Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Μπααααααααααα :( :( :(

Ομως Δευτερα σιγουρααααα(μαλλον....:) )

Αχ τι ωραια που θα πατε ταξιδακιιι!Τα παιδια μαζι;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koρίτσια γεια σας και από εμένα τρέχω όλη την ημέρα με τα δίδυμα γι'αυτό δεν πολυπρολαβαίνω να μπαίνω!!

Elkarak να πας στο γυμναστήριο να ξεφεύγεις και λίγο και εγώ σκέφτομαι εδώ να ξεκινήσω!

Fraoulitsa καλώς ήρθες !! Στην Θερμη πάω στην Παπαχρίστου είναι παρα πολύ καλή παιδίατρος είμαι πολύ ευχαριστημένη!!

Eleni θα πάρουμε τα σπρέυ και θα κάνουμε τεχνητο χιόνι!!

Κοριτσια αυριο θα παμε να κλεισουμε φεύγουμε στις 2 Ιανουαριου για Λονδίνο λίγο να ξεφύγουμε από τα ίδια και τα ίδια, αφού το καλοκαίρι δεν πήγαμε πουθενά είχα γεννήσει μετά μεχρι να σαραντήσω είχα κλειστεί πολύ στο σπίτι!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!

irn ευχαριστώ για την άμεση απάντηση! Θα μπορούσες να μου στείλεις κάποια στιγμή με πμ τα στοιχεία της (τηλέφωνο, διεύθυνση)? Κάνει επισκέψεις σε σπίτι (αν χρειαστεί)? Πόσο παίρνει για επίσκεψη στο ιατρείο? Για την Πυλαία είχα διαβάσει στο φορουμ του parents για την Καλούδη καλά λόγια.

Είχατε επισκεφτεί την παιδίατρο πριν γεννήσετε ή ζητήσατε να έρθει στο σπίτι μετά?

Καλά να περάσετε στο ταξίδι σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπααααααααααα :( :( :(

Ομως Δευτερα σιγουρααααα(μαλλον....:) )

Αχ τι ωραια που θα πατε ταξιδακιιι!Τα παιδια μαζι;;

Με τα παιδιά ταξίδι γίνεται;

Τουλάχιστον όχι για ρηλάξ και γούτσου γούτσου!!!!;)

Μόνο Δευτέρα θα πηγαίνεις ή αυτό θα ήταν δοκιμαστικό;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Για την Πυλαία είχα διαβάσει στο φορουμ του parents για την Καλούδη καλά λόγια.

Είχατε επισκεφτεί την παιδίατρο πριν γεννήσετε ή ζητήσατε να έρθει στο σπίτι μετά?

Αν η Καλούδη είναι νεογνολογος τότε είναι αυτή που λέω και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.

Πριν γεννησεις δεν έχει νόημα να πας σε παιδίατρο, παρα μόνο για να γνωριστείτε.

Εσυ πότε γεννάς με το καλό;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Με τα παιδιά ταξίδι γίνεται;

Τουλάχιστον όχι για ρηλάξ και γούτσου γούτσου!!!!;)

Μόνο Δευτέρα θα πηγαίνεις ή αυτό θα ήταν δοκιμαστικό;

συμφωνω αλλαααααααααααα μπορει να μη μπορεις να αποχωριστεις τα παιδια....μπορει να μην εχεις που να τα αφησεις..οποτε.......

Οσο για το γυμναστηριο λεω να πηγαινω δευτερα τεταρτη παρασκευη :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν η Καλούδη είναι νεογνολογος τότε είναι αυτή που λέω και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.

Πριν γεννησεις δεν έχει νόημα να πας σε παιδίατρο, παρα μόνο για να γνωριστείτε.

Εσυ πότε γεννάς με το καλό;

Κι εγώ για τη γνωριμία και συνεννόηση για το ότι θα έρθει στο σπίτι τις πρώτες μέρες σκεφτόμουν να πάμε. Είναι πιο προσωπικό να τη δεις και από πριν και όχι να την καλέσεις τηλεφωνικά αφού γεννήσεις (έτσι μου φαίνεται)... Έχουμε δρόμο ακόμα, αν όλα πάνε καλά αρχές Μαΐου είναι η γέννα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πιο προσωπικό να τη δεις και από πριν και όχι να την καλέσεις τηλεφωνικά αφού γεννήσεις (έτσι μου φαίνεται)... Έχουμε δρόμο ακόμα, αν όλα πάνε καλά αρχές Μαΐου είναι η γέννα.

Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο το πριν ή το μετά. Αλλωστε οι πιο πολλοι τους καλούν μετά τη γέννα, αλλά θα κάνεις αυτό που σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα.

