Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      λύστε μου και εμενα μια απορια αν γνωρίζετε..εγω εχω κανει ελεγχο θρομβοφιλιας και δεν εχει δείξει κατι. γιατι κατα την εμβρυομεταφορα κανω ενεσεις αντιπηκτικες;;

      Νομίζω κάποιοι γιατροί τις δίνουν προληπτικά γιατί με τα οιστρογόνα αυξάνεται ο κίνδυνος πήξης του αίματος αν έχω καταλάβει σωστά.. ο δικός μου γιατρός όμως δεν είναι αυτής της λογικής και μου έλεγε ότι δεν τις χρειάζομαι.. και να τα μας τώρα..

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγώ είμαι η μαρία κ εχω τον κωνσταντίνο 20μηνών.

Είμαι 29 κ μένω μπροστά στην μητρόπολη.ααα εχω περίπτερο πλ.εμπορίου.

Περαστικά σας κοριτσάκια.

Πω πω ήρθε για τα καλα η ζέστη.απ το πρωί μ κοντομάνικο γύρναω.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία μέρα για βολτούλες σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!τα καροτσάκια κ φύγαμε!!!!;)

Είμαι η Σοφία κ έχω τη Δήμητρα-Ειρήνη κ τον μπεμπουλίνο μου!!!!:P

q8EZp3.png

rRCvp3.png

egw kata tis 6-7 tha eimai sto ika.ekei thn vgazoume sxedon kathe mera


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πληροφορικός και κάνω φροντιστήρια τρομάρα μου....Σοφία βλέπω τα μικρά μας έχουν την ίδια ηλικια. Που γέννησες το αγοράκι σου; Εγω έτρεχα Θεσσαλονίκη.

και τα μικρα μας κ τα μεγαλα μας περιπου ιδια ηλικια ειναι αντιθετου φυλλου:PΣερρες γέννησα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είμαι πληροφορικός και κάνω φροντιστήρια τρομάρα μου....Σοφία βλέπω τα μικρά μας έχουν την ίδια ηλικια. Που γέννησες το αγοράκι σου; Εγω έτρεχα Θεσσαλονίκη.

Νασια εννοείσ καθηγήτρια πληροφορικής ή κατάλαβα λάθος;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Σωστά κατάλαβες. Κάνω μαθήματα σε φροντιστήρια στη Γ λυκείου γενικό και επάλ και ιδιαίτερα.

Ααα,την πάτησες.Θα σε ταραξω στις ερωτήσεις... :-P

Να σ πω...κανένα προγράμματάκι να σπάει κλειδωμένα WIFI;μου είπαν για ενα ουμπουντου;κάπως έτσι.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Ετσι-Ετσι!

ανοιξε ο καιρος και ξεπορτισαμε απο το φορουμ μου φαινεται!!!

τι κανετε?

πως περνατε?

ανοιξε η κοιλαδα? περισυ δεν υπηρχε λογος αλλα φετος με την μικρη λεω να παμε βολτα σε εκεινο το δασακι που εχει απεναντι. ειναι ωραια?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!τρεξτε στον καντζα.εχει -30% στισ libero κ οι περισοτερεσ εχουν κ στικερ με επιπλεον εκπτωση πανω.εγω πηρα χτες 2 πακετα απο 27 πανεσ το καθενα οπου ειχε -2 ευρω επιπλεον κ πληρωσα 12 ευρω ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2!!!!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...