;

:) :) :)

ποσα χρονια εχει να χιονισει.....θυμαμαι τελευταια φορα που χιονισε καλουτσικα ο μεγαλος μου ητανε μωρο....

Ε, να προλάβουμε να μαζέψουμε και τίποτα ρε συ... χα χα!!!

Πάντως εγώ, χιόνι καλό στη Σαλόνικα θυμάμαι πριν 7-8 χρονια!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

που ναι τα χρονια

ωραια χρονια

που το χιονακι

μας σκεπαζεεεεεεεεεε

πουν ο χειμωνας

αχ ο χειμωνας

μας ξεχασε

κι αυτος αμε.....:( :( :( :(

:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

που ναι τα χρονια

ωραια χρονια

που το χιονακι

μας σκεπαζεεεεεεεεεε

πουν ο χειμωνας

αχ ο χειμωνας

μας ξεχασε

κι αυτος αμε.....:( :( :( :(

:)

Άλα της!!! Και κρυφό ταλέντο Ελενιτσα!!!!

Τυφλα να 'χει ο Φοίβος λεμεεεεεε!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Άλα της!!! Και κρυφό ταλέντο Ελενιτσα!!!!

Τυφλα να 'χει ο Φοίβος λεμεεεεεε!!!!!

καλα ε;;;

ερχεσαι στα λογια μου!ακριβως αυτο εγραψα πριν απο λιγο στο καφε που συχναζω!!χαχαχαχαχα!!!!

αχ ρε ο μικρουλης μου βηχει ο ερμος....γμτ.....θα τον παω αυριο γιατρο..


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ε;;;

ερχεσαι στα λογια μου!ακριβως αυτο εγραψα πριν απο λιγο στο καφε που συχναζω!!χαχαχαχαχα!!!!

αχ ρε ο μικρουλης μου βηχει ο ερμος....γμτ.....θα τον παω αυριο γιατρο..

Και καφεδάκι βλέπω!!! Ζηλέυω!!!!:mad::mad::mad:

Μια και δεν μπορώ πιες κι ένα για μένα!!!:tongue:

Λενάκι πρόσεξε τον πολύ τον βήχα γιατί αν είναι η ίδια ίωση που είχαμε κι εμείς θα ταλαιπωρηθεί πολύ το μωρό, και αν κατάλαβα καλά είναι το μικρό, ε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες τις συντοπιτισες!

Ναι ειναι το μωρο αλλα δοξα το θεο ειναι καλυτερα σημερα,πηγαμε και στο γοατρο ειναι καθαρος ολα καλα!χαμομηλακι και ορους και θα το ξεπερασουμε πιστευω! :)

Εσεις που ειστε σημερα;;;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια- Σαλονικιές!

Νομίζω ότι μάλλον ο καιρός δημιουργεί τις κατάλληλες συνθήκες για τις ιώσεις γιατί με όποιον μιλάω είναι άρρωστος!!! Εμάς το κρύο μάλλον τα σκοτώνει όλα! (σήμερα χτυπήσαμε πάλι μέχρι -2)

Δεν στολίσαμε ακόμη, αλλά το βλέπω ή αυτό το σ/κ ή το άλλο!

Πάντως η κόρη μου τραγουδάει τα κάλαντα νυχθημερόν!!!:tongue::tongue::tongue:

Kι εμείς αν προλάβουμε αυτό το σ/κ καλώς (που δεν το βλέπω και πολύ πιθανό ,μεταξύ μας) αλλιώς το άλλο

Καλά, Χριστουγεννιάτικα ψώνια-στολισμός και χιόνι, ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ σκηνικό!!!!

Άσε που στη Γερμανία, απ'ότι ακούω από φίλους, τα περνάτε τέλεια τα Χριστούγεννα!!

Άντε να δούμε εδώ πότε θα κρυώσει ο καιρός, μπας και μας ρίξει και καμιά νιφάδα να στανιάρουμε!!!:rolleyes:

mama πότε έρχεστε κατά Ελλάδα μεριά;

Σήμερα όντως "μύρισε " Χριστούγεννα . Αυτό πραγματικά θα μου λείψει στην Ελλάδα καθώς και τα σκιουράκια που τρέχουν στην παιδική χαρά που βλέπετε στη φώτο συνήθως!

