Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Μαρια μια χαρα ειμαστε εσεις!

Πολύ καλύτερα απ ότι πριν λίγο καιρό :wink:

Ακόμα σε περιμένω...

Κορίτσια το fofo baby life έχει κατεβάσει πολύ τιΣ τιμές κ είδα πολύ ωραία πράγματα στην βιτρίνα.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου pataio ποσα παιδακια εχεις?

Εχω 2 μικρά αγορια!!!Βοήθεια! Είναι 7 και 6 .

mariantinos μένω μέσα στις Σέρρες.Σήμερα θα τους πάω στον Ορφέα στο κουκλοθέατρο γιατί δεν είχαμε πάει τα Χριστούγεννα.Ελπίζω να είναι ωραία! Ευτυχώς διαβάσαμς την παρασκευή και ετσι σήμερα είμαστε :cool:! Καλό απογευμα σε όλες τα λέμε!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 μικρά αγορια!!!Βοήθεια! Είναι 7 και 6 .

mariantinos μένω μέσα στις Σέρρες.Σήμερα θα τους πάω στον Ορφέα στο κουκλοθέατρο γιατί δεν είχαμε πάει τα Χριστούγεννα.Ελπίζω να είναι ωραία! Ευτυχώς διαβάσαμς την παρασκευή και ετσι σήμερα είμαστε :cool:! Καλό απογευμα σε όλες τα λέμε!!

6 κ7;μεγάλουτσικα θα έλεγα.ο δικός μου κοντεύει 17 μηνών.

Έχουμε κουκλοθέατρο σέρρες;μα ΠOY ζω;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 κ7;μεγάλουτσικα θα έλεγα.ο δικός μου κοντεύει 17 μηνών.

Έχουμε κουκλοθέατρο σέρρες;μα ΠOY ζω;

Καλημέρα!! Το κουκλοθέατρο ήταν στον Ορφέα και οι παραστάσεις ήταν το Σάββατο και την Κυριακή 16-17/1 στις 7 το απόγευμα και θα έχουν είπαν ακόμη μία το άλλο Σάββατο πάλι στον Ορφέα στις 7.Γινόταν Ο ΧΑΜΟΣ!!!Ήταν δωρεάν αλλά μαρυτρήσαμε γιατί παρόλο που η παράσταση ήταν καλή πολλά παιδάκια μιλούσαν άλλα ήταν όρθια και δεν βλέπαμε πρέπει να πάτε νωρίς για να καθήσετε στις πρώτες θέσεις.Εγω το έμαθα απο την ιστοσελίδα myserres & serreslife γιατί μόνο απο εκεί ενημερώνομαι για τα της πόλης.Μας δώσανε χαρτί και στο σχολέιο , είναι η δεύτερη φορά που παίζουν .Η πρώτη ήταν παραμονές Χριστουγέννων αλλά μέσα στις γιορτές δεν κουνηθήκαμε.Σας προτείνω να πάτε αξίζει,αλλά ΝΩΡΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Το κουκλοθέατρο ήταν στον Ορφέα και οι παραστάσεις ήταν το Σάββατο και την Κυριακή 16-17/1 στις 7 το απόγευμα και θα έχουν είπαν ακόμη μία το άλλο Σάββατο πάλι στον Ορφέα στις 7.Γινόταν Ο ΧΑΜΟΣ!!!Ήταν δωρεάν αλλά μαρυτρήσαμε γιατί παρόλο που η παράσταση ήταν καλή πολλά παιδάκια μιλούσαν άλλα ήταν όρθια και δεν βλέπαμε πρέπει να πάτε νωρίς για να καθήσετε στις πρώτες θέσεις.Εγω το έμαθα απο την ιστοσελίδα myserres & serreslife γιατί μόνο απο εκεί ενημερώνομαι για τα της πόλης.Μας δώσανε χαρτί και στο σχολέιο , είναι η δεύτερη φορά που παίζουν .Η πρώτη ήταν παραμονές Χριστουγέννων αλλά μέσα στις γιορτές δεν κουνηθήκαμε.Σας προτείνω να πάτε αξίζει,αλλά ΝΩΡΙΣ

Ωραία!εγώ θα σας ενημερώνω για τα μαγαζιά κ εσυ για εκδηλώσεις.πως σε λένε;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραία!εγώ θα σας ενημερώνω για τα μαγαζιά κ εσυ για εκδηλώσεις.πως σε λένε;

Δάφνη.Προσπαθώ να φορτώσω μια εικόνα για το προφίλ και ΔΕΝ την φόρτώνει ,έσκασα τα παρατάω!! Τώρα είδα το Ακανεδούπολη χαχαχαχα!!! Εγώ είμαι απο την Θεσσαλονίκη αλλά με αρέσει πιο πολύ η Σέρρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Δάφνη.Προσπαθώ να φορτώσω μια εικόνα για το προφίλ και ΔΕΝ την φόρτώνει ,έσκασα τα παρατάω!! Τώρα είδα το Ακανεδούπολη χαχαχαχα!!! Εγώ είμαι απο την Θεσσαλονίκη αλλά με αρέσει πιο πολύ η Σέρρες!!!

Άντε!KI εγώ μαρία-δάφνη είμαι βαφτισμένη!είσαι χρόνια εδώ;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!!!!!!!!!!

Χρονια Πολλα σε οσους και οσες γιορταζουν!!!!!!!!

για τον Ορφεα που λεγατε ειχαμε παει σε μια παρασταση με ερασιτεχνες και ηταν παρα πολυ ωραια και δωρεαν!!!!!!!

ο κουμπαρος μου τα παρακολουθει κατι τετοια

και αυτος μας ειχε παει αλλα τωρα κι εγω θα μπαινω στο myserres να ενημερωνομαι!!

Pataio μπραβο ωραια η ιδεα σου!!

να χαιρεαι τα παιδακια σου ξερω ειναι δυσκολα τα ανιψακια μου ειναι με διαφορα 1 ετους και περιπου ξερω


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

τι κανετε?

κρυο ε? και ελεγα να βγουμε στη λαικη για ψωνια

περιμενω να περασει λιγο η ωρα μηπως και ανεβει λιγακη η θερμοκρασια!!

να ρωτησω κατι? καλτσακια για τα παιδακια σας απο που αγοραζετε? τα τελευταια τα πηρα απο το παζαρι και μπαμπαλιασαν


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα λες το ειχα ξεχασει αυτο το μαγαζι θα παω να δω εχει και ενα κοντα μας στηνκ κλινικη Μητερα μην ανεβαινω μεχρι πανω......... σιγα σιγα θα τα μαθουμε τα παιδικα!

ευχαριστω!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...