Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Ας ταξιδέψουμε στην Φλώρινα


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τώρα που λες για το κρύο,τι μου θύμησες,φωτιές στην φλωρινα το 98 πρέπει να ήταν 1 και κάτι το βράδυ είχε φτάσει -15 έξω!κατεβήκαμε παρέα με τα πόδια!!(η τρελά πάει στα βουνά και σε μας!) κατέβασα 2 βότκες μαζί και δεν ένιωθα τίποτα!είχα μουδιασει!αχ,ωραίες εποχές!;)

Link to comment
Share on other sites

Nαι δίκιο έχεις!!!!!!!!!

Είχε τρομερό κρύο το θυμαμαι κι μεις ειχαμε βγει έξω δεν αισθανόμουν τίποτα, περπατουσα και δεν αισθανομουν τα πόδια μου όσο και καλά ντυμενη που ήμουν:lol::lol::lol:

Ενοείτα μετά πήγαμε να πιουμε κατι και το μονο δυσκολο ήταν πως θα παμε σπίτι αχ τι μου θυμησες............

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα τι κανετε?minnie ειδα τις τουρτες σου και ξετρελαθηκα!ειμαι φαν τις ζαχαροπλαστικης!οποτε σε βολευει στηλε μου τα μυστηκα για τις τουρτες σου!τωρα δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω γιατι θα παω στην μαμα για αρκετες μερες,και θα μπαινω οταν βρισκω ευκαιρια!καλα να παιρνατε!!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια!!!!!!!

Είπα να σας πω ένα γειά!

Τι λέει, χιόνι στην Φλώρινα?

Μinnie τι τούρτες? Θέλω και εγώ να δωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γράψε μας το λινκ!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα τι κανετε?minnie ειδα τις τουρτες σου και ξετρελαθηκα!ειμαι φαν τις ζαχαροπλαστικης!οποτε σε βολευει στηλε μου τα μυστηκα για τις τουρτες σου!τωρα δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω γιατι θα παω στην μαμα για αρκετες μερες,και θα μπαινω οταν βρισκω ευκαιρια!καλα να παιρνατε!!!!!:P:p

Mπέτυ γεια:)

Σε άρεσαν ;;;;;;Ευχαριστώ πολύ ,δεν ειναι τίποτα αρκει θεληση και όρεξη να έχεις, να μου πεις τι ακριβώς θες και θα σου γράψω!!!!

Γειά σας κορίτσια!!!!!!!

Είπα να σας πω ένα γειά!

Τι λέει, χιόνι στην Φλώρινα?

Μinnie τι τούρτες? Θέλω και εγώ να δωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γράψε μας το λινκ!

ΚατερίναΒ γειαααααααα:)

Τα χιόνια τέλοςμ δεν έχουμε.......ο καιρός όσο πάει και ανοιγει............

Τις τούρτες που λεει η Μπέτυ τις έχω βάλει στο parents το παλιό φωτό στο θέμα Διατροφή-Συνταγές εκεί που λεει \\τούρτες παιδικές ιδεές//..........

(εδω δε νομίζω να τις έχω , δεν θυμαμαι........εκει έχει θεματα με συνταγές)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλα τα κορίτσια και χρόνια σας πολλά!!!!!!!!:)

http://img651.imageshack.us/img651/1649/img02212.jpg

http://img695.imageshack.us/img695/6991/img02191.jpg

Εδώ ειναι δυο φωτό από τον δρόμο προς το χιονοδρομικό κέντρο Βίγλα το απογευμα πριν χιονισει αρκετά............γυρω στο ένα μετρο χιονι εκει!!!!!!!!

Το τι έριχνε δεν περιγράφεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!!

Καλή Σαρακοστή!!!!!

Μίνι, μια με τις τούρτες μια με το χιόνι, με έχεις ξεσηκώσει!

Ομως η Βιγλα είναι ανεκμετάλλευτη, πήγαμε και πραγματικά ήμασταν το μόνο αμάξι που ανέβηκε μέχρι εκεί.

Εχει περάσει ένας μήνας και κάτι και ακόμα το μυαλό μου είναι στις ομορφιές της Φλώρινας και τις Καστοριάς!

Ελπίζω του χρόνου να καταφέρουμε να έρθουμε με τη μικρή μας!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κατερινα, έπρεπε να είσασταν την Κυριακή εδώ να δεις τι χιόνι έριχνε και ιδίως πάνω στην Βίγλα, πηγαμε σε γενέθλια στο σαλέ και γινόταν της τρελής από χιονι, πόσα αυτοκίνητα είχαν σταματήσει, αλλά εντάξει ηταν ξενοι οι περισσότεροι τον δρόμο δεν τον ξέρουν και την πατάνε!!!!!!

Αλλά μόνο εκει έχει χιονι εδώ μεσα στην πόλη τωρα τίποτα, λες να ξαναχιονισει;;;;;;;

Εγώ θα το ήθελε πάρα μα πάρα πολύ, αλλά να το κρατήσει!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Γεια σας!!!

Λοιπόν για ακούστε (διαβάστε):

Ο χειμώνας πλησιάζει και ο Ν.Φλώρινας είναι πανέμορφος, με πολλές επιλογές για χειμερινό τουρισμό. Εφοδιαστείτε ζεστά μπουφάν, μπότες, κασκόλ και σκούφους και ξεκινήστε με τρένο ή αυτοκίνητο. Και ό,τι αφορά στην ξενάγηση σας και οποιαδήποτε πληροφορία κάπου εδω μέσα θα τριγυρίζω για να σας βοηθήσω.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...