Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!

Εδω κι εγω ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα!

Ανοιξε ενα νεο γυμναστηριο εδω στη γειτονια πολυ συνοικιακο ομως,μονο αιθουσα εχει για πιλατες γιογκα αερομπικ και δραστηριοτητες για παιδια,δεν εχει οργανα και γι αυτο ειναι και πολυ οικονομικος!Εικοσι ευρω για ενα προγραμμα,τριαντα για ολα...και θελω να πααααααααααωωωωωωωωωωωω αλλα τι θα το κανω το μωρο γμτ;;;;;και το απογευμα δεν εχει κατι απο αυτα μετα τις πεντεμιση....κλαψ.....εχω σκασει θελω να παω λιγο ρε γμτ να εκτονωνομαι ....

Ελα, παραπονιάρα!!!

Ο μπαμπάς δεν μπορεί να το κρατάει λιγάκι το απογευμα;

Πάντως, η αλήθεια είναι πως λίγη γυμναστική καλό θα μας έκανε, οπότε κυνήγα τον!!!:tongue::tongue:

Εμείς απ'ότι φαίνεται ξανακυλάμε με γαστρεντερίτιδα....

Κοινώς γμσ τα!!!

Η παιδίατρος στο τέλος θα μας στείλει!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμαν ρε παιδι μου............τι ταλαιπωρια τραβανε αυτα τα ερμα τα μικρακια μας;;;

Εγω λεω αυριο να παω τελικα γυμναστηριο για μια δοκιμη...γαι να δουμε...:)

ΠΕραστικα σας ρε Λενακι ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδι μου............τι ταλαιπωρια τραβανε αυτα τα ερμα τα μικρακια μας;;;

Εγω λεω αυριο να παω τελικα γυμναστηριο για μια δοκιμη...γαι να δουμε...:)

ΠΕραστικα σας ρε Λενακι ;)

Ευχαριστώ!!!

Καλή αρχή και με το μαλακό για να μην πιαστείς!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα, μετακομήσαμε πρόσφατα στη Θέρμη και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι την άνοιξη. Σκεφτόμαστε να βρούμε παιδίατρο κοντά (Πυλαία, Θέρμη, κλπ) ώστε να μη χρειάζεται να κατεβαίνουμε στο κέντρο κάθε φορά. Μπορείτε να προτείνετε παιδιάτρους και να μου πείτε αν είστε ευχαριστημένες?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φραουλιτσα και καλως ηρθες στη παρεα ;)

Εγω ειμαι απο Περαια και δε μπορω να σε εξυπηρετησω....η Ελενιτσα ομως που μενει κι αυτη Θερμη σιγουρα θα ξερει κατι να σου πει!Με το καλο να ρθει το μωρακι σας!!!

Δε ξερω τελικα αν θα παω σημερα γυμναστηριο γιατι συνενοηθηκα με τον αντρα μου να παω στο μαθημα των 17.00 που κοιμαται το μωρο αυτη την ωρα αλλα τελικα μου ειπε η γυμναστηρια οτι δε θα γινει...μετα 18.15 εχει και δε ξερω...μπορει να τσινισει και να μη θελει να κρατησει τα παιδια....θα δουμε...


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από μένα!

Καλημέρα κι από μένα, μετακομήσαμε πρόσφατα στη Θέρμη και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι την άνοιξη. Σκεφτόμαστε να βρούμε παιδίατρο κοντά (Πυλαία, Θέρμη, κλπ) ώστε να μη χρειάζεται να κατεβαίνουμε στο κέντρο κάθε φορά. Μπορείτε να προτείνετε παιδιάτρους και να μου πείτε αν είστε ευχαριστημένες?

Καλώς ήρθες συντοπίτισσα!!!

Εγώ παρότι μένω Θέρμη παω στην περαία στην ίδια γιατρό με την προλαλήσασα γιατί απο της Θέρμης δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη. Έχει ερθει όμως μια καινουρια που παει η άλλη κοπέλα της παρέας, η irn και από ότι είπει είναι καλή.

Μέσα στη θέρμη μετακομίσατε;

Δε ξερω τελικα αν θα παω σημερα γυμναστηριο γιατι συνενοηθηκα με τον αντρα μου να παω στο μαθημα των 17.00 που κοιμαται το μωρο αυτη την ωρα αλλα τελικα μου ειπε η γυμναστηρια οτι δε θα γινει...μετα 18.15 εχει και δε ξερω...μπορει να τσινισει και να μη θελει να κρατησει τα παιδια....θα δουμε...