συμφωνω αλλαααααααααααα μπορει να μη μπορεις να αποχωριστεις τα παιδια....μπορει να μην εχεις που να τα αφησεις..οποτε.......

Οσο για το γυμναστηριο λεω να πηγαινω δευτερα τεταρτη παρασκευη :)

Σωστό!

Εγώ μιλάω εκ του ασφαλούς γιατί έχω τη μανούλα!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια σας ευχαριστώ τα παιδιά θα τα αφήσω στην μαμά μου!!

Φραουλίτσα θα στο δώσω αύριο είναι πως είναι ο παιδότοπος Καραμελόσπιτο στην Θερμη μέσα σ'εκείνο το στενό!!

Εγώ γέννησα στο Ιποκράτειο ο γιατρός μου είναι εκεί τον Καλούδη δεν τον ξέρω!!

Κορίτσια ναι θα ξεφύγουμε και θα έχουμε και παρεούλα την κολητή μου από Καλαμαριά και έναν ξάδερφο μου!!

Περιμένω πως και πως να πάμε!

Να κανονίσουμε για καφεδάκι καμιά μέρα!!Εγώ θα'χω χρόνο απο τις 23 και μετά γιατί θα κάθομαι!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια σας ευχαριστώ τα παιδιά θα τα αφήσω στην μαμά μου!!

Φραουλίτσα θα στο δώσω αύριο είναι πως είναι ο παιδότοπος Καραμελόσπιτο στην Θερμη μέσα σ'εκείνο το στενό!!

Εγώ γέννησα στο Ιποκράτειο ο γιατρός μου είναι εκεί τον Καλούδη δεν τον ξέρω!!

Κορίτσια ναι θα ξεφύγουμε και θα έχουμε και παρεούλα την κολητή μου από Καλαμαριά και έναν ξάδερφο μου!!

Περιμένω πως και πως να πάμε!

Να κανονίσουμε για καφεδάκι καμιά μέρα!!Εγώ θα'χω χρόνο απο τις 23 και μετά γιατί θα κάθομαι!!

Τέλεια κορίτσι!! ώραία παρεούλα, ωραίο ταξιδάκι, όλα καλά!!

Είπες καραμελόσπιτο...Εχεις παει καμια φορά;

Εγώ θα δουλεύω αλλά αν κανονίσετε κάτι είμαι μέσα!!!

Παρεπιπτόντως, πότε θα στολίσει επιτέλους ο δήμαρχος; Μπορούμε να βρεθούμε και θέρμη αν σας βολεύει!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα απο το - ακόμα- χιονισμένο Μόναχο.Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μόλις έκλεισα τα εισητήρια ! Θα έρθουμε τελικά τα Χριστούγεννα!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Οπότε αν κανονίσετε συνάντηση από 26 και μετά είμαι μέσα! Αχ, πολύ χαίρομαι.Μακάρι να τα καταφέρουμε να βρεθούμε κι από κοντά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!! Που είστε καλέ συντοπίτισσες χαμένες;

Ελενάκι πως πάει η γυμναστική;

irn τι κάνουν τα δίδυμα;

Κορίτσια καλησπέρα απο το - ακόμα- χιονισμένο Μόναχο.Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μόλις έκλεισα τα εισητήρια ! Θα έρθουμε τελικά τα Χριστούγεννα!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Οπότε αν κανονίσετε συνάντηση από 26 και μετά είμαι μέσα! Αχ, πολύ χαίρομαι.Μακάρι να τα καταφέρουμε να βρεθούμε κι από κοντά!

Αντε!!! Καλώς να σας δεχθούμε!!! Εννοείται πως θα κανονίσουμε συναντηση για να γνωριστούμε!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποια γυμναστικη;;;;;;;Εχω το μωρο αρρωστο....το γυμναστηριο εγινε παλι ονειρο θερινης νυκτος ;)

Δε σε θέλει μάλλον Ελενάκι!

Όποτε λες να πας κάτι τυχαίνει ρε παιδί μου...

Το μωρό μωρό; Τι έπαθε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Eλένη καλά ειναι σήμερα είναι με γκρίνια βέβαια τώρα υσήχασαν λίγο!

Κορίτσια θα το οργανώσουμε τώρα μέσα στις γιορτές πριν φύγω για το Λονδίνο θα το κανονίσουμε δεν υπάρχει περίπτωση θα βρεθούμε, δεν έχω πρόβλημα να συναντηθούμε στην Θέρμη!!

Elkarak κι'εγώ σκέφτομαι να ξεκινήσω τουλάχιστον να παω κανα 2 μήνες αν μπορέσω και τα καταφέρω!!

Το κανονίζουμε και μετά τις 26 για να εχεις έρθει από το Μόναχο!!

Στείλτε μου με πμ τα τηλ σας για να συννενοηθούμε για την συνάντηση !!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...