Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Πωλείται ολοκληρομενο παιδικο δωματιο με κουκετα..


Recommended Posts

για παιδακια απο 5 μεχρι και 12 χρονων .....

Πωλειται το παρακατω παιδικο δωματιο μαζι με τα επιπλα που φαινονται στις φωτογραφιες. Αναλυτικα :

- Η κουκετα

- οι δυο ντουλαπιτσες και η συρταριερα στο κεντρο.

- Το γραφειο που συνδεεται με το κρεβατι και αποτελουν ενα συγκροτημα.

- τα μαξιλαρακια-ντεκορ που φαινονται στις φωτο, καθως και το καδακι απορριματων.

- ολα τα ντουλαπια-συρταρια κτλ που φαινονται στις φωτο.

Επίσης δινεται και δωρο μαζι με το δωματιο και ενα χαλι DISNEY , με τον Μίκυ Μαους, διαστασεων περιπου 1.5m x 2.0m, χρωματος μπλε, για το οποιο δεν εχω φωτογραφια ευκαιρη και ειναι και πλυμενο και απο καθαρηστηριο.

Γενικα ειναι ενα ολοκληρωμενο συγκροτηματακι για μικρα δωματια, και ετσι κερδιζεις πολυ χωρο.

Το δωματιο ειναι στημενο, και χρησιμοποιειται, που σημαινει οτι οποιος το θελει, ερχεται και το βλεπει.

Βρίσκεται στην Σαρωνιδα, και την τιμη του για ολα ειναι στα ?850.

IMG_2159.jpg

IMG_2160.jpg

IMG_2161.jpg

IMG_2162.jpg

IMG_2163.jpg

IMG_2164.jpg

IMG_2165.jpg

IMG_2166.jpg

μεγαλύτερες φωτογραφίες των παραπάνω μπορείτε να δείτε και εδω :

https://postimg.org/image/i5y2zqxyj/?t=suggested

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και παλι απο εμενα...

Εννοειται οτι επιθυμια μου ειναι το δωματιο να φυγει ολο μαζι, μιας και ειναι πολυ λειτουργικο οπως ειναι .....

Δεν θα ηθελα να το σπασω σε κομματια, και να φυγουν λιγα-λιγα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 10 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...

καλησπερα και παλι....

Τι συγκεκριμενο σετ υπαρχει ακομα.....

Τελος Αυγουστου - αρχες Σεπτεμβριου ................ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ  σε οποιον το θελει....μαζι με τις ντουλαπες του και τα παντα......

εκτος απο το στρωμα.......

μοναδικα υποχρεωση, ερχεται Σαρωνιδα και το παιρνει.......

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...