Ε, κάντου και κανένα ναζάκι, πες του ότι λείπει και τα παιδιά, και που θα πάει, θα υποκύψει!!!!:tongue::tongue::tongue:

Αν τα καταφέρεις σημερα, θα είναι η πρώτη μέρα;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι....η πρωτη μερα μετα απο πολλααααααα χρονια....και ανυπομονω....:)

Χαρά στο κουράγιο σου παντως!!!!

Εγώ τελευταία τα'χω παιξει και θα γούσταρα ένα τριήμερο κάπου για αρντάν!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αααααα αυτο αλλο.....κι εγω θα το γουσταρα.....αλλα ΠΡΕΠΕΙ να βγω λιγο εξω απο το σπιτι...να κανω κατι για τον εαυτο μου...επειγοντως....;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

αααααα αυτο αλλο.....κι εγω θα το γουσταρα.....αλλα ΠΡΕΠΕΙ να βγω λιγο εξω απο το σπιτι...να κανω κατι για τον εαυτο μου...επειγοντως....;)

Κι εγώ αλλά το πιστεύεις ότι δεν έχω κουράγιο;

Πολύ κουρασμενη αισθάμαι τελευταίως...

Μήπως παραμεγάλωσα????????:confused:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από μένα!

Καλώς ήρθες συντοπίτισσα!!!

Εγώ παρότι μένω Θέρμη παω στην περαία στην ίδια γιατρό με την προλαλήσασα γιατί απο της Θέρμης δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη. Έχει ερθει όμως μια καινουρια που παει η άλλη κοπέλα της παρέας, η irn και από ότι είπει είναι καλή.

Μέσα στη θέρμη μετακομίσατε;

Στην επέκταση προς cosmos πλευρα. Ναι διάβασα για την παιδίατρό σας στην Περαία, λέω να μάθω γενικά για Θέρμη-Πυλαία πρώτα και μετά μπορεί να κατευθυνθούμε προς τα εκεί. Διάβασα για μια πολύ καλή στην Πυλαία (δε θυμάμαι τώρα το όνομά της...)

Link to comment
Share on other sites

Οχι....ειναι η δουλεια...κι εγω οσο δουλευα,δεν ειχα κουραγιο για τιποτα αλλο....

Α, ωραία!!! Δηλαδη εγώ δεν πρόκειται να ξεκουραστώ...

Υπέροχα!!

ξεκούραση - Ελένη = 1 - 0

Στην επέκταση προς cosmos πλευρα. Ναι διάβασα για την παιδίατρό σας στην Περαία, λέω να μάθω γενικά για Θέρμη-Πυλαία πρώτα και μετά μπορεί να κατευθυνθούμε προς τα εκεί. Διάβασα για μια πολύ καλή στην Πυλαία (δε θυμάμαι τώρα το όνομά της...)

Μήπως είναι Καψιόχα ή κάπως έτσι;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια γεια σας και από εμένα τρέχω όλη την ημέρα με τα δίδυμα γι'αυτό δεν πολυπρολαβαίνω να μπαίνω!!

Elkarak να πας στο γυμναστήριο να ξεφεύγεις και λίγο και εγώ σκέφτομαι εδώ να ξεκινήσω!

Fraoulitsa καλώς ήρθες !! Στην Θερμη πάω στην Παπαχρίστου είναι παρα πολύ καλή παιδίατρος είμαι πολύ ευχαριστημένη!!

Eleni θα πάρουμε τα σπρέυ και θα κάνουμε τεχνητο χιόνι!!

Κοριτσια αυριο θα παμε να κλεισουμε φεύγουμε στις 2 Ιανουαριου για Λονδίνο λίγο να ξεφύγουμε από τα ίδια και τα ίδια, αφού το καλοκαίρι δεν πήγαμε πουθενά είχα γεννήσει μετά μεχρι να σαραντήσω είχα κλειστεί πολύ στο σπίτι!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αυριο θα παμε να κλεισουμε φεύγουμε στις 2 Ιανουαριου για Λονδίνο λίγο να ξεφύγουμε από τα ίδια και τα ίδια, αφού το καλοκαίρι δεν πήγαμε πουθενά είχα γεννήσει μετά μεχρι να σαραντήσω είχα κλειστεί πολύ στο σπίτι!!

Ταξιδάκι βλέπω!!! Και μάλιστα στα εξωτερικά!!!;)

Να πάτε κούκλα μου!! Μετά από ένα χοντρό λούκι χρειάζεται λίγο ρηλάξ. Κι εγώ το παλέυω για κανενα τριήμερο!!!

Λενάκι. τι έκανες με το γυμναστήριο τελικά; Τα κατάφερες;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...