Ελένη μου ερχόμαστε με το καλό τον Αύγουστο για μόνιμα...Για ταξιδάκι δεν ξέρω ακόμα , ψάχνουμε εισητήρια αλλά είναι πανάκριβα και για τα Χριστούγεννα και για το Πάσχα. Και ξέρετε το διάστημα από τώρα μέχρι τις γιορτές είναι όντως πολύ ωραία εδώ (έχουν Χριστουγεννιάτικη αγορά με σπιτάκια , στολισμό πολύ ωραίο, παγοδρόμιο ειδικά τοποθετημένο και διαμορφωμένο για τις μέρες αυτές στο κέντρο του Μονάχου κλπ) αλλά στις γιορτές όπως και να το κάνεις θες πάνω από όλα να τις μοιραστείς με τους δικούς σου ανθρώπους. Παλιά όταν είμασταν Θεσ/νίκη είμασταν κάθε χρόνο - σχεδόν πάντα- όλοι μαζί γονείς αδέρφια , κουμπάροι κτλ και μας έλειπε το διαφορετικό , το ταξίδι , η έξοδος ενώ τώρα που τα βιώνουμε αυτά θέλουμε τους δικούς μας.

Ωχ , σας ζάλισα βρε κορίτσια !Sorry!

attachment.php?attachmentid=1118&d=1290773392attachment.php?attachmentid=1117&d=1290773358

showthread.php?t=166

Link to comment
Share on other sites

Tι ωραίες φωτογραφίες είναι αυτές τι ωραίο χιονάκι εκεί στο Μόναχο σας ζηλεύω...εδώ που να χιονίσει!! Καλά που υπάρχουν και τα σπρέυ που ασπρίζουν τα χριστουγεννιάτικα τα δέντρα χαχαχα!!!

Κορίτσια εμείς πήγαμε στον παιδίατρο ευτυχως είναι καλά τωρα τα παιδιά μου!! Σήμερα στολισαμε το δέντρο και γενικώς το σπίτι μέσα και έξω!!

Στολίσατε η όχι ακόμα;;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συντοπίτισσες και καλή εβδομάδα!!!

Ναι ειναι το μωρο αλλα δοξα το θεο ειναι καλυτερα σημερα,πηγαμε και στο γοατρο ειναι καθαρος ολα καλα!

Ελπίζω να είστε καλύτερα σημερα!

Αμαν αυτοί οι οροί ρε κορίτσια...Εμείς τους έχουμε σιχαθεί, όχι τα παιδιά!:?

Γεια σας κορίτσια- Σαλονικιές!

Νομίζω ότι μάλλον ο καιρός δημιουργεί τις κατάλληλες συνθήκες για τις ιώσεις γιατί με όποιον μιλάω είναι άρρωστος!!! Εμάς το κρύο μάλλον τα σκοτώνει όλα! (σήμερα χτυπήσαμε πάλι μέχρι -2)

Kι εμείς αν προλάβουμε αυτό το σ/κ καλώς (που δεν το βλέπω και πολύ πιθανό ,μεταξύ μας) αλλιώς το άλλο

Αντε καλά, σας περιμένουμε το καλοκαίρι...

Είπα μήπως ερχόσασταν για Χριστούγεννα και πίναμε κανένα καφεδάκι!:rolleyes:

TΚαλά που υπάρχουν και τα σπρέυ που ασπρίζουν τα χριστουγεννιάτικα τα δέντρα χαχαχα!!!

Κορίτσια εμείς πήγαμε στον παιδίατρο ευτυχως είναι καλά τωρα τα παιδιά μου!! Σήμερα στολισαμε το δέντρο και γενικώς το σπίτι μέσα και έξω!!

Στολίσατε η όχι ακόμα;;;

Χαχαχα! Μου φαίνεται θα αρχίσουμε όλοι να κυκλοφορούμε με ένα σπρεϊ στο χέρι κατά τις 23 του μηνός!!!

Κι εμείς στολίσαμε το σ/κ και περιττό να σας πω πως η μικρή κατεβάζει όλα τα στολίδια επειδή της αρεσουν!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!

Εδω κι εγω ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα!

Ανοιξε ενα νεο γυμναστηριο εδω στη γειτονια πολυ συνοικιακο ομως,μονο αιθουσα εχει για πιλατες γιογκα αερομπικ και δραστηριοτητες για παιδια,δεν εχει οργανα και γι αυτο ειναι και πολυ οικονομικος!Εικοσι ευρω για ενα προγραμμα,τριαντα για ολα...και θελω να πααααααααααωωωωωωωωωωωω αλλα τι θα το κανω το μωρο γμτ;;;;;και το απογευμα δεν εχει κατι απο αυτα μετα τις πεντεμιση....κλαψ.....εχω σκασει θελω να παω λιγο ρε γμτ να εκτονωνομαι ....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...