Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

βοηθηστε τον μικρο κωνσταντινο


Recommended Posts

λυπαμαι πολυ που ανοιγω τετοιο θεμα αλλα πρεπει ολοι και παλι να κανουμε το θαυμα μας.

3 ετων παιδακι,ο μικρουλης ο κωνσταντινος σημερα κανει το πρωτο χειρουργειο.

πασχει απο λευχαιμια και εχει αμεσα αναγκη την βοηθεια μας.

το παιδι νοσηλευεται στο αγιας σοφιας κλινικη ΤΑΟ.αυτη την στιγμη εμαθα οτι χρειαζεται αιμα γιατι κανει συχνα μεταγγισεις.

ολοι μαζι ας προσευχηθουμε να πανε ολα καλα και να γυρισει το παιδακι γερο στο σπιτι του.

ας στηριξουμε και παλι αυτους τους τοσο νεους γονεις που παλευουν για το μοναδικο τους παιδακι.

το θεμα θα το μεταφερω αμεσα σε συγγενη του παιδιου ωστε να διαβαζουν τις ευχες μας.

σας ευχαριστω προσωπικα εγω ολους εκ μερος των γονιων,της οικογενειας και του μικρου κωνσταντινου.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το θεμα το εβαλα και στο parents το λινκ ειναι

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1765388#post1765388


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

μακαρι Παναγια Μου να πανε ΟΛΑ καλα με το παιδακι και δεν το λεω ετσι για τα ματια. το εννοω με την ψυχη μου, τιποτα δεν εχει τοσο σημασια οσο η υγεια στα παιδακια μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι τα καλύτερα για αυτή την ψυχούλα και όλα αυτά να είναι σύντομα μια κακή ανάμνηση. Ο Θεός, και όσοι μπορούν, να δώσουν δύναμη και κουράγιο στους γονείς.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,

μολις τωρα εμαθα οτι αυτη την στιγμη δεν υπαρχει αναγκη για αιμα.(για το παιδι)

η ανταποκριση του κοσμου ηταν πολυ μεγαλη και για την ωρα τουλαχιστον ο κωνσταντινος ειναι "καλυμενος"


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι

Παναγία μου να πάνε όλα καλά για τον Κωνστατνινάκο. Κουράγιο και δύναμη στους γονείς του και υγεία στον ίδιο. Μακάρι ο Θεός να του δώσει την ευκαιρία που έδωσε σέ έναν πολύ αγαπημένο μου....μακάρι να του δώσει την ζωή....Πάτερ ημών....(με όλη μου την καρδιά για τον Κωνσταντινάκο)....


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

περαστικα στο μικρο μας αγγελουδι !!!αφου δεν μπορουμε να προσφερουμε τιποτα αλλο περα απο την αγαπη μας και την προσευχη μας ..ας τα προσφερουμε αυτα τα δυο απλοχερα...

Ευχομαι να παει το χειρουργειο οσο το δυνατο πιο καλα...

συντομα να γυρισει το παιδακι σπιτι του γερο και δυνατο και να γινει ολο αυτο μια κακη αναμνηση...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

πολλες ευχες για γρηγορη αναρρωση στον μικρο μας κωνσταντινο, να πανε ολα καλα και να παει γρηγορα σπιτακι του γερος και δυνατος

και η γλυκεια μας Παναγιτσα να ειναι καθε στιγμη στο προσκεφαλι του και να τον προστατευει!

vickypap να μας ενημερωνεις για την υγεια του μικρουλη.


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν χρειαστει κατι εκτοσ αιματοσ που δεν μπορω να βοηθησω ακομα κ οικονομικη ενισχυση να βοηθησουμε ακομα κ να παμε να συμπαρασταθουμε με καθε τροπο ...ευχομαι τα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον μικρούλη και σύντομα να είναι ξανά υγιής και ευτυχισμένος στο σπιτάκι του... Οτιδήποτε μπορούμε να κάνουμε πείτε το... και θα το κάνουμε.


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...