Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Kαλώς όρισες μικρή Αριάδνη! mikio μας να σου ζήσει!!!


Recommended Posts

Γλυκιά μου Νεκταρία καλώς τη δέχτηκες και να σου ζήσει. Πραγματικά συγκινήθηκα. Να είστε εσύ και ο άντρας σου γεροί και στέκεστε πάντα δίπλα στα παιδιά σας, να τα χαίρεστε και να σας κάνουν περήφανους. καλή επιστστροφή στο σπίτι σας που θα είναι τώρα ακόμη πιο γεμάτο, πιο φασαριόζικο και πιο κουκλίστικο.

τα καλύτερα είναι μπροστά σας.

φιλιά πολλά.


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 5 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 3 δημοσιεύσεις

  • Sisi24

    Sisi24 3 δημοσιεύσεις

  • marita

    marita 2 δημοσιεύσεις

Να σου ζήσει η μικρή νεράϊδα :D να είναι πάντα γερή, ευτυχισμένη και τυχερή....να γίνει ένας πονετικός και αξιοπρεπής άνθρωπος και όλοι σας να είστε περήφανοι για το κοριτσάκι σας:D

Περιμένω την ιστορία γέννησης και είμαι σίγουρη ότι θα είναι το ίδιο συγκινητική με την προηγούμενη γέννα σου:D

Link to comment
Share on other sites

Αριαδνη μας γλυκιά καλώς ήρθες!!!!!!

Σε περιμέναμε πως & πως μικρη μου!!!

Νεκταράκι να σας ζησει το λουλουδάκι σας!!!!!!!!

Να ειστε πάντα ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου και να καμαρώνετε τα παιδάκια σας!!!

Γιώργη, το νου σου στην κοπελια απο δω και μπρος, Big brother is watching!

Η ευτυχία επί 2 τωρα πια!!!!!!!!

Άντε και του χρόνου με το καλό στο 3ο!!!!!!!!!!;);););););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσάκια μου γλυκά! Καθυστερημένα, συγχωρέστε με, σας γράφω για να σας ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου για τις ευχές σας, τα μηνύματά σας, τα τηλεφωνήματά σας!! Από τη μέρα που γέννησα μέχρι σήμερα με έχετε συγκινήσει απίστευτα! Νιώθω για μια ακόμα φορά ότι έχω κάνει φίλες κι έχω ανθρώπους που με σκέφτονται, με νοιάζονται και με αγαπούν ακόμα κι αν δεν έχουμε ποτέ γνωριστεί, ακόμα κι αν μας χωρίζουν χιλιόμετρα, γη και θάλασσα... Την Κυριακή που διάβασα το θέμα είχα αγκαλιά τα χαρτομάντηλα κι ακόμα και τώρα με κάνετε και κλαίω από συγκίνηση! Αννούλα μου εσένα ειδικά θέλω να σε ευχαριστήσω που για ακόμα μια φορά αφιέρωσες στο μωράκι μου τόσο τρυφερά λογάκια! Τα κρατάω σαν φυλαχτό!

Θα σας περιγράψω άλλη στιγμή τον τοκετό, η μπουμπού είναι ίδια ο αδερφός της και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα! :lol: Ζόρικη κοπέλα! Καταλαβαίνετε... Θα σας βάλω τη μία και μοναδική φώτο που πρόλαβα να ανεβάσω!!! Θέλω τόσα να σας πω... Μακάρι να βρω σύντομα το χρόνο!

th_giorgis1622.jpg

Χρωστάω πολλές φώτος ακόμα! Σας αγαπώ πολύ!! Σας φιλώ κι ελπίζω σύντομα να έχετε και πάλι νέα μου, να μάθω κι εγώ τα δικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Νεκ!!!!

Καλως μας ήρθες!!!!

Πως ειναι η ζωη με 2 μωρα????????????????????????????

Πες μας την αλήθεια...

πηρατε τα βλαστοκύτταρα του Γιώργη και φτιάξατε την Αριάδνη έτσι??????????

ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!!!!!!!! ΟΛΟΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!

(Ρε συ μπας και μπερδευτηκες και έβαλες φώτο του Γιώργη?)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νεκταρίτσα η μικρή είναι πανέμορφο μωράκι!

Αφού μοιάζει στο Γιωργάκι τι θα ήταν?

Και τώρα έχεις δύο ταλιμπανάκια σπίτι δηλαδή?

Ωχ μάνα μου..

Χρόνια πολλά για τη γιορτή σου!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νεκταρίτσα μας!

Καλώς ήρθες!

Τι πανέμορφο κουκλάκι είναι αυτό? Μοιάζει πραγματικα στο Γιωργάκη σου, έχει αυτή την ίδια γλύκα! Κουκλί είναι το ανθρωπάκι!

Να σου ζήσει, να σου ζήσουν και τα δυο!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...