Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Ελενιτσα...βλεπω....εχουμε και το ιδιο γουστο!

Καλε...κι εγω φτυστη ειμαι....:) :) :)

Ειμαι σπιτι και περιμενω τη μανουλα μου να ρθει να κρατησει το μωρο μου να παω οαεδ!

εσενα η μικρη σχολειο;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελενιτσα...βλεπω....εχουμε και το ιδιο γουστο!

Καλε...κι εγω φτυστη ειμαι....:) :) :)

Ειμαι σπιτι και περιμενω τη μανουλα μου να ρθει να κρατησει το μωρο μου να παω οαεδ!

εσενα η μικρη σχολειο;

Αχ, είδες; Ένας ακόμη λόγος για να μη μαλώσουμε οι συμπεθέρες!!!! Το παιδί σε οποια και να μοιαξει θα είναι κουκλι!!! Συμφωνείς;:-P:razz:

Ναι στο κολίο είναι η μικρή!

Η μανούλα μένει κοντά;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια σας ευχαριστώ πολύ κι'εσείς να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!

Εγώ ευτυχως την έχω δίπλα μου την μαμά μου, οπότε με βοηθάει με τα παιδιά!!

Σε παιδικό σταθμό το πηγαίνεις Ελένη το παιδί σου;;

Εχω ακούσει ότι είναι πολύ καλός το μπλε μπαλόνι!

Elkarak ωραία αφού μπορεί και έρχεται μέχρι την Περαία η μητέρα σου !!

Καλά στον Οαέδ τι χαμός γίνεται είχα πάει το καλοκαίρι με την αδερφή μου, γιατί ήθελε ν΄ανανεώσει την κάρτα της!!

Κορίτσια ξέρετε καμιά καλή κομμώτρια με λογικές τιμές για να κάνω ανοιχτές ξανθές ανταύγειες ; Κάνα καλό κομμωτήριο;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!

Πως ειστε σημερα;;;;;Εγω πηγα τον μεγαλο μου σχολειο και ετοιμαζω καφεδακι!Το μωρο μου κοιμαται ακομα ...κατα εναν περιεργο τροπο....:) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Elkarak μια χαρά, πήγα στο σχολείο, γύρισα και μετά πήγαμε στην γιορτή του θείου μου, τα μικρά με το που πήγαμε κοιμήθηκαν, δεν είμαστε και πολύ για επισκέψεις!! Εχω το 4ημερο ξεκούραση, την χρειάζομαι γιατί όλη την ημέρα τρέχω!! Ευτυχώς έχεις μόνο το ένα σου το παιδί στο σπίτι, λίγο να ξεκουράζεσαι κάποιες ώρες!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!Ετσι ειναι!!!Πολυ το τρεξιμο με δυο μωρα!!!Αλλαααα και πολλε οι χαρες τα χαδια τα γελακια τα φιλακια.....;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σε παιδικό σταθμό το πηγαίνεις Ελένη το παιδί σου;;

Εχω ακούσει ότι είναι πολύ καλός το μπλε μπαλόνι!

Κορίτσια ξέρετε καμιά καλή κομμώτρια με λογικές τιμές για να κάνω ανοιχτές ξανθές ανταύγειες ; Κάνα καλό κομμωτήριο;;

Ναι irn μου σε παιδικό πηγαινει, και βέβαια όχι στομπλε μπαλόνι. Αν θέλεις λεπτομέρειες μόνο με πμ γιατι θα φάω κάρτα!!

Κομμωτηριο στην περιοχή σου δεν γνωρίζω. Εγω όταν δεν πάω στην μανούλα μου (καθότι κομμώτρια), πηγαίνω στην περαία.

Ελένη μου φαντάζομαι ότι όλα είναι διπλά, και ελπίζω να υπερτερουν τα ευχάριστα διπλά!!!!:wink:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια διπλή χαρά και διπλή κούραση ευτυχώς εχω την μαμά μου κοντά διαφορετικά δεν γινόταν!! Τι ωραίο καιρό έχει για Νοεμβρη μήνα!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και εύχομαι με την πρώτη ευκαιρία να τα πουμε κι απο κοντά!

Όσο για την ηλικία, λέτε για αυτό να μου λένε όταν βγαίνω με την μεγάλη μου κόρη (15 χρ.) ότι μοιάζουμε για αδελφές? Να διανύω κι εγώ την εφηβεία μου??? χαχαχα:tongue:;)

Καλή εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...