Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ας ταξιδέψουμε στην Φλώρινα


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι έτσι ακριβώς είναι χάλια η κατάσταση, αλλά είπαμε εδώ κοιτάζουμε πως να βγουμε στις εκλογές, να πάρουμε ψήφους και από κει και πέρα σημασία!!!!!!

Πώς να πάει μπροστά αυτή η πόλη;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Aσχετο αλλα θυμηθηκα οτι ειχα φαει μια τελεια ξενυχταδικη σουπα μοσχαρι στην Φωλια νομιζω λέγεται??? Πωπωωωωω...ειχαμε λιωσει ολη μερα στο σκι στο πισοδερι, φαγαμε ενα σνακ και μετα καφεδακια...καναμε και νυχτερινο σκι...

και παμε στον Αετό (εκει μεναμε) όπου μας παιρνει ο υπνος και ξυπναμε με απιστευτη πεινα στις 3 το πρωί αλλα που φαγητό εκεί...

ΚΑταληξαμε Φλωρινα ελπιζοντας για κατι αλλιως περιπτερο και τελικά μας εστειλε ο περιπτερας για σουπίτσα!!! Μιαμμμμμμμμμ!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Μπουμπού τώρα είδα ότι είσαι γκαστρούλα!! Με το καλό κοπέλα μου!!!! Κοριτσάκι ή αγοράκι?

Συμφωνώ μαζί σας ότι δεν έχετε επιλογές για διασκέδαση, αλλά μη νομίζετε ότι εδώ η κατάσταση είναι ιδανική για να βγεις, βέβαια μπορεί εμένα να μου φαίνεται έτσι, αλλά περισσότερο κούραση θα το έλεγα παρά διασκέδαση.

Αν έμενα σε κάποιο μέρος σαν τη Φλώρινα θα επεδίωκα 1-2 φορές το χρόνο όσο μπορούσα να πηγαίνω ή Αθήνα ή Θεσ/κη για διασκέδαση και ψώνια.

Αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα αντάλλαζα την ησυχία και την καλή ζωή για τις ανέσεις της πόλης. Εσείς βγαίνετε απο το σπίτι, για να πάτε στις δουλειές σας (εργασία, ψώνια, σχολεία παιδιών) και περπατάτε δίπλα από ποταμάκια, εγώ για να πάω/φύγω απο τη δουλειά μου, περπατάω δίπλα απο ναρκωμανείς και τρελλαμένους οδηγούς. Ασε που κάνω 1 ώρα να έρθω στη δουλειά μου, σύνολο 2 ώρες χαμένου χρόνου καθημερινά. Αλλη ζωή εσεις, δεν το συζητώ, κρίμα που δεν υπάρχουν αρκετες δουλειές για να έρθουμε επαρχία.


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα!!!!!!!!!

Κατερίνα συμφωνώ απόλυτα με όσα λες και όντως έτσι κάνουμε εμεις, παμε συχνα Θεσ/νικη και αλλου αλλά για οτιδήποτε ακομα και για την διασκεδαση των παιδιών!!!!!

Και βέβαια ειναι πιο ήσυχα εδώ δεν το συζητώ αλλά όπως και να το κανουμε ειμαστε πολύ πίσω σε πολλά και δεν λέω για διασκεδαση ενταξει το ανεφερα αλλ΄υστερουμε στα βασικα και ειναι άσχημο αυτό γι αμια τέτοια πόλη ειναι μερικές φορές ντροπη!!!!!!!!!

Σιγουρα έχουμε ηυσχία και να σου πω εγώ από μικρή κατεβάινω Θεσ/νικη ειτε γιατι έχουμε συγγενεις, φίλους είτε έτσι για ψώνια, έχω μεινει μερες αλλά ..........δεν ξερω για να ζουσα εκει δεν το νομίζω, αλλά και πάλι δεν ξερεις καμιά φορά τι μπορεί να γίνει.Γεινικά αυτή η βαβουρα τόσοι ξένοι άνθρωποι, άγνωστοι ακομα και στις πολυκατοικίες που ουτε μια καλημερα δεν λενε και αυτή με το ζόρι ξέρεις τα τυπικά,ε δεν ειναι και ότι καλύτερο.Εδώ σε μας βγαινεις έξω γεια λες σε 5-6 για παραδειγμα την μερα, οι γειτονιές ακόμα είναι πιο ζεστές για τα παιδιά πιο φιλικές , το παιδί παίζει άνετα μονο του.............εντάξει είναι πολλά και άκρη δεν βγάζουμε ειναι πάντως επιλογή του καθενός για το που θα μεινει συμφωνα με τις περαιτερω καταστάσεις !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπουμπού με το καλό να έρθει το μωράκι σας!και ναι είναι τέλεια στην φωλιά!!την έχω τίμηση αρκετές φορές με την παρέα μου στο παρελθόν! ;) minnie όντως έχεις δίκιο στην φλωρινα πάντα ένιωθα μια ασφάλεια ακόμα και το βράδυ που γυρνάγαμε ξημερώματα!είναι μια οικογενειακοί πόλη,ίσως γι αυτό και να την αγαπάω τόσο πολύ!όνειρο μου είναι κάποια στιγμή να έρθουμε να ζήσουμε μόνιμα εκεί!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κοριτσια πάρα πολύ, είναι κατα 95% αγοράκι το μπεμπέ μας!!!:D

Kατερίνα όπως τα λες είναι πράγματι, μακάρι να ανοιγαν θέσεις εργασίας στην περιφέρεια να μην αναγκαζεται ο κόσμος να πηγαινει στα αστικά κέντρα...

Μου έλειψε η Φλώρινα φέτος, όμως με το καλο ας έρθει το μπεμπεκι μας και εκει πανω θα είμαστε πάλι συχνα πυκνα!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σα ςκορίτσια τι κανετε;;;;;;;;;;

Αχ τωρα πρόσεξα ότι η mpoumpou θα γίνει μανουλα:D:D

Συγνωμη,το προσπέρασα χωρίς να διαβάσω με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε τυχεροι ειμαι παλι....χι!ενας μελοντικος γαπρουλης ερχεται!!μπουμπου δεν σε πειραζει που σας ριχνουμε κανα 2 χρονια?ε?σαν θελει η νυφη και ο γαμπρος...........:P:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαα...κοριτσακια ευχαριστω πολύ πολύ!

Φυσικα και δεν μας πειραζει αλλωστε οπως εχω δηλωσει ως ψωναρα ερχεται ο νεος Σακης (τουλαχιστον) χααχαααα...οκ ξεκαβαλαω το καλαμι!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα:):)

Είχα ξαναχιονίσει αυτές τι μερες αλλά το έλιωσα μονο στις σκεπές των σπιτιών βλέπεις λιγο χιόνι , αλλά έχει κρυο , εγώ πάντως θα ήθελε να ρίξει κι άλλο χιόνι αλλά δεν το βλέπω:-(:sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...