Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Μαΐου 2017


ekrs

Recommended Posts

Είμαι η Ειρήνη και είμαι 29 χρόνων. Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και είναι κάτι που θέλαμε με τον άντρα μου. Νιώθω πολύ ευλογημένη που τα καταφέραμε και εύχομαι όλα να πάνε καλά :-)

Εμείς καρδούλα δεν ακούσαμε αλλά την είδαμε να πάλλεται. Ελπίζω σε δύο εβδομάδες που θα ξαναπάμε να την ακούσουμε :wink:

Γεια σου κ απο εδω .....

Όλα να μας πανε καλα ...

Νομίζω εχω ανχοθει απο τωρα ...


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 597
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου κ απο εδω .....

Όλα να μας πανε καλα ...

Νομίζω εχω ανχοθει απο τωρα ...

Εγώ ήμουν πάρα πολύ αγχωμένη στον πρώτο υπέρηχο. Τώρα είμαι καλύτερα.. Πιστεύω θα είμαι καλύτερα τις επόμενες φορές... Ναι μεν θα έχω άγχος αλλά κάθε φορά που θα περνάμε ένα στάδιο θα νιώθω καλύτερα.. :-)


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου το αγχος δε περναει ποτε απλα οσο προχωραει η εγκυμοσυνη κ περνωντας η αυχενικη νιωθεις οτι εχεις περασει το δυσκολο σταδιο.Μετα ερχονται αλλα αγχη.Αν το νιωθεις κλπ.Καλες γκυμοσυνες να χουμε ολες.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Κανατε τις εξετασεις του προγεννητικου;Εγω εκανα καποιες τη προηγουμενη βδομαδα και σημερα τις υπολοιπες κ θα βγουν τεταρτη.

Εμένα θα μου τις δώσει την επόμενη εβδομάδα που ξαναεχουμε ραντεβού. Μόνο φιλικό μου έχει δώσει... Μετά βάσει των εξετάσεων θα δούμε.. Έχω και θυρεοειδή οπότε θα πρέπει να προσέχω και αυτό...


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σας κοριτσια!ηρθα και γω στην παρεα 7 βδομαδων με ενα ακομα αγορακι 2μιση χρονων!τι συμπτωματα εχετε?εγω τρελλη πεινα και νυστα ενω στο αλλο μου τιποτα δεν ειχα καταλαβει..τωρα τρωω τον αμπακα για πειτε εμπειριες να παρω δυναμη!

στο αγορακι μου πηρα μονο 10 κιλα αλλα ειχα μια κιλαρα μονο τωρα να δουμε σαυτο το μπεμπακι

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθατε κοριτσια!Εγω τρελη νυστα πονο δτο στηθος κ τρομερη ευαισθησια σε μυρωδιες.Στο γιο μου δεν ειχα τετοια μονο πονο πονο κ πρηξιμο στο στηθος.Ειχα κ υπνηλια αλλα μκυ τη δημιουργουσαν μαλλον τα utrogestan που επαιρνα.Εγω στο γιο μου πηρα 7 κιλα κι ημουν μονο κοιλια τωρα θα δουμε παντως εχω ορεξη για γλυκα που τοτε δν ειχα.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, αποφάσισα να γράψω αφού ακούσω καρδούλα και μετά. Με λένε Ελπίδα και είμαι 29 και περιμένω το τρίτο παιδάκι πρώτα ο Θεός. Έχω ένα κοριτσάκι 28 μηνών και ένα αγοράκι 16 μηνών. ΠΗΤ έχω στις 15/5/17. Σήμερα ακούσαμε καρδούλα το μωρό μεγαλώνει καλά, βέβαια είδαμε και έναν δεύτερο σάκο αλλά ήταν κενός. Είχα λοιπόν δίδυμη κύηση αλλά μόνο ένα έμβρυο. Ο δεύτερος κενός θα απορροφηθεί σιγά σιγά. Ευτυχώς που το ζωντανό εμβρυακί είναι μια χαρά.

Και στις άλλες εγκυμοσύνες είχα ναυτίες με εμετούς, αλλά τώρα είμαι χάλια όλη μέρα. Περιμένω να πάρω τα βραχιολάκια κατ της ναυτίας.

Εύχομαι καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι ωραία που μεγαλώνει ή παρέα μας... :-)

Εγώ έχω ραντεβού την ερχόμενη Παρασκευή.. Ανυπομονώ να ξαναδώ το εμβρυάκι <3

Θα μου γράψει και τις εξετάσεις... Ελπίζω όλα να συνεχίσουν να είναι καλά!!

Με το καλό σε όλα τα κοριτσάκια!!! Τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχουμε..


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

Evaki25 χαχα μαζι τα χουμε σχεδον τα ραντεβου. Επομενο 17/10. Πωπω παντως ειτε ειναι η πρωτη ειτε η τριτη το αγχος δεν αλλαζει. Το μονο που μου φαινεται διαφορετικο ειναι οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη οι βδομαδες παιρνουσαν σαν αιωνας και τωρα κυλανε σαν νερο. Ισως επειδη ασχολουμαι με τα παιδια. Πολλες καλημερες και καλο Σου-Κου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Elpidaf εχεις δικιο.Η αληθεια ειναι οτι το αγχος δε φευγει απλα δν προλαβαινεις να το σκεφτεις.Κι εγω με τη δουλεια και το μικρο ειμαι στο τρεξιμο οποτε απλα περνανε οι μερες γρηγορα.Αλλα αγχος υπαρχει.


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν πάρα πολύ αγχωμένη στον πρώτο υπέρηχο. Τώρα είμαι καλύτερα.. Πιστεύω θα είμαι καλύτερα τις επόμενες φορές... Ναι μεν θα έχω άγχος αλλά κάθε φορά που θα περνάμε ένα στάδιο θα νιώθω καλύτερα.. :-)

Καλησπερααααααα

Ειναι σε διακοπές κ δεν εχω πολύ Ίντερνετ

Αύριο εχω ραντεβού με γιατρό το δεύτερο....

Εγω αισθάνομαι κ λίγο θλίψη ... δεν πετάω στα σύννεφα .... το είχατε κ εσες ;


????????????????????????????????????????

bTERp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...